Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
14. led 2013

@lupmice88 Jak píše Zuzka - mělo by vám to akorát vyjít, taky držím palce. 🙂

zuzkazuzu88
14. led 2013

@lupmice88 to mě mrzí ☹ jednou se určitě povede,věř tomu 🙂

kackaku
15. led 2013

@beandy
@zuzkazuzu88
@janinha Ahoj holky moje, tak jakpak se máte? Já měla hrozný víkend ☹ Jela jsem s Vaškem po 14 dnech za rodiči, strašně jsem se těšila, jenže jsme se všichni hned první den večer pohádali. Mohla za to má problémová sestra, která si na mě uplně bez důvodu otevřela pusu. Řekla mi opravdu hnusný věci, který jsem jen tak nestrávila a po zbytek víkendu se s nikým raději nebavila. Rodiče se ségrou byli pak slavit její 18té narozeniny, ale já jsem nešla...Aby toho nebylo málo jsem se včera dozvěděla, že pokud ukončím školu, tak mi nevrátí ani školné za letní semestr, což dělá i se zimním 55 tisíc ☹ Ach jo...Snad jste se měly lépe...

zuzkazuzu88
15. led 2013

@kackaku ahojky no to jsi teda měla "super" víkend,to mě mrzí ☹ ...my o víkendu nic moc,jen v sobotu večer ten ples a jinak spíš takovej válecí odpočinkovej.

kackaku
15. led 2013

@zuzkazuzu88 No jo, opravdu samé skvělé zprávy:( Už chodíš do práce, Zuzu? A kolik jsi DC?

zuzkazuzu88
15. led 2013

@kackaku jdu až zítra na odpoledne a doufám,že až do pátku,vypadá to celej tento měsíc bledě :( Dneska jsem 20DC a ten svůj graf vážně nechápu :( lítám nahoru a dolů,vždycky když mi píchalo v podbřišku nebo bolely záda a vypadalo to na ovu tak teplota klesla pak zase vylítla já fakt nevím :( http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 myslím si e ovu byla toho 12.1.

kackaku
15. led 2013

@zuzkazuzu88 To je hrůza dneska s tou prací☹ Tak alespoň hezky odpočívej....Koukla jsem an graf a řekla bych, že ovu byla 14.1...protože následující den teplota vyletěla nejvíc, co to šlo...

zuzkazuzu88
15. led 2013

@kackaku taky si říkám,že na jednu stranu je to dobrý,že je míň práce aspoň máme na "to" klid 🙂 a třeba se líp uhnízdí prďola 🙂 jsme akční s přítelem,vždycky když teplota klesne tak na to vlítnem 😀 ale už mi to přijde hrozně dlouhý 😒

beandy
15. led 2013

@kackaku Kači to je mi líto. ☹ To jsi teda měla náročnej víkend. ☹ Tak snad už se to trochu uklidnilo.. @zuzkazuzu A sex ozvali jste v té době? Plus mínus jeden den? Jestli jo, tak jsem v klidu. Něco se uchytit muselo. 🙂

kackaku
15. led 2013

@zuzkazuzu88 Právě, pokud budeš v klidu, lépe půjde snaženíčko 🙂 Ono je to celkově běh na dlouhou trať todlecto snažení 😠 Vždyť si vem, že měsíc je tak dlouhá doba a jen jeden den můžeš otěhotnět:-/ To máš ročně jen 12 pokusů:-/

kackaku
15. led 2013

@beandy No, uklidnilo se to proto, že jsem jela zpátky do Prahy...:-/...Kolikpak jsi dnes DC Andy? 27?Já už bych těstovala:-/

zuzkazuzu88
15. led 2013

@beandy jj sexu bylo dost 🙂 ,doufejme,že se něco chytlo,kdyby to vyšlo,tak by se drobeček narodil jak přítel 🙂 kolem půlky října 🙂

zuzkazuzu88
15. led 2013

@kackaku jj právě z toho se trošku strachuju,že je tak málo pokusů 😒

kackaku
15. led 2013

@zuzkazuzu88 Já jsem se tak nějak zklidnila už...Jsme mladé, takže času máme celkem dost...Jednou to snad vyjít musí. Ale možná, že takhle píšu proto, že jsem 4 DC 😀

jarka88
15. led 2013

holky, tak jsem se ted lehce rozcilila u meho dr a zvazuji prestup

zuzkazuzu88
15. led 2013

@kackaku nejdůležitější je určitě klid,jestli budeš zase stresovat tak uvidíš 😀

zuzkazuzu88
15. led 2013

@jarka88 japato? co ti provedl?

zuzkazuzu88
15. led 2013

@jarka88 ještě jsem se chtěla zeptat,měla jsi po početí vodnatý výtok? Měla jsem ho jakoby jsem si ucvrkla 😅

jarka88
15. led 2013

@zuzkazuzu88 jukla jsem ti na graf a ovu rozhodně proběhla 14 DC, jelikož ti pak už pod tuhle teplotu neklesla a drží se výš...teplota ti už nesmí klesnout na tuhle uroven, takže jsi 6DPO 🙂 tak přeji aby se zadařilo 🙂

beandy
15. led 2013

@zuzkazuzu88 Já sem měla včera vodnatý výtok, jak když vylezeš z vany a postupně z tebe jde ještě voda. 🙂

kackaku
15. led 2013

@zuzkazuzu88 Nene, stresovat se nebudu...Mám teď bohužel jiné věci, kvůli kterým se stresuju☹ Jak píše Jarka, ovu byla určitě 14 DC...Měla jsem pravdu 🙂

jarka88
15. led 2013

@zuzkazuzu88 jo přesne tak , porad jsem litala na zachod zda jsem to nedostala 😀 takže to je dobré znamení...no letela jsem tam dnes s bolesti bricha a s tim, ze jsem nemocna, tak co na to...nic na utz nevidel a ani me neobjednal na krev, zda mi hcg normalne postupuje a rekl, prijdte az za 3 tydny..to jsem sla malem do kolen, volala jsem jinemu dr a ten mi rekl, ze me mel objednat max. za tyden, zda nejde o mimodelozni vzhledem k bolestem a mel mi dat leky na udrzovani a misto toho mi dal jen magnesium na krece v brise...myslela jsem si, že vzhledem k minulému těhu to bude hlídat a ono nic :/ druhý lékař mi nabídl přestup a kdyby neco tak mám hned jet do nemocnice...přítel teda řádil šíleně

jarka88
15. led 2013

@beandy a kolikátý jsi den cyklu?

beandy
15. led 2013

@jarka88 Jsem 12DPO, MS bych měla dostat tento pátek.

jarka88
15. led 2013

@beandy no tak držím pěstičky 🙂 podle toho výtoku, jsem vždy poznala těhu 🙂

beandy
15. led 2013

@jarka88 No to je hrozný! Platíme si doktory a všechno možný a že by taky podle toho vypadala zdravotní péče, tak to nic. Se nedivím že se přítel rozčílil, to je fakt strašný. Je mě tady z toho státu na blití. A ten doktor je debil, ještě že ti ten druhej nabídl že k němu můžeš přejít.

jarka88
15. led 2013

@beandy to teda...nechápal to ani ten druhý dr....prý by od něj čekal trochu víc profesionality, vzhledem k okolnostem...no jestli to dnes nepřejde tak se pujdu večer podivat do nemocnice, tam mi tu krev rozhodně vezmou

zuzkazuzu88
15. led 2013

@jarka88 @kackaku tak to mám radost,že už jsem na jednu stranu takhle daleko 🙂 no uvidíme jak to dopadne. Jari tak to určitě přestup,přece jen máš jedno neštěstí za sebou,tak by doktor měl na to trošku hledět a dávat větší pozor..je mi jasný,že doktoři se potýkají každej den s nějakýma problémama co ženský mají,ale mě ba na tebe dávat rozhodně větší pozor

zuzkazuzu88
15. led 2013

@beandy jj to je přesně ono,musela jsem mít na plese v sobotu slipovku,protože to bylo vážně jak kdybych se počůrávala 😀

jarka88
15. led 2013

@zuzkazuzu88 no v pátek k nemu pujdu na prvni prohlidku, tak snad uz si tam budu pripadat jak tehule a ne jak nekdo kdo obtezuje....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru