• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@maikkynna Ahoj, já po menstruaci hrozné problémy a menstruaci jsem nedostávala vůbec. Poprvé jsem ji dostala po vyvolávačce po skoro dvou měsících, pak bez vyvolávačky po nějakých 52 dnech. A ovulaci vůbec nevím jestli mám. Teď mi byl nasazen Duphaston na srovnání cyklu a ovu měřím taky testy. Měřila jsem 4 dny, začátek podle návodu a pořád mám pozitivní test, takže nevím. A bolesti jsem bez Duphastonu měla cca od 20 DC asi 3 týdny. Přesně jako bych to měla dostat.
27. dub 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fachy Ahoj, já právě nevím, jestli ovu. test může být pozitivní i když ovu. nemám. Prostě se v tom nevyznám :unamused:
28. dub 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikkynna ahoj já se v těch testech na ovu nevyzná, vsadila se na sex po 8dni podobu jednoho týdne po MS.
30. dub 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 Takže jako já :slight_smile: My máme sex každý den, ale to asi taky není dobře... Uvidím, jestli to bylo k čemu. Za týden mám dostat menstruaci, tak uvidím, jestli se dostaví. Zatím to neřešíme a necháváme to náhodě, ale já jsem čtecí maniak.. Neustále čtu diskuze, jak vypočítat plodné dny, jaké ovu. testy použít, je to na palici :angry:
30. dub 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikkynna já to dělá taky :slight_smile:
30. dub 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj také se přidám bude mi 20 a snažíme se o druhátko druhý měsíc tehuh testy ještě nekupuji. K prvímu miminku sem došla ani nevím jak zjistila jsem že jsem těhu ve 3 měsíci těhotenství.
20. říj 2013 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky tak já se k vám taky přidám :slight_smile: je mi 20 a snažíme se s manželem o první mimčo už 19 měsíců ..... byla jsem v červnu na laparoskopii s vaječníkama kvuli podezdření na syndrom PCO , doktor si myslel že po operaci to půjde snadno a zatím nic :( tak snad příští měsíc už nás pošle na iui :slight_smile:
20. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě je 23 vyskytuju se na území Plzeň/Brno.
S manželem se snažíme teprve od září, ale kde to jde, tam se setkávám s nepochopením, je mi z toho smutno :(
22. říj 2013 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já s ovulkou taky zápasím. První mimčo přišlo ani nevím jak. Bohužel jsem o něj přišli. No a teď jsem testovala ovulku poprvé. Testovala jsem od cca 9DC testovací proužek sílil hodně pomalu. 21DC bych ho už pak považovala za pozitivní,ale pořádně a 100% pozitivní byl až 28DC. Pro představu sem dám fotku :wink:
Jinak abych se představila,tak mě je 24 a snažíme se teď druhý měsíc. Akorát zrovna čekám,jak dopadneme :slight_smile:
22. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi tak došlo,že mě je vlastně už asi 25 :D No kdo by to ale sledoval,jak to utíká..
22. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Ráda bych se k vám přidala. Je mi 30 a mám3-letou slečnu :slight_smile: 4 měsíce se už snažíme o mimi a pořád nic…První mimi vyšlo hned na poprvé ani jsem do této doby nevěděla že jsou nějaký ovulační dny :slight_smile:Tak snad se nám zadaří a budeme mít ten nejkrásnější dáreček k Ježíšku. Nic jiného si nepřeji
22. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem testovala asi od 8DC, a byl tam vždy jen duch .......... Až včera hned se vedle kontrolní čárky objevila druhá a jasně zřetelná, řekla bych, že i silnější čárka....tak jsme se pustili do mimi, tak doufám, že to vyšlo....My jsme s manželem uvažovali, že mimi necháme na leden, ale včera to bylo spontální, tak to možná vyjde :slight_smile: Dnes bych už asi neměla mít pozitivní ovu test,že?
23. říj 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, smím se přidat do diskuze? Mě je 21, s manželem se snažíme už přes rok, ale HA neberu od 18 a od té doby jsme to neřešili a nedávali si nijak pozor...takže se dá říct, že je to už 3 roky a stále nic :frowning2:

BT neměřím, ovu test jsem si dělala jen párkrát, ale nikdy jsem ovulku nezastihla...změnila jsem dr, protože mi furt bylo řečeno, že jsem mladá na různý vyšetření a tak... tak teď už se snad začne něco dít... :slight_smile: zatím se bude zjišťovat, jestli mám ovulaci...

dnes jsem měla dostat MS, zatím nikde nic, tt jsem si dělala dnes večer a negativní...

Mám stále pocit, jako kdybych byla opilá :grinning: , mám zpomalené reflexy, motá se mi hlava, nemám na nic chuť, alkohol mi přestal chutnat... a všímám si, že je nějak moc často se mnou můj jorkšírek...nebo spíš..on je se mnou pořád, ale leží u mě v neobvyklých polohách na neobvyklých místech... :grinning:

Jinak beru mladý ječmen, kyselinu listovou, manžel nějaké vitamíny....
13. lis 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
16. lis 2013 ve 22:31 • lucik000
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek