• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
Ahoj holky, stalo se to někdy některé z vás? 29. ledna jsem dosala MS (měla zpoždění 5 dní), měla jsem ji 2 dny a konec, no a za další 2 dny se mi vrátila docela silná, ale trvvala jen jeden den a hotovo. Mám trošku obavy, co by to mohlo být. Snažíme se už 6 měsíců o miminko a zatím se nedaří. Zítra jsem objednaná k doktorovi, ale chtěla jsem se poradit s vámi, jestli nemáte podobný zážitek. Děkuji a pěkný den holky :slight_smile:
5. únor 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarka88 Já nevím, však testuju mamatestama a ty by měly být spolehlivé přece...Jako tohle se mi děje až poslední 3 měsíce, kdy se snažíme :confounded: Jako ono 10 DPO je stejně asi brzo, nevím, jestli se někomu něco ukáže...Ale stejně :angry: Jsem fakt naštvaná
5. únor 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku zkus to za dva dny ráno, to už by se ukázat mělo, zda byla ovu, tak jak myslíš :slight_smile:
5. únor 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarka88 Asi an to kašlu a počkám si na MS....nevím, myslíš že 10 DPO už by něco mělo být?Asi jo, že...
5. únor 2013 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarka88 Mám 5 dní do MS...
5. únor 2013 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku to jen u některých ...to jsou jen výjimky.....většinou se to ukazuje až v den MS a nebo po vynechání :slight_smile:
5. únor 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarka88 No uvidíme, počkám si na nedělní MS...Ty jsi toho svého ducha měla nakonec kdy po ovu, víš?
5. únor 2013 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku docela dlouho, prý ovu proběhla dle stáří mimi kolem 20-24 prosince a prvního ducha asi až 7.1. takže to je taková záhada..... možná to mimi jen dohání :slight_smile:))
5. únor 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarka88 :-OTak to je zvláštní, viď...Právě jak ti ten digi test ukázal 1-2 týdny, tak jsme se shodly na tom, že ovulka musela být později...
5. únor 2013 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku přesně tak, ale prý nebyla a mohla mi jen pomaleji stoupat hcg...ale pak už to teda jelo, během dvou dnů se zdvojnásobilo :slight_smile:) a od té doby krásně rosteme :slight_smile:
5. únor 2013 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarka88 Teda, tak to koukám :fearful: A to ti teda potvrdil Mudr.,že ta ovulka tak byla?
5. únor 2013 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku jj že mimi odpovídá 14 dnům po poslední ms
5. únor 2013 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku a dokonce mi na to řekl, že se člověk nemůže řídit žádnými tabulkami, to by prý děti byly roboti :slight_smile: prý každý člověk je originál a i si po svém roste a ty miminka v bříšku to mají stějně :slight_smile:
5. únor 2013 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jarka88 Nevím no, jsem z toho nějaká špatná zase...Nevím proč testuju tak brzo-tj. 5 dní do MS
5. únor 2013 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku ještě počkej :slight_smile:
5. únor 2013 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarka88 Jojo co mi zbývá....
5. únor 2013 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku držím pěstičky, aby tam ty dvě byly :slight_smile:
5. únor 2013 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarka88 Díky Jau, ale asi nebudou, už jsem to vzdala
5. únor 2013 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku Kačko, ty jsi ale plašan :slight_smile: Vždyť jsi říkala že nebudeš testovat :slight_smile: počkej do MS u někoho je to vidět až dýl. Snažíte se teprv tři měsíce - to je ještě v pohodě, nebuď z toho vystreslá a tolik na to nemysli. Já teď co chodím do práce tak na to teď taky moc nemyslím a věřím že když ne teď tak brzy se to povede. MS mám dostat 13.2. jsem zvědaváááá, ale vydržím, tak drž taky. :slight_smile: Já jsem si řekla že už žádnýho ducha nechci, pak je z toho člověk akorát na švestku. JÁ SI POČKÁM A CHCI VIDĚT DÁLNICE :grinning:
5. únor 2013 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kackaku no tak pesimismus asi není správný postoj :slight_smile: musíš doufat :slight_smile:
5. únor 2013 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denuskaa No jo, holt jsem prostě nevydržela....:frowning2:Nikdy to nevydržím...Snažíme se spíš dva než tři..ten první to byl takový úlet a hned byly // na testu, ale mimi odešlo.
5. únor 2013 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
5. únor 2013 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku No vidíš, plodní jste, tak se právě nesmíte tak snažit a musí to být zase úlet :slight_smile: :wink:
5. únor 2013 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@denuskaa Však tento měsíce jsem na to vůbec, ale vůbec nemyslela...
5. únor 2013 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku Neboj, všechno má svůj čas, mimi příjde, nezoufej.
5. únor 2013 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku ja prvni mesic a pul testovala asi 12x, je pravda, ze jsem nemela MS, ale byla jsem jako posedla. Ted uz jsem to vzdala:slight_smile:
5. únor 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaku já toho pesimouša zase uškrtím :slight_smile:
5. únor 2013 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak dneska jsem prohrabala oblečení co mi přišly od mojí tety (31) a našla jsem tam dvě těhotenský košile :slight_smile: tak doufám,že je začnu brzo nosit :wink: :grinning:
5. únor 2013 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak já už taky fakt nevím :-/ tenhle měsíc jsem se poprvé cítila (zkoušíme od září) tak nějak, jako že by to mohlo dopadnout, no ale mám 5dní do MS a myslela jsem, že se na testu už něco objeví (15 dní po ovulaci), a pořád nic :confounded: tak nevím, mám z toho akorát blbou náladu :cry:
5. únor 2013 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
muzete mi prosim holky pporadit ted sem si delala dva ruzne ovulacni testy a nevim co si o tom mam myslet,mame jeste pockat nebo uz na to skocit :
5. únor 2013 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek