• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Musím dobrat antikoncepci (platíčko) nebo ne?

17. března 2015 
Pěkný večer, chci se zeptat. Zda dobrat prášky či se nemusí. ( Platíčko)
6. říj 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měly by. Pokud vysadíš před dobráním, určitě dostaneš menstruaci dřív než bys měla. A můžeš si tím rozhodit cyklus. Osobně bych plato dobrala.
6. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já vysadila v pulce, už sem to nemohla vydržet, neustále pobolivani v podbřišku, spinení po styku i mimo. Hruza. Vysadila sem za 4dny sem dostala menstruaci, začala pit každý den kontryhelovy čaj a v pohodě. Jediny co me vadí ze se mi zhoršila pleť. Vim ze se ma dobrat ale u me jediné dobře ze jsem přestala. Jestli mas problémy tak vysad, ale jestli jen kvůli tomu ze se chcete snažit o mimco tak to dober to chvilku počká.
6. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dekuju za radu. Plato doberu, jeste musim vyresit, plet prasky mi pomohli na akne a kdyz v pauze neberu hned je to znat. :(
6. říj 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
U me je to hrůza ne v obličeji ale v dekoltu, úplně to nesnáším.
6. říj 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jste ještě neviděly mě...jak v pubertě možná ještě víc :frowning2:
6. říj 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pomaha vam neco?
7. říj 2013 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také bych plato dobrala, ať si člověk nerozhodí cyklus. Na pleť mi pomáhá zdravě jíst, hodně ovoce a zeleniny, oříšky, semínka, omezit světlé pečivo a hlavně sladkosti. Také škodí ostrá a kořeněná jídla, já vím, že se to dobře píše, ale těžko dodržuje, taky s tím mívám problém, ale zabírá to, občas je dobrý také kopřivový čaj, celkově na pročištění organismu :wink:
8. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uvidime uz to doberu nejdriv jsem myslela, ze ne. Je , ale fakt ze uz tech par tablet je zachvili pryc a tehotenstvi chce svuj cas a nema cenu hnat to. Doufam, ze se mi ta plet nezhorsi! Korenena jidlamoc nejim, ale je pravda, ze sladke jo :(
8. říj 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já vysadila v půlce platíčka, cca 13 prášek v pátek jsem vzala poslední, hrozně mě totiž bolely nohy, pálily žíly, jehličky ve stehnech ... no nedalo se to vydržet. V neděli jsme měli nechráněný styk a v pondělí jsem dostala pseudomenses. Prášky už nechci brát, ale mám strach jestli nejsem těhotná... co si myslíte?
17. bře 2015 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek