Mimoděložní, revize, laparka - vzali mi levý vejcovod, ale pořád vidím ducha na tt.

lucifer8
16. črc 2020

Zdravím, od 30.6. lítám po dr, kdy mi bylo první řečeno, že mám pozitvní test, ať si nemyslím, že sem hned těhu, po odběru HCG, které bylo 37 mi bylo řečeno, že se asi něco děje a za tři dny mám přijít na nový odběr, to bylo taky 37, tak dr, ať dojdu za 7.7., že uděláme znovu odběr - HCG 58, a že mám něco vedle pravého vejcovodu, tak at dojdu 9.7. - HCG 52 a že to vedle pravého vejcovodu roste, tak mě nakonec poslala do nemocnice, kde mi dr doporučil revizi dělohy. Tak mě vzali hned s tím, že v neděli 12.7. mám jít na kontrolu - HCG 72, tak ať dojdu na laparku hned v po ráno. Prý to našli a vzali mi levý vejcovod, že to bylo mimoděložní. Ptala jsem se, zda mám dojít na kontrolu HCG - ne. Dneska jsem si pro svůj klid udělala test -a a je tam pořád duch? Takové malé HCG sem už musela vyloučit ne? v úterý mám jít na vytáhnutí stehů, a bojím se, aby to nebylo vše nanovo…

klokanka31
16. črc 2020

@lucifer8 To moc nedává smysl ne?

guseklo
16. črc 2020

@lucifer8 hcg muze klesat pomalu,ja mela jeste 14 dnu po zakroku slabou carku

klokanka31
16. črc 2020

Nejde mi to do hlavy protože:
1)doktoři by takhle dlouho nečekali
2)kdyby viděli něco u pravého vejcovodu, proč by ji hnali na revizi dělohy
3)když viděli něco u pravého vejcovodu, proč ji vzali levý

lucifer8
autor
18. črc 2020

@klokanka31 no čekali, taky sem to nechapala, ale jestli sem to pochopila - tak asi kvuli tomu nizkemu hcg, bo mi vsichni opakovali, ze mimodelozni je vetsinou kdyz je hcg 400 a vice...... Po laparce mi k tomu, co bylo na ultrazvuku nebyl schopny rict ani primar nic. Ani ve zprave nic nemam........ ale mam zpravu, kde je, ze mi vzali ten levy vejcovod, mam tam i dve diry v brichu na levo a jednu v pupku, a pak mam jeste ten ultrazvuk z prave strany, zadanku do nemocnice sem si bohuzel neofotila

lucifer8
autor
18. črc 2020

@guseklo děkuji

klokanka31
18. črc 2020

@lucifer8 Takže jsi měla mimoděložní?

lucifer8
autor
18. črc 2020

@klokanka31 ano nakonec jo