Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

janinha
2. led 2013

@fachy tak tohle je mazec. Není možné,aby ordinovala takové lékařka!!! Ach jo ☹ Ta cysta je dost možná ☹ já tě nechci strašit,ale není to sranda, okamžitě si najdi jiného gynekologa. Na druhou stranu si možná opravdu těhu a ještě je brzy na to,aby těhu test ukázal pozitivitu. Chce to odebrát krev. Každopádně držím pěstičky,aby se to brzy vyřešilo. A HAK ti vyhovovala?

janinha
2. led 2013

@fachy někdy jen prostě trvá, než si tělo zvykne bez anti. Hormony se bouří.. ☹

fachy
2. led 2013

@janinha tohle není moje gynekoložka, ono je to složitější, chodím do nemocnice na gyn. ambulanci, každý den v týdnu slouží jiný lékař, já chodím v pondělí k jedné doktorce (každé pondělí) je tam ona. V úterý zase jiný lékař. Tahle pinda, co mě poslala pryč slouží ve středu. Ale protože bylo mezi svátky, tak ordinace nefungovala, jen příjmová ambulance a poradna pro těhotné a zrovna tam byla tahle blbka.
Jinak HAK mi sloužila celkem dobře. Myslím, že po těch 10 letech tělo dostalo celkem pecku tím vysazením. Uvidíme co to udělá.

beandy
3. led 2013

@zuzkazuzu88 @janinha @kackaku Holky taky Vám opožděně přeji vše nejlepší do nového roku, ať se nám daří. 🙂 Já tu přes svátky vůbec nebyla, přítel před svátky onemocněl a já to na štědrej den od něj chytla, tak sem byla celá na umření. 😵 Jinak my byli přes svátky každej u svých rodičů a pak jsme si dali scuka doma. No a jelikož nám bylo oboum blbě, tak sme to brzo zapíchli a šli spát. 😢 Ale teď už jsme oba dva zdraví a můžem se do toho pustit. 😀

beandy
3. led 2013

Zároveň vítám nově příchozí a přeji vám holky ať se vám brzy zadaří, letos nám to musí vyjít. 😉

kackaku
3. led 2013

@fachy Ahoj, já myslím, že je tvé tělo akorát v šoku z vysazení a MS dostaneš až později..Pokud jsou testy negativní tedy. Anebo byla později ovulace a na testu se to taky ukáže až za delší dobu...Jinak přístupy některých doktorů...no comment☹

kackaku
3. led 2013

@janinha Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama..a je to možný, že později si to budem vyčítat 😀

kackaku
3. led 2013

@beandy Ahoj Andy, tak to je pech, být na Vánoce nemocná ☹ Hlavně, že už jsi OK...kolikpak jsi DC? 🙂

kackaku
3. led 2013

@janinha
@zuzkazuzu88
@beandy
Jinak holky já jsem dnes 6-7 DPO (Nevím přesně jestli 6-7, protože nevím, jestli se to počítá ode dne, kdy byly na ovu testu // anebo až ode dne následujícího, když ovulka má příjít do 24 h.od // na testu) a od cca 2 DPO mám neskutečnou rýmu. Já jsem neměla normální rýmu(alergickou mám často) už několik let a teď toto 😖 Jinak na ovu testu ta testovací byla silná, ale ne až zas tak, jako ta kontrolní. Jen o malounko světlejší, ale je to asi tím, že jsem třeba testovala ve špatnou denní dobu. Jak jste na tom vy? kolik jste DC? Janča už by měla být taky DPO, ne? 🙂

zuzkazuzu88
3. led 2013

@kackaku ahojky já myslím že se to počítá jako DPO první den po ovulaci 😒 s tou rýmou ti vůbec nezávidím,mě se úspěšně všechny chřipky atd vyhýbají,jen ty bolesti zad už mě nebaví,jednu chvilku to bolí hrozně a druhou zase v poho a pak zas,mám pocit,že ty záda mi ohlašují změny v cyklu 😀 tak se hlavně brzo uzdrav a doufám,že ti to tento měsíc vyšlo 😉 ....já jsem dneska 8DC

zuzkazuzu88
3. led 2013

@beandy takže taky parádní vánoce koukám ☹ tak hlavně že už jste to vyježeli a jste spolu 😉

kackaku
3. led 2013

@zuzkazuzu88 No to já vím, že den po ovulaci...ale když jsou na ovu testu //, tak ta ovu proběhne až následující den...takže jakoby když mám na testu // např. 26.12, tak ovu proběhne až 27.12, tudíž až 28.12. je 1 DPO..Jinak já na ty rýmy fakt netrpim, tak si říkám, jestli by to nemohlo třeba způsobit těhotenství, ale mám to od 2 DPO, takže to je asi blbost 😒 Teda už jsi 8 DC? Toto utíká🙂

zuzkazuzu88
3. led 2013

@fachy ahojky vítám tě 🙂 k takové doktorce už bych v životě nešla,koukám,že nic jinýho jí nezbylo než jít na pohotovost,protože kdyby ordinovala sama tak by neměla ani na rohlík,podle toho chování 😒 ....já měla po vysazení taky prodloužený první cyklus. První MS bez HA mi přišla o týden později a to jsem brala HA 4 roky.Ale myslím si,že na délce braní HA až tak nezáleží,tělu trošku trvá,než se srovná z toho "nalinkovanýho" cyklu 😉 ale pokud by sis nebyla jistá,tak si raději zajdi k dr.,ale vyber si jinej den 😉

zuzkazuzu88
3. led 2013

@kackaku jj 28.je 1 DPO 😉 uvidíš,doufám,že ti to vyšlo 😉 nemůžu se dočkat za tebe,tentokrát to musí vyjít 🙂 ...jj už jsem 8 DC,je to rychlost.Ani mi nepřipadá,že už je to 4 cyklus co to zkoušíme,to je hrůza jak ten čas letí

zuzkazuzu88
3. led 2013

jej u nás začalo sněžit ☹ já už necíí

kackaku
3. led 2013

@zuzkazuzu88 Já mám spíš pocit, že to nevyšlo....nějak s tím, že by to mohlo vyjít nepočítám...Akorát nechápu tu přetrvávající rýmu a ucpaný nos ☹ .. Uvidíme, snad to tento cyklus aspoň některé z nás vyjde!! 🙂

zuzkazuzu88
3. led 2013

@kackaku třeba se ti tím takhle mimi ohlašuje 😉 ,zatím nevěš hlavu,ten můj mi vždycky říká mysli pozitivně 😀 je víc pozitivní než já 🙂 je rozkošnej 🙂 já myslím,že některé z nás všech tady to určo vyjde 😎

kackaku
3. led 2013

@zuzkazuzu88 My jsme oba zas v tomhle směru spíš pesimouši, když se stala min.měsíc ta nepříjemnost..

babetka131
3. led 2013

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Je mi 23, v létě plánujeme s přítelem (32) svatbu a teď se první měsíc snažíme, tak snad na svatbě už budeme tři🙂

zuzkazuzu88
3. led 2013

@kackaku nemůžete hnedka myslet takhle ☹ přece co tě nezabije to tě posílí hm 😉

zuzkazuzu88
3. led 2013

@babetka131 ahojky klidně můžeš 🙂 gratuluju ke svatbě 😉

kackaku
3. led 2013

@zuzkazuzu88 To víme, ale prostě s tím tento měsíc nepočítám..já jsem od přírody strašný pesimista... 😖

kackaku
3. led 2013

@babetka131 Vítej🙂..Je mi stejně jako tobě a mému příteli jen o rok víc než tvému 😀

babetka131
3. led 2013

@zuzkazuzu88 Děkuji🙂 Po osmi letech vztahu už jsem to trošku čekala🙂 a co vy holky, jste vdané nebo plánujete i svatbu? Abych pravdu řekla, tak já spíš momentálně žiju mimískem než plánováním svatby🙂

zuzkazuzu88
3. led 2013

@kackaku já taky 😉 ,ale v tomhle jsem na sebe trošku tvrdá 🙂

babetka131
3. led 2013

@kackaku Tak to je super:D Dle mého ne věku nezáleží. Můj drahý se pořád nejvíc těší až bude moct s prckem jezdit na autodráze atd...prostě chlapi jsou pořád malé děti, nebo aspoň ten můj🙂

kackaku
3. led 2013

@babetka131 Jojo, ten můj taky...akorát teda on chce tu autodráhu spíš pro sebe 😀 😀 Protože by chtěl spíš holčičku..no, ne spíš, ale určitě...pořád básní o Aničce 🙂

kackaku
3. led 2013

@babetka131 Teda, 8 let vztahu? No já se přiznám, plánujeme svatbu v létě, ale ještě jsme s tím plánováním nezačali☹

zuzkazuzu88
3. led 2013

@babetka131 teda tak dlouho 🙂 já jsem s přítelem (26) 3 a půl roku a zatím se tématem o svatbě jen pošťuchujeme 🙂 ale jednou se určitě chci vdát,nechci být s mimisem jen na hromádce

babetka131
3. led 2013

@kackaku No můj zase básní o chlapečkovi, ale já ho taky podezírám, že malého by k ní moc nepustil🙂 No a svatbu jsem taky vlastně ještě nezačala zařizovat...nejadši bysme se sebrali a letěli třeba na Mauritius jen my dva..rodina by to ale asi nerozdýchala.. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru