Mykóza po gelu pro početí a šance otěhotnět. Je to možné?

24. říj 2020

Zkoušeli jsme tento cyklus gel pro podporu početí, ten Kinderwunsch. Po asi druhém použití jsem začala cítit pálení. Nutno dodat, že jsme ale zrovna vyrazili na delší cestu. Měla jsem intimku. Tzn mohlo to být, ta mykóza i z toho. Každopádně další večer jsme to ještě pojistili, i s tím gelem, ovulace proběhla další den v noci (tedy do 24h). Ale hlavně si kladu otázku, jestli přes počínající mykózu lze otěhotnět?🤷🏼‍♀️
Máte některá zkušenost ať už s gelem nebo faktem mykozy při snažení? Děkuju 🙂

bamak
24. říj 2020

Gel pro podporu početí? Já bych řekla, že jakýkoliv zásah do přirozeného prostředí je v zásadě špatný. Zvlášť pokud z něj máš zdravotní potíže. Takže to vem, výhod, zajdi na gynekologii, přelec mykosu.....

autor
24. říj 2020

@bamak A ty s nim zkusenost mas? Je mi jasne, co mam delat... ptam se, jestli nekdo pres mykozu otehotnel.👍🏻 Btw u prvniho nam gel na podporu poceti (jina znacka) pomohl 🙋🏼‍♀️

leniczka23
24. říj 2020

Gel pro podporu početí není špatný, u nás to s ním vyšlo, ale měla jsem Concaive. Jestli to bylo tím netuším. Nic méně, mykóza by vliv mít neměla, pokud si otěhotněla tak mykóza to určitě nepřeruší. Mykóza ti začala až po tom co by bylo zadelano 😁😁 držím palce.

autor
24. říj 2020

@leniczka23 my meli poprve take ten Conceive, podle me je, co do konzistence, lepsi. 🙂 ucinek teprve uvidime😀 no praveze si rikam, ze tam mohly holky pockat na vajicko uz ze styku pred. Ale je to jen “co by kdyby” 🙃 dekuji moc za zkusenost a nazor🤗