Mladé snažilky a maminky. Rady, zkušenosti

lavazzza
24. lis 2007

Ahojky jelikož je mi 23 let,zakládám tuhle diskuzi,ráda bych se podělila o rady a zkušenosti s maladšími snažilkami a maminkami.Ale samozřejmě budu ráda když přispěje kdokoliv.
Víc hlav,víc ví 😉
My se snažíme už přes rok,a stále nic:(

musilka
25. lis 2007

niikkyy zkusím a když ne zítra tak v úterý určitě. Holky kdyby to fakt vyšlo to bych dala doktorům na hubu 😀

niikkyy
25. lis 2007

Musilko držím palečky!!Doktoři někdy neví co povídaj!!!Ale zázraky se dějí 😵

musilka
25. lis 2007

niikkyy pokud jo tak se začnu chodit modlit fakt 😀 😀 uvidíme dám ti sem každopádně vědět jak to všechno dopadne 😉 neměla jsem to doma komu vyzvonit tak jsem vlítla sem na koníka tady mě holčičky moje vždycky podržíte 🙂

niikkyy
25. lis 2007

Musilko no jasně!!!já se taky nejdřív svěřím tady mým kočkám a pak teprve to řeším s manžou 😵

Tak strašně moc držím palečky 😵 😵 😵

anysek1
29. lis 2007

cauky holky tak jak to jde?hodte sem grafiky at muzem porovnavat!
muj mate tady http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 pekne jsme to prosvihli normalne to chodi 14 DC 😒

tanuki
9. pro 2007

no já raději neměřím...ale co jsem četla, tak Niikkyy už taky asi měřit přestane 😀

tanuki
9. pro 2007

tak nás sem kdyžtak informuj! mám takovou radost! Doufám, že někdy půjdeme na procházku s kočárkem v Kobylisích ;)

lucinka_jirackova
13. led 2013

ahoj holky. je mi 20 a mám doma 2,5 letého klučíka...na další miminko vážně nemyslím, za prvé ze zdravotních důvodů a za druhé chci další až půjde malej do školy...chci si ho pořádně užít!! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru