Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

denuskaa
18. bře 2013

@beandy Co třeba Závislačky na kysellině listové 2013 😀
No právě, nemá cenu se v tom babrat, pak je z toho člověk akorát smutnej, my jsme šli v neděli bobovat s mým synovcem a přítele dcerou, tak jsem pak přišla na jiné myšlenky, ale stejně jsem si na tom kopci říkala, že se těším až budu bobovat se svým vlastním skřítkem 🙂

beandy
18. bře 2013

@denuskaa To by taky šlo ty závislačky. 😀

beandy
18. bře 2013

@denuskaa Uvidíme co napadne zbytek holek a co se jim bude líbit. 🙂

fachy
18. bře 2013

Ahoj holky, hlásím se po delší době. Dnes jsem byla na vyšetření na gyn a bohužel jsem odcházela skoro s brekem. Vysadili jsme v listopadu a já měla menstruaci první až po vyvolávačce po 56 dnech a druhou po 55 alespoň sama od sebe. Stejně jsem se šla poradit, co s tím. Vypadá to, že mám hyperandrogenní syndrom ☹ bez léčby se mi otěhotnět nepodaří. Byla jsem na krvi, dostala jsem Duphaston a za 3 týdny se uvidí co dál. Jsem z toho strašně smutná. V životě mi nevychází snad vůbec nic ☹ Myslela jsem si, že když mi je "jen" 25, tak to půjde skoro samo. Zmýlila jsem se.

zuzkazuzu88
18. bře 2013

@beandy jj vidím to jak kdyby se mi to zdálo dneska 😀 ,snažila jsem si ho narvat za tričko ale prostě to nešlo 😀

zuzkazuzu88
18. bře 2013

@denuskaa už musí konečně 😉

zuzkazuzu88
18. bře 2013

@fachy moc mě mrzí,že jsi zjistila takovej verdikt,ale nehaž flintu do žita...třeba ti pomůže dufík a půjde to líp.Budu ti držet palečky 😉 chce to pozitivní myšlení

jarka88
18. bře 2013

Ahoj@beandy dnes jsem byla ns screeningu a mimi je zdravé 🙂 máme 73 mm, srdíčko 158 za minutu, dolizim foto, skvělý zážitek! A mezi nozkama nic neprebyva :D tak snad 🙂 a soukromá je fajn nápad 🙂

zuzkazuzu88
18. bře 2013

@jarka88 ahojky Jari,tak to je skvělý,že jste v pořádku,už se těším na fotečky 😉

jarka88
18. bře 2013

@zuzkazuzu88 no hned jak mi to půjde, tel nespolupracuje :(

zuzkazuzu88
18. bře 2013

@jarka88 nevadí 😉 jinak už jsi zdravá? teď je to počasí hrozný,všude sama rýma,samej kašel,já doufám,že to do jara přežiju 🙂

kackaku
18. bře 2013

@beandy Jé já jsem ráda, že píšeš...Jsi moc statečná Andy a moc ti držím palce, aby ses z toho dostala... 😵 Ono to ani není tak, že by se mi to nehodilo na svatbě, jen se bojím, že by mi bylo blbě. Ale čím víc se blíží plodné dny, tím víc jsem z toho nešťastná, mám teď nějaké ,,chcimimi" období 😀 😢 Jinak jsem taky pro soukromou diskuzi, ale vůbec nevím, jak funguje...to bude uzavřená diskuze?Jinak
@denuskaa
@beandy přesně rozumím té vaší depce, já ji mám teď nějak neustále, protože nějak čím dál tím víc začínám vidět největší smysl života v těch dětech a už bych si přála být v tom. A celkově mě čeká nejisté období-stěhování, hledání nové práce....ach ach...Andy víš co je alespoň trochu pozitivní? Že víš, že jste plodní, takže se určitě brzy zadaří 😵 Jinak jsem si na vás zvykla uplně hrozně, vůbec si nedokážu už představit, že bych si s váma nepsala 🙂

kackaku
18. bře 2013

@zuzkazuzu88 Zuzi docela to uteklo, že? Už zase plodné dny, aspoň že tak 😵 Koupilas ty ovu testíky??Nebo bude ta folikulometrie?

kackaku
18. bře 2013

@jarka88 Tak že bych měla pravdu s tou holčičkou??🙂

kackaku
18. bře 2013

@fachy A jak ti ten syndrom zijstili?☹

kackaku
18. bře 2013

Jinak holky já bych závislačky na kyselině listové nedávala, já ji neberu 😀

fachy
18. bře 2013

@kackaku nepravidelné cykly a na utz vaječník plný folikulů s vajíčky, které nedozrávali. K tomu problémy s pletí, vlasy, váhou a začal se mi dělat malý knírek. No děs.

jarka88
18. bře 2013

@kackaku kaci ještě uvidím zda ji potvrdí, ale vypadá to tak 🙂

jarka88
18. bře 2013

@zuzkazuzu88 teď uz snad jo 🙂 jen mr trapí zuby, to ditko mi snad sebere i to, co nemám :D no uz by to teplo chtělo, jinak už mám domácí utz a je to bomba :D

janinha
19. bře 2013

@beandy ahojky, klidně jdu do toho, snažilky 2013 🙂 jinak u nás nového nic, necháváme tomu všemu volný průběh a je to. Řešíme ted stavbu domečku, tak se zaměříme na něco jiného a jak u vás? už na vás leze jaro? 🙂

denuskaa
19. bře 2013

@janinha Jé ty se máš, domeček bych taky brala, my jezdíme akorát tak okukovat 🙂 😀 Jinak tady přes noc napadlo asi 20cm sněhu, přijela jsem kvůli tomu pozdě do práce, takže na jaro to zatím nevypadá 😀 A vnitřně taky né, jsem nějaká vyždímaná. 🙂

beandy
19. bře 2013

@fachy Moc mě to mrzí. ☹ To je tak když si něco moc přejeme a ono nám to nevychází. ☹ Duphaston je na co? Jako že se ti v těle něco netvoří? Jééé já věděla že na někoho zapoměla, nezlob se. ☹ Chceme založit soukromou diskuzi, přidáš se?

beandy
19. bře 2013

@denuskaa No v Brně je opět kalamita, MHD má spoždění nebo nejezdí. Dnes jsem jela do práce trasu kterou jezdím normálně 20 minut, hodinu a půl. Bomba.. 😝

beandy
19. bře 2013

Tak já skupinu založím a pak vás tam přidám 🙂

zuzkazuzu88
19. bře 2013

@kackaku ahojky káti nn ještě jsem to tento měsíc nechala,přemýším,že to začnu všechno řešit až po roce snažení...jen jsem se trošku vyděsila ovu hlenu,páč ho sama moc nemám ☹ ,tak se bojím,že to nepůjde ☹ četla jsem,že je hodně důležitej,pro přežití ocásků 😒

zuzkazuzu88
19. bře 2013

@fachy já mám ms pravidelnou ale s tím knírkem mám taky problém,ale to jsem měla už i během braní HAK a i před tím než jsem začala vůbec menstruovat,mám to po mamce 😒 myslíš,že je to velkej problém? ☹

zuzkazuzu88
19. bře 2013

@jarka88 s těma zubama je to naprd 😒 ...teda tak to musí být pořád nalepená u obrazovky 😀

fachy
19. bře 2013

@beandy urcite se pridam rada 🙂 moje telo produkuje moc testosteronu a brani ovulaci. Lecba by mela srovnat cyklus a spustit i ovulaci

kackaku
19. bře 2013

@zuzkazuzu88 Zuzi já ten ovu hledn taky nemám☹Trochu se taky bojím, že to bude problém. Ale koupila jsem teď ten conceive gel pro podporu početí(až se zase začneme snažit), ten by měl ten hleník vytvořit nebo aspoň vytvořit dobré prostředí pro ocásky 😉 A už jsi měla ovuli tento cyklus?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru