• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@kackaku ahojky beruško, mrzí mě, že jsi měla takový víkend. A kde a co studuješ, že máš takové školné? To tak bohužel je, jsou to všechno vyděrači a chtějí za studenty jen peníze :frowning2: Však ty ukončit školu nemusíš, stačí,když přerušíš. Ovšem opravdu radím dostudovat,protože s mimčem se ti nebude chtít :zipper_mouth: Snad bude lépe :slight_smile: My jsme oba nemocní,ale já jsem stále v práci, tak není čas to někde vyležet. Navíc jedu na turnus do Brna do školy na týden, tak tam taky nebude čas to vyležet :rolling_eyes: přeji hezký zbytek dne :dizzy_face:
15. led 2013 v 15:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď je roztěkanej a furt chodí, usmívá se a říká: "budeme mít miminko, já mám radost. " :grinning:
15. led 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beandy už mu to začíná docházet :slight_smile:
15. led 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, no.. :slight_smile: Byl že všech těch dojmů vyčerpanej a šel spát. :slight_smile:
15. led 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarka88 copak se děje? snad je u vás všechno v pořádku!!!
15. led 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 vysoké horečky, šílené bolesti břicha .... dostala jsem léky na udržování, horečku
15. led 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Moc moc moc gratuluji :slight_smile:
15. led 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@Fachy děkuji moc.. :slight_smile: Přeji ať se taky co nejdřív zadaří. @jarka88 Držím pěsti ať je všechno OK a miminko je zdravé.
16. led 2013 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte snazilky... v piatok mam dostat mrchu no uz 4 dni mam taky cudny vytok husty nezapacha ani nic, par dni po ovulke ma nenormalne boleli krize a potom co prestali ma zacalo pichat v podbrusku co pretrvava dodnes .... mala niektora z vas taketo priznaky cakat mrchu ci nie :unamused:
16. led 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@19mirka24 Já jsem měla výtok, kterej ze mě šel jak voda, bylo to hodně nepříjemný a jak holky popisovaly tak to bylo jak kdybych měla dostat MS. Jinak mě jeden den hodně bolelo v kříži, ale to tomu nepřipisuju. Jen akorát jednou se mě udělalo špatně že sem málem omdlela, jinak příznaky žádný.
16. led 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Tak co Andrejko dnešní testík? Sílí? Ukaaaž:slight_smile:
16. led 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Ahoj Janinko, no, raději to vylež, nemá moc cenu to přecházet :frowning2: Kdy jedeš na ten týden pryč? Já se rozhodla, že školu ukončím...Mám už Bc., tohle je Ing., ale bohužel je to uplně jiný obor, než jsem měla a je to děs :angry:
16. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Dnes ráno jsem testila, čárka je přibližně stejná tak nevim. :unamused: Někde sem četla že hladina HCG se zdvojnásobuje ob den, nevim jestli to není blbost. Každopádně zítra jsem objednaná k doktorce na krvu, uvidíme. :slight_smile:
16. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy tak dnesni utz proběhl v pořádku, mimi je tam, ted jen čekat zda stoupne to hcg , hladina se jim zdá dost nízká na 6 tt
16. led 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Buď v klidu Andy, HCG opravdu stoupá ob dva dny...zítra už bude silnější:slight_smile: Brala jsi nějaké vitamínky? Třeba listovku?
16. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Držím palce, snad to bude dobré :frowning2: ..Kdy se dozvíš víc?
16. led 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku zítra se to dozvím, ale už nejsem tak napjatá jako na dnešek, báli se mimoděložního...ted si jen přát at to hcg roste a neprojdeme si tim, co před rokem
16. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Držím palce!!!!!!To dopadne určitě dobře, uvidíš!!
16. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku děkuji, věřím tomu, že jo..dost mě uklidnilo, že na utz už něco bylo :slight_smile:
16. led 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 dobře to dopadne :slight_smile: držím moc palce :wink:
16. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 děkuju za chvíli si jedu do lékárny pro další clearblue a jestli vše normálně prosperuje, tak bych tam už měla mít 2-3, tak hned nahodím info...a co ty? jak ti je?
16. led 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 jj hnedka dej vědět :slight_smile: já jdu teda po 12 do práce,ale kdyžtak mrknu večer :wink: ...já nevím,vůbec nemám pocit,že by se něco chytilo,chodím teda na záchod jako bych měla místo močáku cisternu už asi 3 den a dneska mě chytaj i bedra ale jinak si myslím,že asi nic :unamused: teplota dneska o desetinu klasla,tak už vážně nevím,doufám,že to e jen tím,že se tam něco chytilo a lítají mi hormony http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3
16. led 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 graf mas krasny, tohle vubec nevadi :slight_smile: tak jeste tak 5 dni vydrž a udělej testik :slight_smile:
16. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 Taky věřím tomu že vše bude jak má být :slight_smile: @kackaku Beru listovku už půl roku, nejdřív sem měla z lékárny listovku za 35,- kč a vitamin E a minulej týden sem si koupila GS Mamavit,. Tak si myslim že to stačí.
16. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 říkám si,že teplotka popolízá nahoru,žádnej pokles tam extra není,tak by něco mohlo být,asi si ho v pondělí udělám :slight_smile:
16. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzkazuzu88 Hned jak budeš testit, dej vědět. :slight_smile: Sem zvědavá jak pes. :slight_smile:
16. led 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy určitě dám,uvidíme co z toho bude,prsa mě zatím nebolí a podbřišek se taky nějak extra neozývá :unamused:
16. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy a co ty? jakpak se cítíš? :slight_smile:
16. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Cítím se tak nějak normálně. :slight_smile: Zítra jdu na kontrolu, tak sem zvědavá co a jak.
16. led 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy tak jak nerada chodím k dr tak těchhle kontrol se už nemůžu dočkat :slight_smile: pak dej vědět jak si dopadla :wink:
16. led 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek