Mohu otěhotnět, když jsem si sperma zavedla do pochvy prsty?

teruskablue
30. bře 2019

Ahoj maminky, zi to divne a vypada napsane jeste blbeji😀.Ale kdo ma z Vas tuto zkusenost:Otehotnela jsem 3x normalne(pri normalnim styku). Nyni byl partner unaveny,delala jsem mu ti castecne rukou a pote jsne sperma z povrchu bricha "nastrkali" prsty do pochvy. Obdobi ovulace. Muzu otehotnet? Omlouvam se, za intimni popis, ale miminko bychom si moc prali...

sudylichozrout
30. bře 2019

@teruskablue myslim, ze je uplne jedno, jakym zpusobem se tam dostane (vzpomen treba na moznost otehotneni pres strikacku). Zalezi na tom, zda jsou spermie kvalitni a zda dokazou urazit cestu k uvolnenemu vajicku 🙂
Tak drzim palce.

misula29
30. bře 2019

To by byla hodně velká haluz

maqggienka
30. bře 2019

Říká se tomu prstová metoda otěhotnění. Pravděpodobnost je.

marketa1218
30. bře 2019

Já si teda myslím, že to je pravděpodobnost téměř nulová, spermie se prstama nedostane tak daleko jako při souloži. Za mě je to blbost

gruyerre
30. bře 2019

@teruskablue určitě to možné je, žádná blbost, jak tu někteří píšou. Ani tak nezáleží na tom, jak daleko jste je zašťouchali. Pokud je kvalitní plodný hlen, do dělohy se dostanou, i když v menším množství, než kdybyste to dělali normálně. Takže pravděpodobnost menší, ale rozhodně ne nulová.

lolam10
30. bře 2019

Ja myslim ze je miziva sance.spermie na vzduchu umiraji podle me...

sahrazad1
30. bře 2019

Žádná blbost, ale pro někoho drsná realita, viz Boris Becker, ten slavný tenista, a jeho tuším dcera pocata z oralniho sexu , který byl incognito zaveden do pochvy. Tehdy z toho bylo docela haló, a dnešní celebrity si od té doby prý dávají větší pozor...

gruyerre
30. bře 2019

@lolam10 neumrou hned, vem si, že když se dělá třeba inseminace nebo ivf, tak jsou ty spermie taky nejdřív na vzduchu v nějakým kalíšku, a taky nemůžou pochcipat, aby se s nima mohlo pracovat 😀

leniczka23
31. bře 2019

Prstikova netoda spociva ale v tom, ze se partner do.partnerky udela a ona se prsty snazi zahnat sperma jeste dal. Takze..pravdepodobnost stoprocentne je, a je podle me uplne stejna jako kdyby se udelal.partber do tebe..takze nejakych 20%

misula29
1. dub 2019

@maqggienka ale paní si to tam strkala z břicha 😀

mijata
3. dub 2019

Nejsem si jistá teda...Spíš si myslím, že ne

luj89
3. dub 2019

Hodne mala sance.

pajuska252
3. dub 2019

Když dítko chcete a máte kolem ovulace proč jste si na něj normálně nehupsla na koníčka a on mohl jen ležet... a vymýšlíte takové kraviny, jako pardon. mě to přijde trošku na hlavu... 🙈🙊😂 navíc se můžete pokusit další měsíc znova kdyby to nevyšlo hokusem pokusem ne 😀

anickabaz
11. pro 2019

Dobrý den, ráda bych se taky zeptala. Mám podobný problém parter měl spermie na prstech a taky spermie ,,nastrika" do pochvy, po 15 hodinách jsem si vzala postinor, můžu být těhotná?

kaculi123
Autor odpověď smazal
Zobraz
leniczka23
17. kvě 2020

@kaculi123 Ano je mozne z toho otehotnet. Ale pokud jsi takova mrcha, ze by si byla schopna udelat na chlapa takovejhle podvod, tak ti uprimne preju aby te opustil. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

kacenka115
17. kvě 2020

@kaculi123 tohle je dost hrozné. Partner pak bude mít vyživovací povinnost atd. a bude v tom podvodem. Jestli jsi zajištěná a tak moc dítě chceš, najdi si dárce spermatu a s partnerem se domluvte jestli spolu být nebo ne... Očividně je touha po dítěti silnější než láska k partnerovi.