Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
10. bře 2013

@zuzkazuzu88 Ne, nezkoušela, žádný doma už nemám a počítala jsem s MS. Tohle mě strašně překvapilo. Na 13 DPO na testu nic nebylo, takže pochybuju, že teď něco bude. Je to fakt divný..:-/Ale počkám ještě dnes a zítra, třeba MS dorazí...

zuzkazuzu88
10. bře 2013

@kackaku aha to je škoda 😒 a co teplotka měřila jsi?

kackaku
10. bře 2013

@zuzkazuzu88 Nene teď už dva dny neměřila, počítala jsem s MS 😖

denuskaa
10. bře 2013

@zuzkazuzu88 No ovulaci a tak si hlídám teprve dva měsíce teď to bude třetí, ale nijak jsme se nechránili už od prosince, tak snad se zadaří a budeme mít vánoční mimi 🙂

zuzkazuzu88
10. bře 2013

@kackaku to je škoda,tak pokud ms ještě nepřijde,tak ráno zkus 😉

zuzkazuzu88
10. bře 2013

@denuskaa tak to jste ještě na začátku 😉 určitě to půjde,já bych byla raději za mimi až po vánocích ale uvidíme pokud se povede 🙂

kackaku
10. bře 2013

@zuzkazuzu88 Tak už se snad rozjíždí, potvora jedna, potrápila mě:-/

kackaku
10. bře 2013

@denuskaa Denuš, uplně přesně vím, jak ti je...je to na pytel, že....když člověk ani pořádně nechce, tak je v tom hned a pak každoměsíční dlouhé čekání 😔 Moc ti přeju,ať brzy otěhotníš, já se teď na chvíli odmlčím a až zase přijdu, budete už snad všechny těhule 😎

denuskaa
11. bře 2013

@kackaku jsem zvědavá, jak to tento cyklus dopadne, řekla jsem si, že nebudu nic sledovat, hlídat, že se prostě nějak dokopu k tomu aby jsme se milovali aspoň obden a nějak to dopadne 🙂 Na dnešek se mi zdálo, že mám mimčo, bylo to hezký, ani vzbudit jsem se nechtěla, přišla jsem do práce celá zmuchlaná a málem jsem to ani nestihla. Na kdy plánujete svatbu? Tento měsíc to nechceš ještě zkusit?

denuskaa
11. bře 2013

@zuzkazuzu88 nechtěla bys mimčo pod stromeček? Kvůli vánočnímu shonu? To mě by ses zas právě vánoční mimčo líbilo, ale jinak mi to je jedno, hlavně ho už chci, rychle .. 😀

zuzkazuzu88
11. bře 2013

@kackaku hm tak to mě mrzí ☹ ,ale tak budete se věnovat svatebním přípravám,vypnete myšlenky na mimčo a pak se to třeba povede hned držím moc palečky 🙂

zuzkazuzu88
11. bře 2013

@denuskaa nn nechtěla a taky kvůli přítelově sestře,ta porodila loni 12.12. a mě by to vyšlo stejně 😒 ,ale pokud se povede tak budu samozřejmě šťastná 🙂

kackaku
11. bře 2013

@denuskaa Uff tak jsem to taky v plné síle dostala 😠 Svatba bude snad 15.6.:-)Už za tři měsíce 😨 Už to asi necháme až po té svatbě, bojím se, že by mi bylo zle, kdyby se to náhodou povedlo, byla bych teprve ve druhém měsíci a půl.Já se spíš plánuju tento měsíc očistit. Koupím si nějaký čistící čajík, budu jíst zeleninu, ovoce, kyselinu listovou, vyléčím si konečně ty mé poševní záněty...Tak nějak bych se chtěla hodit do klídku. Tak snad se nám to Deny brzy ypovede, věřím, že ano...Podle mě se mi MS o dva dny opozdila ze stresu...Nikdy na to stres vliv neměl, ale teď jsem byla fakt na nervy. I s Vaškem nám to nějak zaskřípalo. A co vy, budete si dávat tu pauzu?

kackaku
11. bře 2013

@zuzkazuzu88 jj to nevadí, hlavně že jsem to už dostala 😉 Byly to docela nervy. Tak snad se vám to všem tento měsíc podaří 🙂

zuzkazuzu88
11. bře 2013

@kackaku tak aspoň už ví na čem jseš 😉 .Doufeme,že už se zadaří,včera jsem byla v Brně nakupovat a všude samý bříška 🙂 no záviděla jsem jim jak malá 😀

kackaku
11. bře 2013

@zuzkazuzu88 Já nezávidím bříška tak, jako ty dětičky 😀 No snad se brzy zadaří nám všem. Si tak říkám že z našeho fóra je těhotná zatím jen Jarka, jinak teda žádná☹

denuskaa
11. bře 2013

@kackaku Já do sebe házím listovku už od prosince 🙂 ovoce a zeleninu flákám, já jsem na tohle hrozná, koupím si jablka a mám je doma vystavený dokud nejsou scvrklá 😀 ale snažím se cpát kuskusem a bulgurem a vším možným děsně zdravým. Asi to fakt bylo možná tím stresem, mě se to teda ještě nikdy nestalo že by se mi z nervů posunula MS, ale možné to je. To já mám spíš vždycky křeče v žaludku, taky pěknej vopruz. :-/ Na pauzu to momentálně nevypadá, řekla jsem Tomovi, že si žádnou pauzu dávat nebudu, nevím jestli v tomhle nejsem staromodní, ale pro mě pauza znamená prostě konec, podle mě když někdo má někoho rád, tak mu tu pauzu ani nenvyrhne. Takže jsem mu řekla, že si klidně můžem dát pauzu do konce života a jestli mu mám pomoct zabalit. To bys koukala, jak najednou pauzu nechtěl. Nechápu pořád, jak to mohl vůbec říct, jednou plánuje rodinu a za chvíli by bylo všechno jinak? Jak má mít potom člověk v tom chlapovi jistotu, že? Už takhle jsem z něj na nervy, že chce rodinu a cpe peníze do svý bejvalý.. (což teda chápu, ale sere mě to, protože já na tom tratím) je to s nima složitý, ale holt - bez nich to taky nejde. 🤐

kackaku
11. bře 2013

@denuskaa Já právě taky, koupím si ovoce a zeleninu a nechám to všechno zkazit 😒 Ale dřív jsem jedla šíleně zdravě, nějak mě to bohužel přešlo☹ Mě se taky v životě nestalo, že by se mi z nervů posunula MS... 😕 Měla jsem jí dostat v sobotu, ale to jsem začla teprve špinit. Pak špinění ustalo a došla MS v plné síle 😖 To je dobře, že žádná pauza nebude, můj přítel to bere uplně stejně jako ty, tzn. pauza=rozchod. Nevím co to toho tvého popadlo, ale já třeba občas vybuchnu a taky na Vaška zařvu: no tak se třeba rozejďeme..Tak třeba to byl jen momentální zkrat 😠 Jaktože cpe peníze do bejvalý???Tomu nějak nerozumím 😨

kackaku
11. bře 2013

Holky já mám tu MS tak šíleně silnou, že jsem musela odvolat dnešní brigádu ☹

klaudina22
11. bře 2013

@zuzkazuzu88 jj, netlačit, já vím. Ale jde to hodně těžko 😒 Nechci plašit předčasně, ale asi před 10 dny jsem měla ovulaci (asi) a od té doby mám pořád nafouknuté břicho! Všimla jsem si toho hlavně proto, že se teď dost prohlížím, vzhledem k hubnutí 🙂 . Tak jsem dnes zkusila test, kdyby náhodou kapka ukápla (přerušujeme) a nechci kecat ale jsou tam duchové!!! (dělala jsem pro jistotu hned dva testy, jestli nebyl ten jeden vadnej) Je to teda dost brzo, MS má přijít až za 9 dní... tak uvidím co z toho vznikne no. Bylo by to ale stejně nejlepší řešení. Manža se stejně bude děsit i za půl roku. 😀 Bylo by to super. 🙂 Akorát jsem nachlazená, tak to není úplně ideal.

denuskaa
11. bře 2013

@kackaku on on člověk kolikrát řekne něco, čeho pak lituje, ale podle mě, by měla být láska právě o tom aby se nic takovýho neříkalo - ale mám na to trochu romantickej zkreslenej pohled. 🙂 No Tom platí alimenty na holku, nějakou půjčku co měli společnou a něco, co ani nevím co je protože mi to nechce říct, každopádně, pro náš společný život mu moc peněz nezbývá, dalo by se říct, že většinu táhnu já, mám docela obavy jak to pak utáhnem s mimčem, protože mám momentálně štěstí na práci kde mám dost peněz, ale potom nevím nevím, to je moje jediná brzda proč si vždycky říkám jestli nemáme ještě počkat, ale kdybych se měla řídit podle Toma tak to mimčo nebude nikdy, takže se pak holt bude muset nějak zařídit. Já mám dneska MS taky dost silnou, uplně mi to leze na nervy, jak mě bolí břicho, už aby skončila a mohli jsme začít zase pracovat na miminku 🙂 🙂

kackaku
11. bře 2013

@denuskaa Tak to tě docela obdivuju, že na tohle máš nervy...kdyby mi ani chlap neřekl, na co ještě přispívá...Ani jsem nevěděla, že už má Tom dítě☹Ale alespo%n víš, že je plodný 😀 Ale nemáte to teda lehký...☹Viď, už aby ten náš cyklus skončil...máme to na stejno... 😎 Já teda musela zrušit tu brigádu, jak to mám silný:-/:-////

kackaku
11. bře 2013

@klaudina22 Tak hoď fotku, ať posoudíme dušíky🙂

klaudina22
11. bře 2013

@kackaku 20DC

kackaku
11. bře 2013

@klaudina22 Tak na tom prvním jde krásně vidět, na tom druhým mi to přijde spíše jako ten přechod, občas se to na testech udělá...a ty víš určo, kdy byla ovulka??🙂

klaudina22
11. bře 2013

@kackaku nene, netestovala sem nic. Jen se dva měsíce pozoruju a zapisuju si "píchnutí" ve vaječníku atd . spíš předpokládám, kdy cca byla. Zatím nebudu plašit, může to být zkrat, cysta, nebo miminko může odejít, cokoliv. Počkám týden do MS - jestli to teda vydržím 😉 Je možný, že to sou oba přechody, vyskočilo mi to až cca půl hodiny po limitu. Ale zase je hafo brzo.. uvidím no.

kackaku
11. bře 2013

@klaudina22 No, je fakt hodně brzo. Mě testy taky občas duchy dělají. Nebo máš teprve teď ovulku, to se taky trochu projeví na těhu testech🙂Nezbývá než počkat☹

denuskaa
11. bře 2013

@kackaku To je dobrý, že to máme na stejno viď? 🙂 škoda, že se nebudete teď snažit, třeba bychom na stejno otěhotněli 😀 .. a možná i tak nějak na stejno porodili 😀 no nemám to s ním úplně nejlehčí, co se týče peněz, ale jinak je to fajn chlap až na ten poslední kolabs 🙂 docela mě štve, že až budeme mít dítě spolu, tak já budu ze všeho vyprdlá a od něj to asi nebudu moct čekat protože už tohle všechno už jednou zažil, viděla jsem to už když jsem byla těhotná poprvé, já byla hotová z každýho prdu a jemu to přišlo automatický, docela jsme se kvůli tomu hádali takže doufám že si na další moje těhotenství vzal trochu ponaučení🙂 Jinak já mám dneska uplně hroznej den, rozjetá MS, vrtání zubu a nervy z kocoura, protože s ním jdem zítra na kastraci 😀 chudáček náš.

denuskaa
11. bře 2013

@klaudina22 Ahoj 10 DPO by ti dušíci klidně být mohli, ale já měla nedávno přesně takové a byla to jen vada testů 😒 😒 zkus to tak 2 dny před očekávanou MS 🙂

kackaku
11. bře 2013

@denuskaa No, alespoň s někým mám ten cyklus stejný 🙂 Když ono to mimčo na Vánoce... jako byla bych samozřejmě i tak ráda, ale rodit na Štědrák by se mi asi nechtělo...a nám dvoum by to zrovna takhle vyšlo, protože máme ovulku na konci měsíce 😀 A kolik Tomovi je, že už má dítko? Aspoň si tu rodičovství můžeš vyzkoušet a víš i u něj, jestli je dobrý taťka🙂My to s penězma taky nemáme nejjednodušší, ale zase kolikrát jsem se přesvědčila, že peníze nejsou všechno 😖 🙂 No, taky už budu ráda, až bude po dnešku, to ta MS už snad zeslábne...Jíš nějakou listovku?já si teď koupila, ale nevím, jestli jíst už od dneška(jakože už od 1 DC)...měla by se užívat 3 měsíce před...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru