• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
ahojky holky jakpak je? koukám,že debatujete :slight_smile: ani vás pomalu nestíhám číst :grinning: ...já už mám asik po ms :grinning: včera min. 5 vložek a dneska mi stačí 1 slipovka :grinning: ani nevím jestli je to dobře,že jsem tak rychle vyčištěná :unamused:
31. led 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak u mě MS pořád nic. Dneska mě na noční chytla střevní chřipka a měla jsem hrozné křeče :rolling_eyes: teď už je lépe,ale mám návaly jako bych byla v přechodu :slight_smile: fuj fuj, jen bych byla u otevřeného okna. Trošku cítím stále vaječníky a to je asi tak všechno. Manža leží s teplotama, je uplně K.O. Tak tady ležíme oba jak lazaři :grinning:
@zuzkazuzu88 buď ráda, že to máš brzo z krku :slight_smile: Ale takhle skokem z 5ti vložek na slipovku se mi to nikdy nestalo :grinning:
31. led 2013 v 18:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 to už to přestalo uplne? :-O
31. led 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Nevím čím to bylo, ale už mě to přestalo. Žádný štípání a výtok v pohodě bez zápachu. Nechápu.. Možná sem si to vsugerovala jak furt čumim v práci na ten internet, nebo nevim. :sweat_smile: Asi se moc pozoruju. :grinning:
31. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy no tak vídíš :slight_smile: tak se přestaň tak zkoumat :grinning:
31. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holkyy :frowning2: tak už to přišlo... :fearful:
31. led 2013 ve 21:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 nn úplně ne jen mi stačí na dnešek od rána jen slipovka :slight_smile: :grinning:
31. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 tak to je docela mazec, takhle rychle :fearful:
31. led 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha nevadí,za chvilec se můžete snažit znovu jako já s přítelem :wink: příště se to určo povede :wink:
31. led 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 právě taky čučím :slight_smile: ani nebyla tak bolestivá jako jindy,krásně mě utekla :slight_smile: jen doufám,že nebudu dlouho jen špinit :unamused:
31. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha no tak aspoň se můžete začít snažit nanovo :slight_smile: víš, že jsi zdravá tak vám třeba únor a sv. Valentýn přinesou miminko :slight_smile:
31. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88
@jarka88 holky,díky moc :slight_smile: jasně,že se budeme snažit dál :slight_smile:
31. led 2013 ve 22:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzkazuzu88 no mě to docela zaráží, že je to tak krátce, kdyby ti to zítra náhodou přestalo, tak dej vědět :slight_smile:
31. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 mě taky,protože jsem to dostala v úterý odpoledne a dneska ve čtvrtek od rána jen tak červeně špiním jako by :grinning: určo dám,ale myslím si že budu špinit ještě aspoň 3 dny :unamused:
31. led 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 no to ti nezávidím, já si to pak zase hezky vyžeru v září :sweat_smile: to bude zase nezvyk....a tobě přeji ať se pak už v únoru neukáže :slight_smile:
31. led 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 raději bych si to vyžírala taky za 9 měsíců :wink:
31. led 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarka88 a děkuji :wink:
31. led 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 nemáš zač :slight_smile:
31. led 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno :slight_smile: Holky o porodu ani slovo! To slyším jenom od ségry jak nevim do čeho jdu. :fearful: Jenže bohužel bez porodu to nejde.. :sweat_smile:
@janinha, @zuzkazuzu88 Berušky ani se nenadějete a další měsíc tu budete s náma debatovat o těhotenských problémech. :grinning:
1. únor 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mohla bych vás poprosit o radu?
V pondělí mi skončila MS, ve středu proběhlo první snažení naostro, ve čtvrtek špinění(na jednu vložku - víc nic)
a bolí mě břicho, mírné křeče a celou dobu mě bolí podbřišek - jakoby tlačí. Myslíte, že si tělo uvědomilo, že už neberu HA a takhle se mi mstí? :grinning: Pomohl by třeba kontryhelový čaj na srovnání? Moc děkuju za případné rady a postřehy. :wink:
1. únor 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmartinam ahojky myslím si,že to špinění byla zbytková ms,pomohli jste tomu tulením :wink: ty bolesti by mohly být od tulení,nebo aspoň já to někdy mívám :slight_smile: Jak dlouho jsi bez HA?
1. únor 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak já dneska už jen malilinko špiním,říkám si jestli tomu trošku nepomohla listovka,protože kyselý by se nemělo běhěm ms,prý to pozastaví :unamused: ...a jakpak jste na tom vy?
1. únor 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Ahojky, děkuju za odpověď, já to právě nikdy takhle neměla a snažení bylo jenom v tu středu a podbřišek mě hodně bolí pořád. HA jsem měla brát od úterý a nevzala, takže 4 dny :grinning:
1. únor 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmartinam sama si nepamatuju jestli mě bolelo bříško po vysazení :unamused: nechceš si zkusit zavolat dr když už to trvá druhej den?
1. únor 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoušela volat a jako na potvoru má dneska dovolenou, tak uvidím, jestli to bude trvat i přes víkend, zajedu za ní v pondělí. :unamused:
1. únor 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Tak jsem volala jiné Mudře a prý by bolesti mohly být způsobeny ovulací. :confused:
Tak to mě ani ve snu nenapadlo. Ale snažení nejspíš nehrozí, fakt mě to dost bolí, no, uvidím večer. :grinning:
1. únor 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte?
@zuzkazuzu88 Už jsem si říkala, že se neozýváš...Teď můžete naskočit do nového cyklu s novou nadějí :dizzy_face:

@janinha A to samé jako pro Zuzku platí i pro Janču :dizzy_face:

Holky mě je nějak nedobře. Jsem příšerně unavená, mám žaludek na vodě a včera večer jsem byla tak nafouklá a tak mě bolela střeva, že jsem se málem rozbrečela, jak mě to bolelo. A v neposlední řadě jsem uplně neskutečně podrážděná. Ten žaludek je nejspíš z toho, že jsem teď flákala léky na něj...Ale jinak si to fakt neumím vysvětlit. Buď je to tim počasím, nebo nevím :confounded:
1. únor 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmartinam kontryhle pomůže, ale s nim si musíš dát pozor na ovu, po ní už ho nesmíš :slight_smile: pokud chcete mimi :slight_smile:
1. únor 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku a nebo se zadařilo :slight_smile:
1. únor 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 tak to s tím kyselým slýším poprvé :sweat_smile: zase jsem o něco moudřejší :slight_smile: nebo máš prostě slabší MS, já to mám vždy na střídačku, jeden měsíc uplně šílené, že se bojím i někam chodit a další měsíc skoro nic a trvá tak 3 dny...:slight_smile:
1. únor 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek