• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@zuzkazuzu88 tak to je dobře :slight_smile:
20. led 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 už nosím asi 4 den slipovky je to trošku nepříjemný :(
20. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 no to je no....a jestli ti to těhu potvrdí, tak je budeš nejspíš nosit ještě hodně dlouho...:/
20. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 pokud to vyjde tak je budu klidně nosit celý těhu :wink:
20. led 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzkazuzu88 tak to je správné :slight_smile:
20. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 tak tohle naprosto chápu, bojovala bych stejně jako ty :slight_smile: Je docela dobré, si dát jméno k příjmení a říct si to nahlas, jak to zní.. Ale taky bych nechtěla taková jména :slight_smile: Ikdyž se říká, že to je jedno,hlavně ať je mimčo zrdavé. :slight_smile: Souhlasím se všemi tvými jmény a Vítek by ještě taky šel :slight_smile: ale asi bych to udělala po vzoru mých kamarádek. Na por.sále z toho byli pánové tak vyklepaní, že si žena napsala jména jaká chtěla :grinning:
20. led 2013 v 15:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janinha to je dobrý nápad :grinning:D
20. led 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 Nekecej, já jsem taky pro Dominika :grinning: A když to bude holčička, tak chceme Andreu, nebo se mi líbí Emma. :slight_smile: A jak jsi na tom s bříškem? Cítíš že ti povyrostlo? Nevím jestli je to možný, ale mě už kalhoty v pase tlačí a podbříšek mi povyrostl.
20. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku, @zuzkazuzu88, @janinha Holky až budete testovat, hned pište jak jste dopadly! :slight_smile: Sem na vás zvědavá. :slight_smile:
20. led 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@beandy no bříško mi roste docela dost, až ziram...už budu objednávat tehu katata :D. Ale u druhého to prý vždy jde rychleji a já to mám už po třetí :slight_smile:
20. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdem taky do toho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ten potrat ve mě zanechal své a čekat ještě nějakou chvíli by mě asi dostalo do blázence. :confused: :slight_smile:
20. led 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 Jo vlastně.. :slight_smile: No teď se docela studuju, :grinning: ale kalhoty už mi jsou těsnější a podbříšek mi vyrostl. Jelikož to chceme ještě 3 týdny ututlat, tak si asi budu muset nakoupit nějaký volnější trička..
21. led 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa to moc dobře znám :slight_smile: tak ať se co nejdřív zadaří :slight_smile:
21. led 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy no tak my to už začneme oznamovat teď :slight_smile: to jsem na to zvědavá :slight_smile:
21. led 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Ty už seš přece jenom o 2 týdny přede mnou :slight_smile: My ještě nechcem nic zakřiknout.. :confounded:
21. led 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy no zakřiknout se to na jednu stranu může kdykoliv...a já to beru tak, že u toho druhého jsem nic neříkala před 3. měsícem, ani nic nenakupovala, ptze jsem se furt bála a jak to dopadlo a maminky , co tohle neřeší, tak mají krásné těhotenství...proste si nepřipouštím to špatné :slight_smile:
21. led 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 To je pravda, máš recht.. :slight_smile: Já už bych to nejraději vytroubila.. :slight_smile:
21. led 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beandy no tak my to budeme troubit opatrně :slight_smile: nedávno se mě totiž mamka ptala, zda chci druhé dítě, že by bylo lepší počkat, než se mi dá tělo uplně dohromady atd. dnes s ní jdu na kavu :grinning: tak jsem zvedava
21. led 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako určitě to nebudu psát na facebooku. :grinning: Ale chtěla bych to už říct mamce a ségře..
21. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale poctivě jsem dočetla. Nechtěla jsem vás tady zahlcovat mými příspěvky, když se vlastně ještě nesnažíme, ale dnes zobnu poslední prášek antiko, v pátek MS, apak začneme, jen vůbec netuším, kdy mám ovulaci, nikdy jsem to nestudovala, budu se řídit výtokem, jak jste tady psaly a modlit se, aby to vyšlo. :wink:
21. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beandy no to jsem ani nemyslela :grinning:
21. led 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmartinam držím pěstičky, aby to vyšlo, co nejdřív :slight_smile:
21. led 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmartinam Tak držím palce ať vám to brzo vyjde! :slight_smile:
21. led 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Moc děkuju. :dizzy_face:
21. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy Moc děkuju a gratuluju k mimískovi, ať jste v pořádku. :dizzy_face:
21. led 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, kdy byste mi, prosím radily se snažit, mám počítat cca 14 dní od začátku MS, která dorazí v pátek?
Četla jsem teda, že ideální je ob den, chlap už se na to těší. :grinning: Já se nikdy ovulací nezabývala, tak jsem úplně mimo. :unamused:
21. led 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baby tak já dneska takto :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 ...večer jsem se bála,že ráno ms přijde pobolívalo mě břiško jak kdyby měla dorazit :unamused: ale zatím nic,místo toho na mě začíná útočit chřipka,bolí mě trošku v krku a mám ucpanej nos :unamused: vypadám jak puberťák ale takový boláky jsem snad nikdy neměla :unamused: ..no ještěže nikam dneska nemusím :slight_smile:
21. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa tak držím palečky aby to co nejdřív vyšlo :wink:
21. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmartinam Děkuju moc. :slight_smile: No ideální by bylo fakt ob den. :slight_smile: My jsme se snažili na silvestra, ovu jsem měla 3-4.1. a vyšlo to. :slight_smile:
21. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmartinam ahojky předem držím moc palečky aby se zadařilo co nejdřív :wink: ...já osobně zjišťuju ovu pomocí měření BT,je to na začátku po vysazení asi nejspolehlivější zjištění jestli ovu vůbec probíhá :wink:
21. led 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek