Může ovu test ukázat těhotenství?

lusiana125
9. bře 2015

Ahoj holky, chci se poradit vím stoprocentně, že jsem ovulaci už měla..mam to potvrzené od gynekolozky..dneska 2 dny před menstruací mi ovulační test ukázal 2 čárky a bazalní teplota byla 37. Je možné, že jsem těhotná? S Manželem se snažíme od září 2014. Máte někdo takové zkušenosti? Bohužel se pro tehu test do lékárny nedostanu. A myslím, si že by to 2 dny před ms ještě neukázal

hahahala
9. srp 2018

Zdravim, dnes ovu test takto viz fotka... Jsem 32DC a ms by mela dorazit zitra ci o vikendu... Je možnost ze to vyslo co myslíte?

sabinanaty
10. pro 2018

Ahoj holky dnes jsem 17dc bolelo mě bříško tak jsem zkusila ovulacni test přikládám foto

vendelinka08
10. pro 2018

@sabinanaty to vypada na ovulaci

cpollik
1. únor 2019

@maice ahoj chodís tady ještě?Jak se máš??Kdy máš termín?

cpollik
1. únor 2019

@vendelinka08 ahoj,jak se máš?CHODis tady ještě?Kdy máš termín a co čekáš?Já jsem teď 34tt.Termin mám 11.brezna.

vendelinka08
1. únor 2019

@cpollik chodim do breznovek....termin mam 31.3. Ted jsem 32tt. A co ty? Nechodis do nejake diskuse? Jinak se mam fajn...uz vse chystam...a cekame holcicku.

maice
1. únor 2019

@cpollik Ahojky, no jasne. Termin mam 6.3, ale urco pujde driv...uz ted jsme na porodni vaze 🤦‍♀️🤪 tak jsem sama zvedava,co se mnou budou delat!

cpollik
2. únor 2019

@vendelinka08 já čekám taky holčičku mám naplánovaný císařský řez na 11.3.Uz jsem,jak velryba uz,aby to bylo😉..Do diskuse nechodím nikam👍😉.

cpollik
2. únor 2019

@maice teda už teď má Mimi porodní váhu?NMazec;+).Já jdu na plánovaný císařský řez 11.3.Uz aby to bylo už se cítím,jak velryba.😂🤗

vendelinka08
2. únor 2019

@cpollik a proc jdes na cisarsky rez? Mas nejake komplikace? Mala ma ted 1930g...tak uvidime jak bude nakonec velika.

cpollik
3. únor 2019

@vendelinka08 já už dvě rodila císařským řezem,tak musím i třetí právě☹.Už nám to uteklo co?Co děti těší se?Já si pořád říkám,že to bude teda blázinec,ale těším se na malou strašně moc.Hlavne až už nebudu mít břicho už jsem skoro nefunkční 😂😉👍. Vůbec nemám čas odpočívat s dětmi..

cpollik
18. únor 2019

@maice ahoj,tak co?Jak se cítíš?Nebo už jsi porodila?

maice
19. únor 2019

@cpollik Ahooooj,nene,drzi se jak kliste!!! Akorat sedim u Apolinare a jdem se premerit,jak nam cvalda roste a co s tim dal! Co vy holky???

cpollik
19. únor 2019

@maice já bYla dnes ještě mě čekají dvě natáčení a 10.3.mam nástup a 11.3.mam císař.Uz se nemůžeme dočkat.Uz trpím se zady.Tak dej vědět až se mincí narodí.

juliemichal
20. únor 2019

ahoj můžu se jen zeptat co si myslíte o tomto ovu testu? 😀
jsem 19 či 20DC ovu mívám 12DC děkuji za názory.poslední fotka je úplně po zaschnutí.na tt nic není,ale je mi nějak divně tak proto jsem si dělala jak tt tak ot.

vendelinka08
20. únor 2019

@juliemichal take mivam vetsinou ovulaci kolem 14DC...ale take se mi stalo ze jsem mela ovulaci az kolem 20DC..ze ktere jsem 2x otehotnela...takze klidne to muze znacit i ovulaci...

juliemichal
20. únor 2019

@vendelinka08 tak uvidíme co se z toho vyklube 🙂 🙂 LF mám 14 dnů 😀 😀 jak si pamatuji jak jsme se snažili o poslední miminko 🙂 🙂 tak buď dojde ms později anebo vůbec nedojde 🙂

vendelinka08
20. únor 2019

@juliemichal jojo...take mam LF 14dni a v lete jsem mela ovulku az 20DC..a cyklus se mi natahl na 34 dnu...tedy vlastne na 9 mesicu...za mesic rodim.

juliemichal
20. únor 2019

@vendelinka08 jé tak to moc gratuluji ♥ ♥ a držím palečky ♥ ♥

juliemichal
21. únor 2019

@vendelinka08 tak asi jsi měla pravdu asi to bude tou opožděnou ovulací 🙂 posílám pro porovnání včerejší a dnešní ot dnešní je ten spodní 🙂 a zdá se mi slabší 🙂

vendelinka08
21. únor 2019

@juliemichal je to mozne...uvidis...

cpollik
10. bře 2019

@maice ahoj,tak už jsi po porodu?Jak jsi to zvládla?Co chlapeček?Pošli fotku.Ja mám dnes nástup do nemocnice a zítra ráno císař.Tak už jsem celá v nervu.

cpollik
10. bře 2019

@vendelinka08 ahoj,tak jsi ještě celá?Jak se ti daří?Já jdu na císař zítra.Strasns to uteklo.Vzpomen si,jak jsme tady řešily ovulacni a těhotenské testy.A šup a je to tady😊👍😉.

vendelinka08
10. bře 2019

@cpollik ty jo...to mas pravdu..tehotenstvi se chyli ke konci. Ja jsem jeste cela..termin mam konec brezna a rada bych, aby to tak bylo. Pridej se k nam do breznovek...a posli foto...drzim moc palce

maice
10. bře 2019

@cpollik Ahoooj, byl to masakr,ale uz jsme i doma. Porod byl vyvolany, trochu drama, ale malicky je bojovnik. Mel uzel na pupecniku a opratku 2x kolem krku 🤦‍♀️ Takze dite stesteny, ze to vlastne cele prezil. Jmenuje se Jonášek 3800 g a 52cm

cpollik
12. bře 2019

@maice ahojky,já už mám taky princeznu jmenuje se Nora,má 3800g,50.Rodila jsem císařem v pondělí.Jeste jsme v nemocnici.

cpollik
12. bře 2019

@vendelinka08 tak už včera jsem porodila.

vendelinka08
12. bře 2019

@cpollik krasny uzlicek...jaky ma haro...a pekne miry...moc gratuluji

vendelinka08
12. bře 2019

@maice take moc gratuluji...

cpollik
28. bře 2019

@vendelinka08 ahoj,tak už jsi porodila???