• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nemůže kyselina listová způsobovat, že špiním?

1. října 2016 
Ahoj holky zase další dotaz ! Beru druhý měsíc kyselinu listovou a minulý měsíc 16dc a tento měsíc 13dc špiním bez krve ale špiním vždy se to pak ztratí minulí měsíc se naše snažení o mimčo nepovedlo teď jedem nanovo a už se i testuji ovu testy dnes negativní se slabým duchem .Nemůže to špinění způsobovat ta kyselina listová ??? Nikdy předtím se mi tohle nestávalo !
9. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata ahoj :slight_smile: no já pokaždé když jsem špinila bez krve tak jsem byla těhu :wink: :grinning:ale být tebou asi bych zašla na gyndu-případně tam zavolala a zeptala se dr. :wink:
9. črc 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem jen špinila a byla jsem těhotná :slight_smile:
9. črc 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka82
@slundo
holky já to měla ikdyž jsem dostala ms ! A teď první možné oplodnění před 5 dny ,ale počkám do měsíčků a uvidím bud dorazí a budu to konzultovat s doktorem a nebo nedorazí a tím pádem je po záhadě :slight_smile:
9. črc 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka82
@slundo jinak děkuji za rady :slight_smile:
9. črc 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to máš určite ovulačné špinenie...ja som to nikdy nemavala a potom sa mi to zrazu objavilo...13 DC a 16 DC je presne obdobie ovulácie
10. črc 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sonicata Může...má schopnost částečně ředit krev... :wink:
10. črc 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata těžko... neodpovídá to spíš době ovulace?
10. črc 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@helulela holky když juknete do mého fotoalba na ovulaci to nevypadá tento měsíc ale já už fakt nevím jsem zmatená každopádně dnes byl sexík po sexíku se objevila lehce i krev ale pak najednou jako když utne a je po šinění ............a to samé minulý měsíc ! minulý měsíc bych to brala i jako ovulaci i to tak vypadalo ,ale tenhle je to dost divné protože ovu test sněhobílí a včera drouboučký duch .........tak budu testovat až do 20 dne a pak počkám na ms a uvidím třeba už ta je nějakej ten špunt
10. črc 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata to neporadím, v grafech BT se moc nevyznám... kys. listová se špiněním ale nemá co dělat
10. črc 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helulela taky si myslím :slight_smile: uvidím zkonzultuju to z doktorem ,ale až po měsíčkách pokud dorazej zatím nechci aby se ve mě štrachal kdyby náhodou tam byl nějakej ten pulec :grinning:do 20dc mám nakoupený ovu testy tak tpo budu testovat a uvidíme ........každopádně dneska se cejtím jako při ovulaci ,ale bejt to může cokoliv já jsem hrozná cíťa hned na sobě cejtím každý píchnutí a napnutí ......jiný holky neví že jsou těhotný a já si psychykou dovedu vsugerovat prostě cokoliv .......takže dokud nebudu mít zpoždění min. do 35dc a neuvidím silnou čárku na testu tak nevěřím u sebe ničemu ! Já totiž měla z 1000těhotenských příznaků 999prožitých ..........a těhotenství nikde :grinning: ......Takže asi tak :slight_smile:
10. črc 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Tak dnes opět špinění (16dc) a po sexu lehce viditelná krev ale spíš krev se špiněním než čistá krev až se to změnilo během chvíle v růžový výtok .......fakt jsem zmatená :frowning2:
12. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata -musím říct,že to možné prý je,já jsem zas měla po braní kys.listové silnější menstruaci :frowning2:
15. lis 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nemáte zkušenosti s Kyselinou listovou Aktiv od Virde? (s řadou vitaminů B - B2, B6, B12) vhodná ano či ne? :slight_smile:
14. led 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se zeptat kyselina listová je na lékařský předpis?? :slight_smile:
29. zář 2016 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajka98 pokud je dotaz ještě aktuální, tak není na předpis, jen ti v lékárně poradí, jakou. Jestli na podporu otěhotnění, nebo už při těhotenství.
1. říj 2016 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek