Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
7. led 2013

@jarka88 já si taky myslim že budeme mít první holku, přítel by chtěl kluka. No já v koutku duše toužím po holčičce, i když jak říkáš, hlavně aby to bylo zdravý..

jarka88
7. led 2013

@beandy tak ono si to na pohlaví stačí i hezky naplanovat 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 myslím si,že pokud na tom budem pracovat jako teď tak to asi vypadá na tu holčičku 🙂

beandy
7. led 2013

@jarka88 U nás to podle snaží asi vypadá na kluka. 🙂 Ale samozřejmě že i tak budu mít radost když to bude chlapeček. 🙂

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 No, však ale víš Zuzi, že to vydržet nejde....no nic, prostě co se mám stát, stane se 😠 Já to těžko ovlivním....Jinak taky bychom chtěli holčičku spíš...ale hlavně aby to bylo zdravé 🙂

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88
@beandy no tak my vše počítáme na holčičku 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku já vím 🙂 to čekání nenávidím 😀

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 a jak dlouho jste se snažili o první mimčo?

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 Jj, člověk většinu svého života pročeká mi občas přijde 😀

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88
@jarka88
@beandy Přítel by strašně moc chtěl holčičku 😀 Máme v rodině jen samé holky, tak by mě ten klučík dost překvapil..Taky jsem hrozně chtěla holčičku, posl. dobu si čím dál tím víc představuju i chlapečka🙂 Ale přítel je jak praštěnej, pořád básní o Aničce..říkám mu ať si nezvyká jen an holku, stejně tak to může být kluk, ale on jako kdyby mě neslyšel 😔

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku jj ten můj je úplně stejnej pořád básní o Sofince 😀

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 Fakt jo 😀 To čumim, většinou ti chlapi chtěj chlapečky..

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku taky jsem si to myslela,ale z holčičky jsou úplně potentovaní 😀

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 Neskutečný...pořád Anička sem a Anička tam...nejdřív to měla být Barborka, ale teď zas vede Anička.. 😀

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku 😀 ...u nás je jasná Sofinka,já bych chtěla spíš Ninu ale do toho nesmím mluvit 😀 ...když bude kluk tak Kryštof 🙂

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88
@kackaku u nás vede Ráchel, ale také padlo Gabriella nebo Agátka 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 Gabriela je taky moc pěkná 🙂

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 první mimčo přišlo samo i přes antikoncepci 😀 to druhé hned první měsíc snažení, ale bohužel nám oznámili, že přestalo růst a umírá......

beandy
7. led 2013

To taky nesnáším, sem hrozně netrpělivá a když si dělám test, tak si tu čárku tam snažím vymyslet a koukám na to jak husa do flašky. Pak to ještě po 5 minutách studuju ze všech stran co když sem se spletla a tahám to z koše jestli se tam náhodou čárka ještě nevykouzlí. 😀 No magor, jako.. 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 no ty brďo,tak to bylo rychlý 🙂 i to druhé,i když to nedopadlo,tak to bylo hned

kackaku
7. led 2013

U nás kluk asi Adámek...ale počítám, že to se stejně ještě několikrát změní...jinak holky, berete nějaké léky??

jarka88
7. led 2013

@beandy to jsem dělala dnes 😀

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 a řekli ti doktoři,čím to bylo?

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku těch už znám tolik,kromě synovce,tak i plno mých spolužaček má adámka 🙂

jarka88
7. led 2013

@kackaku no tak u nás kluk taky Adámek, Dominik nebo Vítek 🙂 já ted zacnu brat femigard, kys. listovou a magnesium

beandy
7. led 2013

@kackaku Nene prášky žádný neberu, ale za chvilu asi začnu brát na mozek, páč mě z toho bude za chvilu hrabat. 😝 My by jsme chtěli buď Andrejku nebo Sofii, ale pro kluka nemáme vymyšlený nic. 🙂 @jarka88 To teda klobouk dolů že to šlo tak rychle a dokonce i přes antinu, přítel (nebo manžel) má dobrý spermie, tak vám to půjde brzo. 🙂 Vitamíny beru listovku a vitamin E, jinak sem pila ten čaj L.Mojžíšové. Tento cyklus už sem ho neměla.

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 no přesně ne, ale bylo to poškozenou dělohou s placentou... nedostavalo se hodně živin

jarka88
7. led 2013

@beandy no uvidime už ho dopuju selenem a zinkem :D

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 to mě mrzí 😒

zuzkazuzu88
7. led 2013

prášky neberu ale z těch vitamínů listovku a chci začít brát pyridoxin (B6)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru