Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

denuskaa
6. bře 2013

@kackaku ok, jak chceš, hlavně mi už napiš co a jak? :D

kackaku
6. bře 2013

@denuskaa Nic tam není.

denuskaa
6. bře 2013

@kackaku Tak je asi ještě brzo, počkej na MS 🙂

kackaku
6. bře 2013

@denuskaa Je to teda už asi pátá ranní moč, ale stejně...ach jo.

kackaku
6. bře 2013

@denuskaa Nevím no, podle mě není brzo.

denuskaa
6. bře 2013

@kackaku já myslím že jo, každá to nemusí mít viditelné už 11 DPO, ještě uvidíš, třeba MS přece jen nedorazí 🙂

kackaku
6. bře 2013

@denuskaa No, spíš dorazí...Ale jako ty teploty a citlivé bradavky už od ovulace mě fakt zmátly.. 😨

kackaku
6. bře 2013

@denuskaa Ach jo...

denuskaa
6. bře 2013

@kackaku Třeba né Káťo 🙂 ještě vydrž, jednou to vyjít musí 🙂

janinha
6. bře 2013

ahoj holky,jak se dneska mate? sviti u vas slunicko? ja jsem ve skole 🙂 odpol.jdeme s holkama na bazen a saunu,tesim se 🙂

janinha
6. bře 2013

@kackaku vsak taky pak bude vazna promluva,az to bude aktualni 🙂 zatim teda kupujeme to auto..

jarka88
6. bře 2013

ahoj holky 🙂
@kackaku kačí opravdu může být ještě brzy, tak držím pěstičky 🙂
@denuskaa tobě samozřejmě taky 🙂

@janinha tak to bych bouchla, jak přetlakovaný hrnec 😀 ještě, že se já nemusím s nikým radit, v tomhle to má výhodu 😀
jinak holky, stále připoutaná na lůžku, mám akutní zánět močového měchýře, takže se plazím jak blbec a do toho mi krásně vyskočili těhu hemeroidy, můžu říct, že tohle těhu, je fakt super ukázkové 😠

denuskaa
6. bře 2013

@jarka88 ježiš chudinko, tak ty si snad vybíráš všechny nemoce až teď v těhu, ne? Tak hlavně aby ses z toho všeho brzo dostala a byli jste v pořádku, co malej? Hlídaj ho vaši?

jarka88
6. bře 2013

@denuskaa jj malý je s mamkou... no asi jsem dlouho nemarodila nebo nevim 😒

denuskaa
6. bře 2013

@janinha Hlásím slunečno z Českolipska, ale zima! a kočárek si koukej vybrat hlavně podle sebe! 🙂 🙂 ty s ním budeš jezdit nejvíc 🙂 Máš už nějaký tipy?

janinha
6. bře 2013

@denuskaa v brne je nejak zatazeno ☹ uvidime,zdali se vyjasni. Kocarek mam vybrany,teda jako mam tipy 🙂 bogaboo a jane mum 🙂 ja nevim co si ten chlap predstavuje jako. Je mi jasne ze nekter kocarky jsou zbytecne predrazene,ale kdyz mi bude sedet korbicka a lehkost rizeni kocarku atd.,klidne koupim i levnejsi,ale nechci nejaky ausus. Zatim to tema neni aktualni,ale vim,co me ceka ohledne vyberu kocarku. Nekdo nema penizky a musi se spokojit s levnejsim kocarkem a je spokojeny. Jen me mrzi to,jak to manza bere. Na druhou stranu vim,ze me zna a vi,ze vybiram i podle znacky a vzhledu,modernosti atd 🙂 ale dokazi byt i skromna,fakt 🙂

janinha
6. bře 2013

@jarka88 chudatko,tak to mas teda ukazkove tehu. Tak lez a odpocivej,ale to se lehce rekne,ze? Ja ten kocik zatim tak neresim,az dojde na vec,tak dam echo 🙂 vim,ze nakonec udelame kompromis a budeme spokojeni oba dva 🙂

denuskaa
6. bře 2013

@janinha Jané mum se mi taky moc líbí, až na ta kolečka 🙂 já jsem hrozně zamilovaná do kočárků od Cam tak uvidíme, jaký budou finance až to bude aktuální 🙂 Chlapi tomu vůbec nerozuměj 🙂

denuskaa
6. bře 2013

Jinak holky, já bych měla dneska po třetí hodině dle Jonášovi metody otěhotnět 😀 takže až příjdu z práce tak je čtvrt na tři a jdeme na to 😀

denuskaa
6. bře 2013

@denuskaa čtvrt na čtyři jsem myslela 🙂

denuskaa
7. bře 2013

@kackaku tak dle dohody testováno a taky nic 😉 😒

janinha
7. bře 2013

@denuskaa jane mum ma spatne kolecka? Kociky od Cam se mi taky libi,ale jak rikas,uvidime,jake budou finance. 🙂 jinak jonasovu metodu jsem si pocitala na netu a nekdy me to fakt pobavilo,mit sex ve 2h rano nebo 3.47h. atak 🙂 a Jonasek mame jako jmeno na kluka 🙂 tak budu drzet dneska pesticky 🙂

denuskaa
7. bře 2013

@janinha nevím jestli jsou ta kolečka špatná, ale mě se obecně nelíbí když jsou u kočárků vpředu ta malá, víš, že mi přijde, že se bude ten kočárek potom špatně ovládat, ale to je jen spíš taková moje dedukce, nemám to ozkoušený ani potvrzený 🙂 Jinak my jsme měli podle toho Jonáše otěhotnět včera, ale nakonec jsme přišli z práce, pohádali jsme se a nic nebylo 😀 tak třeba jindy, ale byl to tak na půl roku poslední termín kdy mi vycházel kluk 😀 Jonášek je pěkné jméno na kluka 🙂 my bychom chtěli Tadeáše 🙂

janinha
7. bře 2013

@denuskaa to znam 🙂 clovek se na neco tesi a pak se pohada a nic 😀 ja jsem ted v brne na tyden ve skole,tak taky nic neni a kdyz prijedu,manza jde na nocni.. Klasika. Jsem zvedava az budeme resit kocarek,jak to dopadne 🙂 Tadeas jekrasne jmeno a co mate na holcicku? My asi Julii 🙂 ale mame mit ty dvojcatka a ja si myslim,ze by to byli dva kluci 🙂 na druheho kluka jmeno nemame,me se libi Jachym 🙂 manza by chtel hrozne holcicku 🙂

denuskaa
7. bře 2013

@janinha no já vždycky koukám na kočárky a říkám Tomovi, ten je krásnej viď? a on na to: To joo. A to je konec debaty 😀 takže podle mě až si budu vybírat výbavičku tak se asi nebude moc zapojovat. Na holčičku máme Klaudii mě se teda hrozně líbí ještě Sandra ale spíš bychom dali tu Klaudii. I dvojátka můžou být holka a kluk, to by bylo krásný vid? Mít páreček. Já mám v práci kolegyni a ta je z dvojčat a má právě bráchu, shodou okolností mýho spolužáka a spolusedícího v lavici 🙂 je zajímavé, že i když jim je 24let tak spolu tráví pořád hodně času a stejská se jim po sobě když spolu nejsou. 🙂 Můj přítel chce taky holčičku, já zase kluka, ale na holčičky je daleko víc oblečení a všeho tak to je zase takový hezčí, ale přítel už právě dceru má, tak proto bych chtěla chlapečka i když teda se hrozím toho až budeme mít miminko a přítele dcera k nám bude jezdit na víkendy, je totiž věčně nemocná a já už vidím jak z toho budu mít depky že nám doma prská na mimi 🙂 Jáchym je moooc hezký jméno, já jsem na Jáchyma narozená, ale nevím zdrobnělinu?

janinha
7. bře 2013

@denuskaa my prave v rodine dvojcata mame a jsou na sebe fakt fixovani 🙂 je jim 12let a uz jsou velci,jen bych je nejradeji porad videla jako ty male prcky roztomile 🙂 mame je mit@geneticky a rekla nam je i kartarka a ta prave rikala,ze to budou dva chlapaci. Ja bych to brala,ale holcicku chci a kdyby byl parecek budu hrozne rada,ale milovat je budu at to bude co to bude. S tou dcerou se ti nedivim,taky bych se bala ze bude hazet bacilky na mimi,ale aspon semiminko brzo obrni 🙂 snad,ikdyz jsi v nevyhodne pozici,nemuzes zakazat navstevy dcery a snad nebude dcera zarlit.. Jinak zdrobneliny na jonase a jachyma moc nejsou,proste bud jonasku a jachymku nebo johny a chymi 😀

zuzkazuzu88
7. bře 2013

@kackaku ahojky Kačko tak jakpak dnes? testovala jsi?

kackaku
7. bře 2013

@zuzkazuzu88 Ahoj, teplota dnes 37, takže pořád se držím. Testovala jsem a je tam pididušík, kterýho mám každý měsíc. Chlap ho nevidí, já jo, ale 12 DPO je už dost na sotva viditelného dušíka:-/

zuzkazuzu88
7. bře 2013

@kackaku ta teplotka je super 🙂 tak zkus vydržet s testováním až ti vynechá ms 😉 vajíčko se mohlo zahnízdit později 😉

kackaku
7. bře 2013

@zuzkazuzu88 No nevím Zuzi...prostě když tady koukám na fotky 12 dpo, jsou to krásné viditelné čárečky, ne to, co já. Teplota je asi taky normální, vzhledem k tomu, že klesá den nebo v den MS(tedy zítra či pozítří asi klesne...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru