Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂
jarka88
15. únor 2013
@beandy takže jste taky mladší než dle PM 🙂 no 8 mm odpovídá 7tt ...ten 1 mm by byl možná ve 4tt 😃 doktorka v tom měla jakýsi hokej 😃
beandy
15. únor 2013
@jarka88 Že jo? 🙂 Tak nejsem úplnej Lojza. 😃
jarka88
15. únor 2013
@beandy no to nejsi 🙂 hlavně když jsem viděla foto utz a tam je ta délka měření určitě větší než 1 mm 😃 možná měla blbě nstavený utz 🙂
zuzkazuzu88
15. únor 2013
@lupmice88 pořád se držíš nahoře to je fajn 😉
zuzkazuzu88
15. únor 2013
@beandy určo to spletla 😃 samotné vajíčko je viditelné okem 🙂
lupmice88
15. únor 2013
@zuzkazuzu88 Ahojky prdelko ani mi nemluv Dneska sice stoupla na 36.7 ale test negativní
zuzkazuzu88
16. únor 2013
@lupmice88 ahojky no krásně stoupáš 🙂 u některých ženských to ukáže až později pozitivně 😉 a kolik jsi DPO?
lupmice88
16. únor 2013
@zuzkazuzu88 Ahojky Tak teplota stejná Dneska 10 DPO a co ty?
zuzkazuzu88
16. únor 2013
@lupmice88 tak zkusíš testík ještě za 2 nebo 3 dny a to už by možná mohlo být něco vidět 😉 9DPO je ještě hodně brzo 🙂 mě dneska spadla teplotka tak už nevím ale myslím si,že podle bolesti v podbřišku co byla ve středu bych mohla být 3DPO uvidíme 🙂
lupmice88
16. únor 2013
@zuzkazuzu88 a zkoušeli jste to tedy kdy? 🙂
zuzkazuzu88
16. únor 2013
@lupmice88 kolem toho dne to máme pojištěný 😃 ,jinak se snažíme většinou každej druhej den,je jedno jestli je ovu nebo ne,to by bylo aby z toho nic nebylo 🙂
lupmice88
16. únor 2013
@zuzkazuzu88 zuzi jsi tu
ivanatl
16. únor 2013
@zuzkazuzu88 Já myslím, že podle grafu u tebe ovulace ještě neproběhla. Takže určitě radím se snažit dál 🙂
lupmice88
16. únor 2013
já se pridavam ,me totiz taky podle grafu prijde ze jeste neprobehla 😞
zuzkazuzu88
16. únor 2013
@ivanatl
@lupmice88 uvidíme zítra podle teploty :-| ale podle bolesti to možná bylo...každopádně se snažit budeme dokud teplota trošku nevylítne 🙂
zuzkazuzu88
17. únor 2013
ahojky děvčata tak jak dneska? koukám,že se nám to tu celkem rozprchlo :-|
janinha
17. únor 2013
Ahojky holky moje zlaté. Jak se máte, co nového? Jak jste na tom? Dlouho jsem tady nebyla. Byli jsme na těch horách a po horách jsem nastupovala na jiné oddělení v nemocnici, tak jsem stále v práci a unavená z toho 🙂 spím jak budulínek. Dneska jsem se vyspala po noční a měla jsem udělanou polívečku, francouzské brambory a v troubě se pekla bábovka 🙂 to je hodný manža 🙂
beandy
18. únor 2013
Ahoj holky, tak kdy budete kdo testovat? 🙂 Já už v tom mám bordel jak to která máte. 😃
@kackaku Dlouho jsi tu nebyla beruško, copak děláš jak se máš?
beandy
18. únor 2013
@jarka88 A co ty beruško, jak to zvládáte? Je ti líp? Mě bylo o víkendu dobře, akorát v neděli se mě odpoledne udělalo tak zle, že sem myslela že poblinkám celej Lidl když sme tam byli. No už je zase dobře. 🙂 Kdypak jdeš na kontrolu? Já jdu 1.3. a už se těším. 🙂
janinha
18. únor 2013
@beandy ahojky, já testovat nebudu, počkám na MS. od včerejška mě bolí hrozně bradavky :-x :-N a dle reakce těla si myslím, že mám ovulku. Mám trošinku výtok zase takový hnědý. A co ty? Co nového 🙂
beandy
18. únor 2013
@janinha Tak to aby jste na to hupsli, ať máte zaděláno. 😎 Jinak u mě nového nic, občas mě pne břicho ale to je jak se roztahuje děloha..
janinha
18. únor 2013
@beandy to je asi nepříjemné,ale mimísek si dělá domeček 🙂 však mi na to hupsáme,ale moc se nevidíme, tak to není tak jednoducé 🙂 a jak se těšíš? já snad ani nevím zdali vím, že jsi těhu 🙂
jarka88
18. únor 2013
@beandy ahojky 🙂 no mě je zle vždy když přestane působit prášek 😃 takže se vždy snažím co nejvíc nacpat, abych už nehubla... :-N jinak už mám pocit, jako by mě někdo násilím nafukoval 😃 je to vždy zvláštní pocit, než si na to člověk zvykne 🙂 no zítra si jdu pro průkazku a rovnou se dozvím, kdy KO a budu se objednávat na screening 🙂
jarka88
18. únor 2013
@zuzkazuzu88 ahojky, dle grafu to vidím rozmezí 17 DC - 19 DC, zůstala ti teplotka už nahoře? jestli jo tak ti ji určitě ff dá na ten 19 DC....
beandy
18. únor 2013
@janinha No to nevím jestli to víš. 😃 Měla jsem být v 9. týdnu, ale podlu MUDr. jsem otěhotněla o týden později než podle MS, takže jsem teď v 8. Těším se moc 🙂 i když mi to zatím moc nedochází. Hlavně se těším až mě bude dobře. 🙂
beandy
18. únor 2013
@jarka88 Jůůůů ty už budeš mít průkazku, to ti závidím. 😃 A co ti MUDr. napsala za prášky? Já se snažim jíst malý porce a častěji, ale vždycky ta chuť na to jídlo není když je zle. 😞
jarka88
18. únor 2013
napsal mi pyridoxin... jj těším se na ní jak malá 😃 taky se jí dočkáš 🙂 no uvidím, co mi zítra řekne na váhu, zhubla jsem 4 kg už ve čtvrtek mě chtěl poslat do nemocnice na infuze, ale ukecala jsem ho, ať to ještě zkusíme s těmi prášky, už jen kvůli malému...
beandy
18. únor 2013
@jarka88 Jéžiš, ty už snad nejseš ani vidět.. podle fotek jsi už tak hubená, natož ještě teď.. :-| Já bych teda chtěla zhubnout třeba 2 kila než hodně naberu, ale to se mi nepovede. Nezvracím, jen mi je na zvracení a špatně že lezu po zdi. Ale zas když to slyším od tebe jak rychle hubneš, tak ještě že takový problémy nemám. :-| Já se taky na ní těším jak kdybych měla dostat občanku. 😃
beandy
18. únor 2013
@jarka88 A kolik jsi dnes přesně tt?

Začni psát odpověď...

Odešli