• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
lupmice88 Ahojky můžete mi poradit Jestli existuje nějaký test ktery určitý těhotenství třeba uz 10 DPO?
10. únor 2013 ve 14:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 Testy citlivost 10 už můžou ukázat ducha takhle brzo. Mě takhle brzo ducha ukázal mamatest.
10. únor 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem dnes 2 DC, včera MS přišla 29 DC a do večera se rozjela neskutečným způsobem. Proč já vždycky tak moc trpím? :confounded: Hrozná bolest a síla:frowning2: Jinak jsem měla zase 27 DC dušíka, byl celkem viditelný na každém světle a v každém úhlu. Tak jsem z toho byla celkem už naštvaná, když druhý den nic. Psala jsem tady na MK dotázek a holky mi odpověděly, že některé ženy mají minimum HCG v moči i netěhotné a dušíky taky mají. Prostě asi lepší pro mě testovat méně citlivýma testama, i když ty se dnes už moc neprodávají(např.mamatest 25). Ten první měsíc to bylo opravdu zamlklé těhu, byly i těhu příznaky, zpoždění MS a čárečka viditelnější. Ale prostě se asi budu smířit s dušíkama. Tento cyklus bych chtěla začít měřit BT, tak mi kdyžtak zkušenější holky poraďte, něco už jsem si přečetla...Jinak poslední dny stály za prd. V práci mi řekli, že už nejspíš moc práce a nebude, takže nejspíš skončíme. Pak jsme se málem rozešli s přítelem a v neposlední řadě kamarádovi zjistili, že má opravdu zhoubný nádor :frowning2: :frowning2: Doufám, že jste se měly lépe :wink:
10. únor 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa no tak uvidíš :slight_smile:
11. únor 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 jj uvidím, včera jsem malilinko špinila a dneska nic, tak jsem si říkala, že by to mohlo být znamení toho, že se tam někdo zabydluje, ale uvidím :slight_smile:
11. únor 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kackaku Ahojky, no tak to mě mrzí s tím kamarádem i s přítelem a vůbec se vším co píšeš, ale teprve se snažíte jenom dva měsíce, takže to nehroť a nebuď smutná :slight_smile: My jsme měli o víkendu rodinnou oslavu, lítali tam děti mých sourozenců a na mě opět nějak dolehl ten potrat a musela jsem se jít někam bokem vybulet..Jinak já jsem teď 28DC a pořád čeká do 13. jestli ms dorazí nebo ne. Už jsem z toho na větvi. Jinak si myslím, že pro tebe bude daleko lepší když budeš pokaždé čekat na MS a nic netestovat, když se ti stále zjevujou dušíci. :confused: :wink:
11. únor 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes ráno jsem byla na kontrole. Miminko je podle UTZ o týden menší, takže je dnes 6+1 a ne 7+4. Otěhotněla jsem prý později. Dala mi snímek, ale skoro nic tam není vidět což je vtipný. :grinning:
A co vy holky? Jak jste na tom s testama?
11. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Ach jo Kači, moc mě to mrzí. :frowning2: Asi bych taky čekala až na MS, když ti to pořád dělá duchy. Abys nebyla vždycky vystresovaná. I když vím jak to bylo u mě.. :confounded: Doufám že s přítelem už to je dobrý a jste v pohodě. S tím kamarádem je mi to líto. :frowning2: Ach Jo, co na to říct.. Koukám že jsi to měla zase náročné. :confounded:
11. únor 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mam na vas prosbicku ovulace byl ave stredu,utery,ctvrtek,sobota sme se snazili ,citim bolest v podbrisku ale kdyz sem si merila dnesk arano teplotu byla jen 36,4 a nevim co to je,myslela sem si ze po ovulaci je vzdycky zvysena az do menstruace,muze to byt treba zpusobeno uhnizdovanim :slight_smile:
11. únor 2013 ve 14:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, nikdo se nezabydloval ... jsem 1DC .. :fearful: :confused: :slight_smile:
11. únor 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku ahojky Kačko moc mě mrzí to čím si teď procházíš, věř že bude jednou dobře.Na testování se vyprdni,vážně to spíš stresuje než aby tě to nějak utěšovalo :unamused: kdyby si měla nějaký otázky skrz BT tak se ptej,budu se snažit ti na vše odpovědět :wink:
11. únor 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa to je škoda :( ale příště to určo vyjde :wink:
11. únor 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy zachvilinku bude přes celou obrazovku uvidíš :wink: kdy jdeš na další kontrolu?
11. únor 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 ahojky máš někde grafík? Spadnutí teploty není nic neobvyklýho,někomu to ukáže krásně implantační pokles (IP) někomu to po ovu skáče nahoru dolů...pokud nepřijde mrška tak je IP možný :wink:
11. únor 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 ja si ji zkusila zmerit ted a mela sem 37.1 ale zase si rikam ze je pozde a dost chodim :(
11. únor 2013 v 19:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku ahojky me doktor poradil jelikoz me to neba si ji merit ze si ji mam merit treba desaty den po menstruaci :slight_smile:
11. únor 2013 v 19:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 BT se měří jen ráno po min. 4-hodinovém spánku :wink: škoda,že nemáš grafík tam už bysme to mohli poznat :slight_smile:
11. únor 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 nemám bohužel :( no uvídím jak se to vyvrbí,popravde mám strach si ji zitra rano merit :(
11. únor 2013 ve 20:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Snad jo :slight_smile: budem do toho pořádně bušit :grinning: :grinning:
11. únor 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupmice88 nemusíš se bát,buď bude nahoře nebo dole,pokud ještě klesne tak přijde ms :unamused: ale zatím nevěš hlavu :wink: třeba to vyjde držím palec :wink:
11. únor 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa určitě to příště vyjde,mě graf zase ukazuje ovulku na 9DC :frowning2: takže pokud opravdu byla tak jsme ji promeškali :unamused:
11. únor 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Fakt? Už takhle brzo? Já myslela, že bývá až tak kolem 12 dc Já jsem si řekla, že se budeme mazlit prostě pravidelně, ovulka neovulka a musíme se do toho nějak trefit :slight_smile: :sunglasses:
11. únor 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 Další kontrolu mám 28.2., ale zapoměla jsem že jedu do Prahy tak se přeobjednám na 29.2.
12. únor 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Kači, to je mi líto :( ale sama vím, že když se něco se..., tak všechno a pořádně. Jinak jestli Ti můžu doporučit, tak netestuj a neměř ani teplotu. Mně upozornila gynekoložka na to, že čím víc to budu řešit, tím menší je pravděpodobnost otěhotnět, protože pracují moc nervy. Já se po měsíci vykašlala na všechno a musím říct, že se mi i ulevilo.
12. únor 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku ahojky beruško. Tak tos toho měla opravdu hodně. Ten kamarád mě moc mrzí :frowning2: život je prostě fakt krutý. A co s tím přítelem,kvuli čemu to bylo? jen nějaká blbost nebo opravdu vážná věc? Ono totiž někdy stačí i blbost k rozchodu a hádkám, víme to všechny :unamused: Zkus začít měřit tu teplotu,ale nezoufej, nemůžeš se tím tak stresovat,pak se nediv, že to tak jde špatně :frowning2: snad ti už bude lépe. posílám pusinku :dizzy_face:
12. únor 2013 ve 12:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa normálně ji mívám 21-23Dc. Nevím proč mi ta teplota na začátku tak skáče,dneska zase spadla tak si myslím,že ovu probíhá dnes,pač mě včera píchalo ve vaječníku a dneska mám celkem výtok,tak uvidíme zítra podle teploty.Bylo by to fajn,měla bych ji krásně uprostřed cyklu :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3
12. únor 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy tak to už bude určo vidět víc :wink: ....na nevolnosti zkus ty lízátka a nebo pokud ti nebude vadit máta tak nějaký žvýkačky,ty mě většinou pomáhají v autě :grinning:
12. únor 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 ahojky zuzanko tak sem si rano merila takze a teplotu a vcera den po ovulaci 36,4 a dneska rano 36,6 t akze to asi nedopadlo :(
12. únor 2013 v 19:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 ahojky limpíku,vypadá to,že ovulka byla teprve v neděli podle těch teplot,takže jste to určo vychytali :wink: škoda,že nemáš ten grafík,vyznala bych se víc :slight_smile: víš jakou jsi měla teplotku v sobotu a v neděli? :slight_smile:
12. únor 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 myslis jako ted v nedeli?? to nemohla byt jelikoz sem v patek byla na gynde a doktor rekl ze je po ovulaci podle testu a priznaku byla ve stredu :(
12. únor 2013 v 19:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek