• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@jarka88 já si taky myslim že budeme mít první holku, přítel by chtěl kluka. No já v koutku duše toužím po holčičce, i když jak říkáš, hlavně aby to bylo zdravý..
7. led 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy tak ono si to na pohlaví stačí i hezky naplanovat :slight_smile:
7. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 myslím si,že pokud na tom budem pracovat jako teď tak to asi vypadá na tu holčičku :slight_smile:
7. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 U nás to podle snaží asi vypadá na kluka. :slight_smile: Ale samozřejmě že i tak budu mít radost když to bude chlapeček. :slight_smile:
7. led 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 No, však ale víš Zuzi, že to vydržet nejde....no nic, prostě co se mám stát, stane se :angry: Já to těžko ovlivním....Jinak taky bychom chtěli holčičku spíš...ale hlavně aby to bylo zdravé :slight_smile:
7. led 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88
@beandy no tak my vše počítáme na holčičku :slight_smile:
7. led 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku já vím :slight_smile: to čekání nenávidím :grinning:
7. led 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 a jak dlouho jste se snažili o první mimčo?
7. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Jj, člověk většinu svého života pročeká mi občas přijde :grinning:
7. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88
@jarka88
@beandy Přítel by strašně moc chtěl holčičku :grinning: Máme v rodině jen samé holky, tak by mě ten klučík dost překvapil..Taky jsem hrozně chtěla holčičku, posl. dobu si čím dál tím víc představuju i chlapečka:slight_smile: Ale přítel je jak praštěnej, pořád básní o Aničce..říkám mu ať si nezvyká jen an holku, stejně tak to může být kluk, ale on jako kdyby mě neslyšel :pensive:
7. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaku jj ten můj je úplně stejnej pořád básní o Sofince :grinning:
7. led 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Fakt jo :grinning: To čumim, většinou ti chlapi chtěj chlapečky..
7. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku taky jsem si to myslela,ale z holčičky jsou úplně potentovaní :grinning:
7. led 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 Neskutečný...pořád Anička sem a Anička tam...nejdřív to měla být Barborka, ale teď zas vede Anička.. :grinning:
7. led 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku :grinning: ...u nás je jasná Sofinka,já bych chtěla spíš Ninu ale do toho nesmím mluvit :grinning: ...když bude kluk tak Kryštof :slight_smile:
7. led 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88
@kackaku u nás vede Ráchel, ale také padlo Gabriella nebo Agátka :slight_smile:
7. led 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Gabriela je taky moc pěkná :slight_smile:
7. led 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 první mimčo přišlo samo i přes antikoncepci :grinning: to druhé hned první měsíc snažení, ale bohužel nám oznámili, že přestalo růst a umírá......
7. led 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To taky nesnáším, sem hrozně netrpělivá a když si dělám test, tak si tu čárku tam snažím vymyslet a koukám na to jak husa do flašky. Pak to ještě po 5 minutách studuju ze všech stran co když sem se spletla a tahám to z koše jestli se tam náhodou čárka ještě nevykouzlí. :grinning: No magor, jako.. :slight_smile:
7. led 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarka88 no ty brďo,tak to bylo rychlý :slight_smile: i to druhé,i když to nedopadlo,tak to bylo hned
7. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás kluk asi Adámek...ale počítám, že to se stejně ještě několikrát změní...jinak holky, berete nějaké léky??
7. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy to jsem dělala dnes :grinning:
7. led 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 a řekli ti doktoři,čím to bylo?
7. led 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku těch už znám tolik,kromě synovce,tak i plno mých spolužaček má adámka :slight_smile:
7. led 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku no tak u nás kluk taky Adámek, Dominik nebo Vítek :slight_smile: já ted zacnu brat femigard, kys. listovou a magnesium
@kackaku Nene prášky žádný neberu, ale za chvilu asi začnu brát na mozek, páč mě z toho bude za chvilu hrabat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: My by jsme chtěli buď Andrejku nebo Sofii, ale pro kluka nemáme vymyšlený nic. :slight_smile: @jarka88 To teda klobouk dolů že to šlo tak rychle a dokonce i přes antinu, přítel (nebo manžel) má dobrý spermie, tak vám to půjde brzo. :slight_smile: Vitamíny beru listovku a vitamin E, jinak sem pila ten čaj L.Mojžíšové. Tento cyklus už sem ho neměla.
@zuzkazuzu88 no přesně ne, ale bylo to poškozenou dělohou s placentou... nedostavalo se hodně živin
7. led 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy no uvidime už ho dopuju selenem a zinkem :D
7. led 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 to mě mrzí :unamused:
7. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prášky neberu ale z těch vitamínů listovku a chci začít brát pyridoxin (B6)
7. led 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek