Myslíte, že se fakt zadařilo?

martinececka
9. únor 2021

Ahoj holky myslíte že je to tam? S přítelem se snažíme 3 roky o miminko.. první test delany dnes ráno s ranní moči.. druhý test byl dělany včera odpoledne.. Měla jsem dostat menstruaci 6.2 dostavilo se jen slabé špineni

nita1984
9. únor 2021

A co si tak přečíst návod na krabičce testů? Dvě čárky znamená pozitivní. Co je na tom komplikovaného?

martinececka
autor
9. únor 2021

@nita1984 já tomu jen nemůžu věřit 🙉 po tak dlouhé době vidím 2 čárky tak to potřebuju slyšet i od jiných že je to fakt pozitivní test .. omlouvám se 💁‍♀️🙉

renat23
9. únor 2021

@martinececka super je to tam, tiše gratuluju at je vse v pořádku. Po tak dlouhé době si to zasloužíte. Moc vám to přeji...

martinececka
autor
9. únor 2021

@renat23 moc vám děkuji ❤ aspoň někdo mě tu povzbudil 😊

errol4388
9. únor 2021

@martinececka my jsme taky pracovali na vytouženém miminku tři roky, takže vás naprosto chápu. Já taky a pozitivním testem hned za všemi letěla a vzbudila je... Ted mi to synáček vrací i s úroky 😉😁. Každopádně gratuluji a držím palce, ať je vše v pořádku.

barulina
9. únor 2021

Tak to byla nidace a tohle je pozitivni. Gratuluju

ludmilka90
9. únor 2021

Gratuluji 🍀

terka555
9. únor 2021

@martinececka po trech letech se nedivim ze neveris a chces aby ti to co nejvic lidi potvrdilo, zatim tise gratuluju je to tam🙂 a z blbych reci si tu nic nedelej, to je tady bezny🙈😂

martinececka
autor
9. únor 2021

@terka555 děkuju moc 🙂

klokanka31
9. únor 2021

@martinececka Krásná čárka gratuluju 🍀

nihanin
9. únor 2021

@martinececka super krásný testik s dvěmi // moc gratuluji