Může to být první menstruace po revizi?

vaseli16
30. črc 2018

Ahoj, prosim mam takovy zvlastni dotaz.V patek to bude 5.tyden po ukonceni tehu,probehlo to pod narkozou neco jako revize.Uz tyden mam po odchodu ocistku a dnes jsem zacla hnede spinit jako kdyz mi koncila MS tak nevim jestli uz to ted muze byt zacatek MS priznaky nemam zadne a jsem z toho jelen.

kac9
30. črc 2018

Ahoj, myslím, že 5. týden od výkonu je to možné. Já byla na revizi a ms se dostavila asi po 4 týdnech, takže bych řekla, že ano.

vaseli16
autor
30. črc 2018

@kac9 ja ted budu asi za pitomce,ale muze to zacit jen tim spinenim,neboli me podbrisek prsa nic.je teda fakt ze piju kontryhelovy caj kazdy den pul litru,ale nevim zda to muze mit vliv.

kac9
30. črc 2018

@vaseli16 Co jsem tak četla, tak to vliv mít může, ale osobní zkušenost nemám :/ Každopádně to může začít tak, jak popisuješ 🙂 také mi to tak začalo, ale upřímně, ta porevizní ms byla nejhorší co jsem kdy měla.. dlouhá, silná a šíleně bolestivá, to ale neznamená, že to tak musí být i u tebe! 🙂 teď už doufám, že ms znovu nedorazí 🙂

vaseli16
autor
30. črc 2018

@kac9 jej tak doufam ze jestli to je MS tak bude i nadal takhle klidna 🙂 je no tak to doufam i za tebe aby uz neprisla 😊to cekanije des.Ja ji teda ted ocekavam jako nikdy 😁pak zas muzem pracovat na mimi tak se na ni tesim 😁

kac9
30. črc 2018

@vaseli16 Jojo, taky jsem se na tu porevizní těšila :D snad jak nikdy 😂 děkuju ❤ a přeju, ať je to ms a můžete znovu 🍀

lachtanice86
30. črc 2018

@vaseli16 mne přišla ms po revizi v termínu normální ms. Byla dlouhá a silná. A kontryhel mi cyklus rozhodil

vaseli16
autor
30. črc 2018

@kac9 dekuji 🙂 klidne pak sem napis jestli prisla nebo ne.

kac9
30. črc 2018

Dobře, dám vědět, (ne)měla by přijít do konce týdne 🙂

vaseli16
autor
30. črc 2018

@lachtanice86 no ja vubec nevim zda to je MS nebo ne vzdy jsem mela boleni podbrisku prsa bolely ted jen spineni po tydnu kdy uz ocistky nebyly tak jsem zmatena

saminomimino
30. črc 2018

Ano je to možná mě došla MS už 3 a pul týdne po revizi po zamlklém těhu,začlo to špiněním,pak se nic nedělo celý den a pak se to následující rozjelo,první MS se má v ideálním případě dostavit 4-6týdnů po revizi

vaseli16
autor
30. črc 2018

@saminomimino dekuji tak uvidime snad uz to konecne bude MS

saminomimino
30. črc 2018

@vaseli16 nic není úplně jak dřív,mám druhou porevizní MS,do toho cystu,z mého úhledného cyklu kde jsem přesně věděla co bude a nebude mám velký chaoz,je to úplně na prd,tělo zažilo dost,připrav se na to že bude chvilku trvat než bude jako dřív

saminomimino
30. črc 2018

@vaseli16 odpovídalo by to,držím palce ať se rozjede

vaseli16
autor
30. črc 2018

@saminomimino dekuji budu doufat ze ano.