Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
26. pro 2012

@janinha jej tak to mě mrzí :(,my jsme letos měli překvapení na vánoce a ten můj se nemohl dočkat co najde pod stromečkem 😀 roky před tím jsme si spíš dávali penízky a každej si koupil co chtěl nebo potřeboval,takže byl jak malej kluk napjatej 😀

kackaku
26. pro 2012

@zuzkazuzu88 Proč by ti test nic neukázal? přesně takový výtok jsem měla minulý měsíc.. 🙂

zuzkazuzu88
26. pro 2012

@kackaku jsem teprve 10 DPO,to je ještě brzo si myslím. A teplota mi pořád skáče,tak nevím co to je :(,nejvíc mě štve to,že nevím,kdy to dostanu 😀

kackaku
26. pro 2012

@zuzkazuzu88 Tak to jo, no , za dva dny bych už testovala...určitě by tam něco bylo, kdyby bylo 🙂

marcinek
26. pro 2012

@kackaku lkjoll

zuzkazuzu88
26. pro 2012

@kackaku už jsem taky napjatá,nemám pocit,že by ms měla přijít,tak to v pátek zkusím pokud nedorazí 🙂

kackaku
26. pro 2012

@zuzkazuzu88 Jojo zkus, to už by měly být dálničky!!Já jsem opak-13 DC a ovu testuju..😉

zuzkazuzu88
26. pro 2012

@kackaku já doufám,že to vyjde ale nechci se na to moc upínat 🙂 teda toto letí,už jsi skoro v půlce cyklu,tak držím moc moc palečky ať se povede 😉

zuzkazuzu88
27. pro 2012

@kackaku ahojky tak dneska ms dorazila,tak začínáme nanovo 😒

kackaku
27. pro 2012

@zuzkazuzu88 nééé ☹ ..A vypadalo to taak nadějně☹...Tak hlavu vzhůru do dalšího snažení!!

zuzkazuzu88
27. pro 2012

@kackaku jednou to přijde,třeba budou naše vítězný cykly právě tyto 🙂

kackaku
27. pro 2012

@zuzkazuzu88 je dobře, že to bereš pozitivně 😉 ono co jiného zbývá, že...Já jsem 14 DC, dnes ráno ovu test pozitivní a večer už jen se slabou čárečkou...tudíž počítám s tím, že OVU probíhá anebo proběhne zítra ráno 😉

zuzkazuzu88
27. pro 2012

@kackaku právě nic jinýho nezbývá ☹ jsem z toho špatná to určitě,ale pořád si říkám,že se snažíme krátce. Příště to určitě vyjde 😉 ....no tak šup šup pořádně se zapoťte 😎 držím palečky 😉

kackaku
27. pro 2012

@zuzkazuzu88 Nebuď Zuzi...3 nebo 4 měsíce snažení není moc..určitě to příště vyjde 😵 Ty jsi taky brala HA jako holky před vysazením?

janinha
27. pro 2012

@zuzkazuzu88
@kackaku Ahojky kočky, taky koukáte na pohádku? Já si udělala kapučínko k tomu jednohubky, muž je na noční, tak si dělám pohodičku 🙂

kackaku
27. pro 2012

@janinha Koukám a jsem u toho na MK 😀 Ty bys taky už měla být v půlce cyklu Jani, viď?? 🙂

janinha
27. pro 2012

@kackaku Já dělám uplně to samé 🙂 Ano jsem v půlce cyklu 🙂 Jak to víš? Akorát tento měsíc neměřím.. musím to od příště napravit 🙂

zuzkazuzu88
27. pro 2012

@kackaku teď začínáme 4 cyklus,jj brala jsem 4 roky lindynette (nebo jak se to píše 🙂)

zuzkazuzu88
27. pro 2012

@janinha taky koukám na pohádku 🙂 to mám na těch vánocích nejraději 🙂...tak to taky držím palečky ať vám to vyjde 😉

janinha
27. pro 2012

@zuzkazuzu88 já vidím první pohádku za celé Vánoce ☹ byla jsem celé svátky v práci nebo za volantem 😖 Ale příšní Vánoce už sloužit nebudu, 3 roky po sobě stačily 🙂 prostě si to zařídím 🙂

kackaku
27. pro 2012

@janinha Vím to, protože to máme nastejno 😀 ..

kackaku
27. pro 2012

@zuzkazuzu88 Jj jasně.-)

janinha
27. pro 2012

@kackaku já jsem dneska 16 DC 🙂 co ty? 🙂 okej budeš můj kalendář 🙂

kackaku
27. pro 2012

@janinha 🙂 Já jsem 14 DC 🙂...

zuzkazuzu88
28. pro 2012

@janinha @kackaku já vám holky závidím,že jste spolu 🙂 jámusím vždycky čekat 14 dní po vás 🙂

zuzkazuzu88
28. pro 2012

@janinha tak to ti teda nezávidím,příští vánoce už budeš na mateřské,už to nebudeš muset řešit 🙂

janinha
28. pro 2012

@zuzkazuzu88 tak nějak si to myslím, že příští Vánoce už budu na mateřské a konečně si to odslouží někdo jiný. 😵 Já vůbec nevěděla, že Kačka je stejně jako já 🙂 Ovšem já to mám nepravidelně, tak bych se nedivila, kdybych byla za chvíli s Tebou 😀

kackaku
28. pro 2012

@zuzkazuzu88 Ono je to Zuzi jak se to veme, protože až nám dojde MS, tak ty budeš mít právě OVU a budeš zase o 14 dní napřed od nás 😀

@janinha Jojo, jedeme v tom spolu 😀 ..na to, abychom byly příští Vánoce na mateřské máme ještě tento cyklus plus další 3...to by bylo aby nebylo 😀

zuzkazuzu88
28. pro 2012

@kackaku to je taky fakt 😀 zajímavej úhel pohledu 😀

zuzkazuzu88
28. pro 2012

@janinha tak ty budeš pendlovat mezi náma 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru