• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@kackaku nevěš hlavu. Musíš myslet na něco jiného a pozitivního. Třeba já se teď válím na bílém písku na Maledivách :grinning:
8. led 2013 ve 21:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarka88 Až týden po? Ty bláho..a to jsi měla ovulku normálně v půlce cyklu, jo :grinning: A včera jsi ale na tom testíku nic neměla, že :slight_smile:
8. led 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha óóóó, tak já jdu taky na to... :grinning: :dizzy_face:
8. led 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku tak si pohni, už jsem nám objednala Piňakoládu :slight_smile:
8. led 2013 ve 21:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaku ovulku jsem měla 24tého a test to ukázal až 14tého další měsíc :slight_smile: včera odpoledne nic a dnes ráno mi to nedalo, ptze ten tancici žaludek a stále plný mocak a divné bolesti bricha,co rychle prijdou a odejdou se mi nezdaly :slight_smile: a hlavně mám vždy na čas :slight_smile:
8. led 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 A jsi si jistá, že byla ovu toho 24.12. sto pro? Jsem z toho teď nějaká uplně mimo, že by to mohlo být i později :slight_smile:
8. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bylo na minulé bohužel nevydařené tehu a ano teď byla 24.12. :slight_smile: já ji na sobě poznám :slight_smile: @kackaku
8. led 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Je to hrozné, co se stalo:frowning2: Ale snad vám to nové miminko vynahradí:slight_smile: Aha, já myslela, že sis ovulku otestovala...ale když píše, že jí poznáš, tak ti věřím..
8. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku no snad nám už ten andelicek pošle další stesticko :slight_smile: no uvidím ráno, zase testnu ale ducha jsem nikdy neměla :slight_smile: ale nejspolehlivejsi je digi :slight_smile:
8. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Moc ti to přeju!!! :slight_smile:
8. led 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku děkuju :slight_smile: snad to nebude zbytečná radost....
8. led 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je tam duch i teď večer :slight_smile:)
8. led 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 Ahoj, koukala jsem na testíky, moc Ti to přeju :dizzy_face: Snad tady bude takových testíků brzo víc. :slight_smile:
9. led 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmartinam ahoj děkuju :slight_smile: já se teď jen modlím, aby jsme sílily :slight_smile:
9. led 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Určitě budou sílit! :dizzy_face: Já mám před sebou ještě 13prášíků HA, protože jsem si naplánovala,
že doberu, co mám a začneme se snažit, tak jsem zvědavá, jak nám to půjde. :wink:
9. led 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmartinam určitě dobře, po HA to jde první měsíc nejlépe, jsi nejnáchylnější :slight_smile: no naštěstí je z dnešního rána silnější než ze včerejšího, to beru jako pozitivum :slight_smile: ale po roce jsem z toho fakt vypleskaná :slight_smile: nějak se z toho nemůžu vzpamatovat :D
9. led 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarka88 Já v to právě trošku doufám, protože Tobiášek se zadařil hned napoprvé, ale zase na druhou stranu nevěřím, že to tak vyjde i po druhé, ale brala bych to. :dizzy_face:
A vy se snažíte rok?
9. led 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jakpak je dneska? Já ráno chtěla měřit BT a chytala mě taková křeč do vaječníku :frowning2: ,po změřění jsem šla na záchod,pak to ještě chvilku bolelo a pak najednou jakoby nic.Je možný abych měla ovulaci o týden dřív? Minulý měsíc jsem ji měla až 23DC a dneska jsem teprve 14DC :unamused:
9. led 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmartinam jj od minulého ledna :slight_smile:
9. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to možné, máš doma ovu testy? ovulace si dělá občas co chce :D
@zuzkazuzu88
9. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 nn nemám,ale teplota byla nižžší ještě jak včera,takže teoreticky je to možný,že dneska probýhá,tím pádem by mi to podle jonášové metody,totálně vyšlo i na hodinu :grinning:
9. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 tak to jo a kde jsi si to dle jonášovy metody zjistila, zkusim sebe a uvidíme :slight_smile: tak hlavně to raději nepromeškat :D
9. led 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Tak o to držím pěsti víc! Měli byste i pěkný věkový rozdíl. :slight_smile:
Našemu malýmu už začíná dětská puberta - jak tomu říkám :grinning: , tak už by potřeboval,
aby se všechno netočilo jen kolem něj. :wink:
9. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmartinam jj 3 roky je báječný rozdíl :slight_smile: no to mi povídej a když není po jeho tak všude vše lítá a řev na celý barák :slight_smile:
9. led 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 asi se nedostanu o měsíc zpět :/ ale ted bych ji měla mít 21.1. :slight_smile: a měl by to být kluk a jelikož se mi to střídá, tak prosinec snad byla holka :D
9. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 pohlaví se určo střídá :slight_smile:
9. led 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 to bych pak asi pak u pana doktora skákala jak pinpongáč štěstím :D
9. led 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 :grinning: mě to teda nikdy nevycházelo,minulej cyklus jsem měla ovu až týden po jeho výpočtu,ale to je tím,že ještě nemám pořádně srovnaný cyklus...Byla by to celkem sranda,kdyby mě to tento měíc takhle skočilo :grinning:
9. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 no tak stát se může všechno :slight_smile: co jsem si četla, tak je nejlepší ovu neřešit a mít pravidelně sex každé dva až 3 dny a to se do ní trefit musíš :slight_smile:
9. led 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek