Myslíte, že se fakt zadařilo?

martinececka
9. únor 2021

Ahoj holky myslíte že je to tam? S přítelem se snažíme 3 roky o miminko.. první test delany dnes ráno s ranní moči.. druhý test byl dělany včera odpoledne.. Měla jsem dostat menstruaci 6.2 dostavilo se jen slabé špineni

nita1984
9. únor 2021

A co si tak přečíst návod na krabičce testů? Dvě čárky znamená pozitivní. Co je na tom komplikovaného?

martinececka
autor
9. únor 2021

@nita1984 já tomu jen nemůžu věřit 🙉 po tak dlouhé době vidím 2 čárky tak to potřebuju slyšet i od jiných že je to fakt pozitivní test .. omlouvám se 💁‍♀️🙉

renat23
9. únor 2021

@martinececka super je to tam, tiše gratuluju at je vse v pořádku. Po tak dlouhé době si to zasloužíte. Moc vám to přeji...

martinececka
autor
9. únor 2021

@renat23 moc vám děkuji ❤ aspoň někdo mě tu povzbudil 😊

errol4388
9. únor 2021

@martinececka my jsme taky pracovali na vytouženém miminku tři roky, takže vás naprosto chápu. Já taky a pozitivním testem hned za všemi letěla a vzbudila je... Ted mi to synáček vrací i s úroky 😉😁. Každopádně gratuluji a držím palce, ať je vše v pořádku.

barulina
9. únor 2021

Tak to byla nidace a tohle je pozitivni. Gratuluju

ludmilka90
9. únor 2021

Gratuluji 🍀

terka555
9. únor 2021

@martinececka po trech letech se nedivim ze neveris a chces aby ti to co nejvic lidi potvrdilo, zatim tise gratuluju je to tam🙂 a z blbych reci si tu nic nedelej, to je tady bezny🙈😂

martinececka
autor
9. únor 2021

@terka555 děkuju moc 🙂

klokanka31
9. únor 2021

@martinececka Krásná čárka gratuluju 🍀

nihanin
9. únor 2021

@martinececka super krásný testik s dvěmi // moc gratuluji

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru