Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
26. únor 2013

@kackaku doufejme,že mi teplotka vyskočí,pokud ne a spadne tak je to jasný 😒

janinha
26. únor 2013

@kackaku to je dobře,že s tebou všechno zařizuje, no oni tohle chlapi moc nechápou, já to taky řešila..nechtěla jsem se vdávat těhotná. Jak říkáš,špatně bude tobě 😅 na druhou stranu,příjde to tehdy,kdy to přijít má 🙂 už dej na beremko albíčka 🙂
@beandy
@kackaku holky, zatím nic,ale podbříšek mě bolí, jako že se to rozhoupe ☹ ale zatím nic...ráno bylo malinké špinění..

kackaku
27. únor 2013

@janinha Tak co Jani, jak jsi na tom??? 🙂

janinha
27. únor 2013

@kackaku včera večer jsem to dostala ☹ trošku jsem si poplakala,ale bylo toho na mě v poslední době fakt dost a tak jsem byla hormonálně uplně rozladěná. ☹ tak uvidíme příště, je fakt,že by to byla velká náhoda, kdybych otěhotněla. a co ty nevěsto? 🙂

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@janinha to mě mrzí,tak snad další měsíc se podaří 🙂

zuzkazuzu88
28. únor 2013

holčiny já dneska takto 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3

janinha
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 děkuji,mě to zamrzelo,ale uvidíme další měsíc 😉 právě přemýšlím,co budu vařit 🙂

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@janinha to se nedivím,ale neboj brzo to bude 🙂 já mám dneska žemlovku ze včerejška 😀

kackaku
28. únor 2013

@janinha Janinko to nevadí, s tvými krátkými cykly se brzy zase dočkáš ovulace:-* Čeho je na tebe moc?

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 No super, otestuješ už konečně? 😀 Já si poprvé dnes ráno změřila BT-pěkně podle všech pravidel a naměřila jsem 37...

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku no vidíš tak to už určo je po ovu,tak zkus měřit až do konce cyklu 😉 jj odpo zajedu do lékárny tak už jo...včera se mi navalilo z řepy ☹ a ráno mě bolelo břicho už už jsem myslela,že to dostanu a nic,mám akorát průjem a ten přijde vždycky s ms,včera jsem měla ještě zácpu jak hrom 😀

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 No konečně 😀 ...Jj já vím, kdy byla Ovu, mám to potvrzený OVU testem. Dnes jsem 5 DPO a dig.teploměr naměřil 37..moc se v tom nevyznám zatím..

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku teďka ti už ta teplota jen řekne kdy to dostaneš,jak dlouhou míváš LF? v den ms by měla teplota prudce klesnout

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Ale co teď koukám na grafy, moc holek nemá 37..nevim jestli není něco špatně:-/

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 LF je přesně 14 dní...Takže já vím, že to dostanu za 9 dní i bez grafu 😀 Ale jen mě zajímalo, kolik naměřím🙂

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku málokterá se dostane na 37,záleží na tom jaký jsou hodnoty před ovu,já měla minulej cyklus před ovu teploty i pod 36 a vytáhla jsem se max na 36,9,někdo má před ovu kolem 36,6 normálně a pak se dostane takhle vysoko,každá má jinou teplotu těla 😉 ....tak to budeš mít jen tak na vyzkoušení to měření 🙂

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Jj tak to je super...no a jak teda holky tuší, že jsou dle grafů těhu? Když teplota klesne až den před MS...Spousta z nich testuje 10-11 DPO, protože z grafu vytuší, že jsou v tom

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku já právě tohle taky nechápu,ale myslím si,že je to delším pozorováním teploty atd. Já mám sama taky asi tucha,páč mi jindy teplota víc kolísala a teď je taková uhlazená...no dneska se dozvím ortel 🙂

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Možná ...nebo jsou prostě teploty vysoké, tak to zkusí...i když to bych já testila už dnes 😀 Ach jo, konečně si udělej ten testík 🙂

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Já tak koukám an ten graf a říkám si, jestli jsi neměla tu ovu později...třeba 20-21 DC..nějak se mi to zdá víc...

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku 😀 ..před tím jsem tam měla tu hodně vysokou teplotu a tu jsem umazala,celý mě to narušovala...ono stačí když si třeba dáš alkohol tak to hned vylítne (mám skok i na 13DC kvůli vínu) a to mi ff vyhodnotil že ovu byla 19DC,ale podle bolesti atd to vyhodnotilo na 17DC

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 No, a proč nezkusíš ty OVU testy? Já jsem s nima spokojená, dají ti jistotu...Já si taky říkám, že pokud někdo měří třeba v 6, tak bude mít asi nižší teplotu než já, když jsem měřila v 8:20..

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku pokud se to nepovedlo tak další cyklus je zkusím...to je taky možný,každopáně by se mělo měřit ve stejnou dobu a taky záleží poud jsi byla třeba na záchodě,nebo pokud spíš zababušená jako mimís nebo jen na holo 😀 atd.

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Určitě jsem na záchodě nebyla a spala jsem v kraťáskovém pyžamu s krátkým tričkem, takže všechno, jak má být myslím 🙂 Určitě je zkus. Ale stejně se určo povedlo...Jooo kdybys měla doma nakoupené testy 😀 Ale já je taky mimochodem nemám 😀

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku ono je jedno v čem spíš hlavně bys tak měla spát celý cyklus 🙂 ....nevím nikdy mě nelákalosi nakoupit do zásoby 😀 aspoň tě to neláká 😀

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 No, TEĎ mě to ještě neláká, to je pravda 😀

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku 😀 počkej za týden

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Jj 😀 Ale ne, myslim, že to nebudu hrotit...Vždyť s tim tenhle měsíc vůbec nepočítám 😉

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku jak říkáš 😉

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku a co jinak? co hlava a prsa? mě už jen při jemným dotyku bolí bradavky 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru