Negativní těhotenský test a přesto třeba těhotná?

ruzicka06
13. kvě 2018

Ahoj. Jen by mě zajímala jedna věc. Stalo se někdy některé, že byste si dělala těhu testy, který vám ukazovaly negativní výsledek a přesto jste byla těhotná? Příp. o jaký druh těhu testu se jednalo. Díky!

jeklovka
13. kvě 2018

Jejda několik let? A jste oba OK? Spíš než test bych řešila možnost asistované reprodukce atd.

loylii
13. kvě 2018

@jeklovka já teda byla i několik let v IVF centru. Proto 100 testu😉

lachtanice86
13. kvě 2018

@ruzicka06 já si na digi tedy stěžovat nemůžu. Ale pokud to chceš vědět, zajdi na krev. To je nejpřesnější

ruzicka06
autor
13. kvě 2018

@lachtanice86 To asi jo, to je jasný.

raduushka
13. kvě 2018

@ruzicka06 Já jsem měla devátý den zpoždění test negativní. Tak jsem to vypustila z hlavy a myslela si že mám jen zpoždění (bylo před vánocemi a do toho stres v práci) Další test jsem si dělala za dalších 10 dní (21.prosince) a světe div se- dálnice jako blázen 🙂 Za chvilku začínám sedmý měsíc a čekáme chlapečka 🙂

ruzicka06
autor
13. kvě 2018

@raduushka Ty jo, tak to byl krásnej vánoční dáreček, to je pěkný 🙂 Moc gratuluju a ať je malej zdravej!

starbucks
13. kvě 2018

Taky jsem měla negativní a byla jsem těhotná. 1 den vynechání ms, další o týden později, pak 10ty den vynecha... tak jsem to nechala, že si zase zajdu na vyvolávacku... a až za čtyři týdny byl pozitivni.

ruzicka06
autor
13. kvě 2018

@starbucks No jo, někdy testy holt nejsou spolehlivý...🙂

starbucks
13. kvě 2018

@ruzicka06 to jo, mám i opačnou zkušenost, kdy mi test ukazoval duchy a byli falešní.. takže radši testovat později a nestresovat se...

ruzicka06
autor
13. kvě 2018

@starbucks Jo to se taky může stát, to je mi jasný. No ještě budu doufat, že ty // na mě třeba vykouknou...ale spíš to vidím, že dorazí MS...☹

loylii
13. kvě 2018

@starbucks test neukáže falešného ducha. Je to tím, ze embryo se usazuje, ale nakonec to vzdá...

starbucks
13. kvě 2018

@loylii když myslíš ;) zajímalo by mě, co se teda usazovalo manzelovi, když se ze srandy na něj taky vyčural... a byl pozitivní. Že by vajíčko ze snídaně? 😂

ruzicka06
autor
13. kvě 2018

@loylii Ale vím o případech, že falešný duchy tam byly a ty dotyčný těhotný vůbec nebyly (dvě kámošky moje).

loylii
13. kvě 2018

@starbucks já to beru tak, ze jsem jich za ta léta udělala fakt kolem 100. Po IVF ( 7 transferu, testila jsem každý den od 4.dne) i normálně přirozený otehu. NIKDY jsem neměla ducha. Ani slaboulinkyho. Buď úplně bílo nebo jasná čárka. A u Digi buď - nebo + ale je pravda, ze kupuji furt stejný značky. Tak to je asi tím😉

priefi
14. kvě 2018

@starbucks muzi pry v sobe taky maji hcg 😉 je to normalni jev. Spis to zkousej u zeny, ktera neni tehu, to je ukazatel, zda dela nebo nedela falesne duchy. Duchy jsou opravdu vajicka, ktere se hnizdila, ale nedopadlo to. Proto se doporucuje pozdeji testovat 😉

aneven
14. kvě 2018

Ahoj holky. Ja osobne jsem bohuzel zazila zklamani nekolikrat, kdyz mi test ukazal slaboulinkou druhou carku a nic z toho nebylo. Naposledy pred tydnem, a to se jednalo o petadvacitkovy test. Carka vykoukla takrka hned pi namaoceni, sice ne tak silna jako kontrolni, ale jasne viditelna, ruzova...a bohuzel. A nebylo to poprve...Podotykam, ze se jednalo o testy ruznych znacek a citlivosti. Jediny, ktery mi snad nikdy falesnaka neudelal, byl Pepino...

loylii
14. kvě 2018

@aneven a můžeš připustit, ze se embryo hnízdilo a nakonec to vzdalo? Tomu se říká biochemické těhotenství..

aneven
14. kvě 2018

@loylii To asi ne. Ja totiz nekolik mesicu nemenstruuji kvuli jistym zdravotnim problemum...Nicmene gyndar mi rikal, ze to nani automaticka antikoncepce, ze se muze nahodou i tak povest...tak jednou za cas preventivne testnu...Takze u me to tak nejspise nebude. Ale cetla jsem , ze jistou hormonalni aktivitu vykazuji treba cysty...a to se pry muze na tt projevit zdanlivou pozitivitou...

ivuska1986
14. kvě 2018

@ruzicka06 ahojky, v den ocekavane menstruace jsem si delala test z lekarny, stal cca 50 Kc a byl to takovy ten namaceci prouzek-výsledek negativni...na krabicce bylo napsano, ze se tehu pozna i ctyri dny pred ocekavanou menstruaci,vzhledem k tomu, ze me strašně bolelo bricho jsem navstivila gyndu, chirurgii a obvodacku. Nikdo nic nediagnostikoval, gynekolozka se me jen zeptala, zdali mam takhle dlouhy cyklus běžně-31 dnu, rekla jsem, ze ano, za pet dnu jsem si delala tehu test-do proudu moci a uz byl pozitivní. Vymenila jsem gynekolozku. Ted mame doma uz sedmimesicni štěstí💓

ruzicka06
autor
14. kvě 2018

@ivuska1986 Tak to je krásný výsledek, takové štěstí 🙂 Tak to gratuluju 🙂 Snad se brzo také takového štěstí dočkám...🙂

leymea
14. kvě 2018

@ruzicka06 mohla jsi mit ovulaci dyl nez obvykle a nebo tento cyklus mohl byt anovulacni. Zkus testnout za dva dny. Vy se snazite roky? A dvakrat to bohuzel nevyslo? V kolikatem tydnu? Nejake vysetreni mate? Preji aby se brzy zadarilo 🙂

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@leymea Normálně mívám cyklus tak 28-30 dní. Dělala jsem těhu testy teď 31.,33.,35. a dnes 37 DC. Vše negativní...☹ Možná to mohlo být anovulační, proto MS zatím nepřichází, nevím. Ale už se mi to fakt dlouho nestalo, že bych měla cyklus takto rozhozený. Nějak nemocná jsem také nebyla, problémy taky žádný, že by mi to mohlo nějak cyklus ovlivnit. Jinak o mimi se snažíme už 3 roky: -( Z toho bylo už 2x zamlklý těhu, oboje v 6tt a oboje bez revize (loni v únoru a teď v únoru). Z vyšetření máme za sebou: spermiogram (v pořádku), hormonální profil (v pořádku) a genetický testy mě i chlapa (také v pořádku). Takže nevíme, kde je chyba a už to nějak nezvládám....☹ ☹ ☹

ryznicka
15. kvě 2018

@ruzicka06 Ahoj, já měla vynechanou MS asi 6 dni (do té doby jsem to měla přesný) a mamatest byl negativní, další den znovu, pak jsem si koupila clear blue a hle objevilo se +. Může se stát, že si mela ovulaci později, jako já tenkrát. 🙂 Držím pěsti, ať to dopadne jak si přeješ.🙂

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@ryznicka No já tedy digi test jsem už dlouho nepoužívala. Ale už přemýšlím, že si ho snad koupím. Vždy, když jsem si dříve digi test udělala, tak přesně ten den jsem dostala MS...🙂 takže jsem si to vlastně tak nějak vždy tu MS přivolala 🙂 Stále doufám, že na mě ještě ty // vykouknou ☹ Ale vidím spíše tak, že si pojedu pro injekci na vyvolání. No přála bych si těhu než pozdější MS, co Ti budu povídat ☹ Já jsem používala vždy papírkový také od mamatestu.

ryznicka
15. kvě 2018

@ruzicka06 Tak jestli nechceš digi test, tak si ho nekupuj. 🙂 Jestli jsi tehu ti ukaze i papirkovej. To je jasný, že 2 čárky by byly krásnější.🙂 Dnes si testovala rano?

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@ryznicka Ano, dnes ráno ☹

ryznicka
15. kvě 2018

@ruzicka06 Ani náznak ducha? A dneska máš 7 den zpoždění?

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@ryznicka Ne ani náznak. Nebo tam teda jako nic nevidím ☹ No jak jsem psala - cyklus mám tak kolem těch 28-30 dní, max. 31 vyjímečně. Dnes jsem už 37 DC. Nebo myslíš, že je třeba ještě brzo na test? Ale u 2 předešlých těhu, který nedopadli, jsem měli pozitivní test myslím cca od toho 35. DC. Ale je pravda, že záleží, kdy máš ovu. To já přesně nevím.

zikisek
15. kvě 2018

AHoj, já mam 9. den zpoždění a testy negativní..za dva dny jdu ke gyndařce. Nikdy jsem neměla takové zpoždění, cyklus pravidelný až teď jsem měla příšernou ovulaci, krvácela jsem, bolesti, doktor řikal, že to nic neobvyklého není, ba naopak že je super chvíle na to vlítnout o a teď mam zpoždění a testy negativ...tak jsem z toho taky jelen 😞 včera mě bolely záda a podbřišek,ale zas to odeznělo..jsem zvědavá na čtvrtek

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@zikisek No já právě také chci počkat tak do konce týdne a v pátek si jedu příp. pro vyvolávačku ☹ A mohu se zeptat, jak míváš dlouhý cyklus? Je pravda, že už asi tak 5 dní mám občas přes den takové lehké, ale opravdu lehké špinení. Občas jsem to tak mívala přes nástupem MS, ale to tak třeba jen 2 dny špinění a bylo o teda silnější. Teď mám jen občas přes den ,,pár kapek" takových zabarvených, ale to je třeba jen tak 2x den oprvadu malinko, že tomu ani nevěnuju pozornost. Jsou dvě možnosti - buď dorazí MS a nebo že by se vajíčko ,,uhnizďovalo" a kvůli tomu jsem třeba lehounce špinila, nevím.