• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@beandy No jasný, bez šéfa je většinou líp :grinning: ..To je dobře, že ti je dobře:slight_smile: Jj, já jsem tuším 14 DC, takže pokud bych to měla brát dle 2 minulých měsíců, bude ovu zítra...Ale nevím, nehrotím to..Zítra snažení určitě neproběhne, je toho v plánu moc..ale tak snad to nemusí být přesně v OVU den:wink:Jinak mykozku už snad nemám, ze dne na den ze to mnohem zlepšilo... :rolling_eyes: Nějak už druhým měsícem ovulaci ale nepozoruju, snad to ničemu nevadí...Jakože mě nebolí prsa, to mě posledních 5 nebo kolik měsíců bolívala..nebo aspoň bradavky.
25. led 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Já když sem měla Ovu, tak mě prsa nikdy nebolely. Jen jak sem vysadila HA.
Holky asi sem debil, ale mám dotaz :slight_smile: Když jsem 5+1tt, tak jedu na 6. týden ne?
25. led 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy ahoj :slight_smile: jojo kdyz jsi 5+1 tak zacinas 6 tyden :slight_smile:
25. led 2013 ve 12:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kackaku Ahojky Kačenko, já jsem právě přijela domů z Brna, manžel je v práci, tak mám klídek a udělám si,co potřebuji. Večer jdu na trénink a konečně budeme v noci spolu, pak jsme oba dva v práci celý víkend. V úterý mě mamča objednala na gyndu. Mamka už má taky strach, chce už být babička,prej pořád něco dělám a studuji,pracuji a tak, a mám zdravotní problémy,tak aby nám to pak šlo. Tak dám pak echo co se děje.
25. led 2013 ve 12:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy děkuju :slight_smile: ano jdeme 31.1.
25. led 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Kačí strašně moc děkuji :slight_smile: jakmile se nám srdíčko rozbuší, tak ti ho pro štěstíčko pošlu zpět :slight_smile:
25. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinha děkuji, taky v to doufáme, přítel včera chodil jak tělo bez duše...prostě to musí být dobré :slight_smile:
25. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 ahojyk Jari,učitě to dopadne dobře,hlavně se nestesuj a mysli na něco jinýho :wink: vím,že je to určo moc těžký,ale bude to dobrý :slight_smile:
25. led 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaku
@beandy
@janinha
@jarka88 ahojky holky tak můj graf dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 takže nastejno :slight_smile: ale dneska mě začínají pobolívat záda a vždycky když se narovnám,tak se mi zamotá kebule,ale jinak ždná změna :slight_smile:
25. led 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,mate nekdo skusenost s testem galmed? ja jsem si ho koupila,nemeli mamatest :frowning2: no a jen jedna carka :frowning2: byl tam trochu duch ale fakt jen malinko :frowning2: nevim co si myslet :frowning2:
25. led 2013 v 16:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1mor tento test neznám :frowning2: ...a ten rapiclear nebo jak se jmenuje neměli?
25. led 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 ja si zatim kupovala jen mamatest,takze zadny jiny test poradne neznam :frowning2: jakze jsem vzala tenhle a jsem z vysledku uplne hotova :frowning2:
25. led 2013 v 16:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 tak třeba to bude PMS nebo se tam někde hnízdí fazolka :slight_smile:
25. led 2013 v 16:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1mor tak testni tak za 3 dny a uvidíš,hlavně se nestresuj :slight_smile:
25. led 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha před PMS mě bolí dost břicho a spodek celkově,tento cyklus je nějakej jinej,začali mě pobolívat i bradavky na dotek a to mě nikdy bez HA před ms nebolely :unamused: uvidíme po víkendu :slight_smile: a copak ty? jakpak jste daleko sesnaženíčkem? Koukám,že už jsi doma tak na to šupnite :wink:
25. led 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 zatím se drží, to je dobré znamení :slight_smile:
25. led 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 nemusíš děkovat vůbec nemáš zač :wink:
25. led 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 zatím jo,večer usínám trošku rozfajrovaná,ale nepotím se :grinning: a hnedka od rána mám pupek jak 5 měsíci :grinning:
25. led 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 taky dobrý :grinning: no tak uvidíš a kdy budeš testovat?
25. led 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 juuuu, tak vidíš, to může být mimísek :slight_smile: To by bylo super :slight_smile: Já měla taky bolest bradavek na dotek,ale už nemám, v úterý jdu na gyndu s tím mým problémem s výtokem :frowning2: musím se dát do kupy. Já jsem nějaká celkově nafouklá,ale už mě záda nebolí,nic. Tak počkám. Ale bývá mi ráno zle a makovice se mi taky motá :slight_smile: bylo by super otěhu spolu :slight_smile:
25. led 2013 v 17:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 nechám to nejdřív asi na středu,uvidíme jak to vydržím :grinning:
25. led 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinha jj to by bylo :slight_smile: tento měsíc na sobě nevidím žádný těhu symptomy,max. hlava a záda, nic víc tak uvidíme :grinning: ...tak hlavně aby to bylo dobrý :wink: pak dej vědět ju :slight_smile:
25. led 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 určo se pak ozvu, nechám si vzít i odběry, nebo si je vemu v práci :slight_smile: ať vím i hodnoty.. :slight_smile: já na sobě taky nic nepozoruji,třeba je to jen únava :slight_smile: ale jak dojde chlap z práce,pojedem na trénink a pak na to hupsnem :grinning:
25. led 2013 v 17:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dokonce i teď jak koukám na monitor mi poskakují písmenka jak se mi trochu motá hlava :unamused:
25. led 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 motá se ti hodně?
25. led 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Tak uvidíš Zuzíku, držím palečky, kolik jsi DC? Jinak to motání hlavy po vztyku je z nízkého tlaku, to já mám bohužel pořád :confounded:
25. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Tak nám pak dej vědět Jaňulko a hezky na to hupsněte s manžílkem..kolikpak jsi DC ty?
25. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Hlavně, aby ti to srdíčko posloužilo Jaruš :dizzy_face:
25. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaku děkuji a co ty? jak to vypadá?
25. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek