Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

mon777
26. dub 2011

@kukucg ja mu tiež neverím ale snívať zakázané nie je 😉

@lucinocka ani nevrav. Aj ja mám len ortuťák a nehávam 10 min. a minule som zadrichmala a zobudila som sa po 25 minútach 😅

@solinkarka čaká ma to presne o rok 😀

mon777
26. dub 2011

@solinkarka pekný kočík, no mne sa bohovsky ľúbia chrómové kolečká 😀 😀

lucinocka
26. dub 2011

@mon777 inak pamatam si , ze aj ja som chcela strasne mimi okolo 18tky..a potom som sla na vysku a zacali sa divoke roky druhej puberty :D a preslo ma to.. teraz som uz kludna jak baranok, vydata .. fakt nerob si plany, lebo budes sklamana, ked ti to nepojde tak ako chces🙂

mon777
26. dub 2011

@lucinocka ja si ich nerobím, lebo viem, že sa sklamem 😀 JA len snívam 😎 To nie je zakázané 🙂 A ja viem...som šibnutá, že chcem dieťa v takom veku, ale ja si z okolia nič nerobím... 😀

solinkarka
26. dub 2011

@lucinocka no neni nad stare dobre ortutove teplomery ked mam horucku lebo tieto digitalne mi ukazovali ze som podchladena 😠 ale zas na meranie BT je lepsi "pipak" kedy necakas mrchu?
@kukucg ano len dvojkombinaca ale myslim ze vajko sa da k tomu dokupit,,,mame rovnaky styl 😉
@mon777 ach tak taka mlada zaba z teba a ty uz takto 😀

solinkarka
26. dub 2011

@mon777 super ale ten je moj 😀 mozno raz 😅

mon777
26. dub 2011

@solinkarka no tak som mladá a čo? 😀 Každej inak hodinky tikajú 😵

lucinocka
26. dub 2011

@solinkarka ja mam tento mesiac brutalne vysoke teploty, nikdy som take nemala, tak dufam , ze sa nieco deje 😀 koncom tyzdna necakam 🙂
ja som teraz kupila http://www.docsimon.sk/tovar/thermoval-rapid-fl... a som s nim velmi spokojna..🙂

@mon777 jasne, ze snivat nie je zakazane 🙂 ved pozri kedy som sa ja registrovala na modreho konika 🙂 kazdu noc som tu bola, citala, stahovala fotky z albumov, ukladala🙂 ale ako hovorim, potom to na 5 rokov preslo a az teraz sa vratila ta tuzba po mimi 🙂

solinkarka
26. dub 2011

@mon777 ved jasne, tesim sa 😵
@lucinocka hehe aj mne dnes padol teplotny rekord ze 37 😵 nikdy som este nemala 😵 ja az o 9 dni necakam

lucinocka
26. dub 2011

@solinkarka ja som mala max. 37 a tento mesiac som na 37.5 a 37.3.. taze nechapem co sa deje

mon777
26. dub 2011

@lucinocka ja sa najviac teším na to, ako budem s priateľom "behať" po šermovačkách s bruškom 🙂 Bude z neho malý viking 😵 😵 Na to sa teším najviac 🙂

solinkarka
26. dub 2011

@lucinocka asi sa nieco deje veru 😉

kukucg
26. dub 2011

@solinkarka
@lucinocka ja necekam zajtra 😖

lucinocka
26. dub 2011

@kukucg pekne, pekne drzim prsty 🙂)

riana12
26. dub 2011

ahojte, pridala by som sa aj ja 😅

kukucg
26. dub 2011

@riana12 vitaj, a prezrad nieco o sebe 😉

riana12
26. dub 2011

@kukucg dakujem za privitanie 😵
no chodim do prace, teraz v maji hadam skoncim externe Bc. na VS...
s priatelom sme spolu necely rok a pol, byvame zatial kazdy u svojich rodicov a hlavne financie su tym hlavnym dovodom, ze si na byvanie, svadbu, deticky este nejaku tu dobu musim pockat... priatelovi to takto zatial vyhovuje, citi sa mlady na zakladanie rodiny... ale aj to chapem, je medzi nami rozdiel len necele 2 roky a "problem" usadit sa maju muzi aj omnoho starsi 😅
po detickach vsak tuzim uz omnoho dlhsie... tie 3 roky to budu 😕 😅

kukucg
26. dub 2011

@riana12 No ja som mala asi stastie na mojho muza lebo ten tiez tuzil po rodinke, aj ked bol este mlady 😀 teraz ma 28 a nastastie ho to nepreslo aj ked boloi utlmove obdobia a chcel by druhe babo 🙂
Tie financie su asi problem skoro vsade ked si chces zalozit rodinku skor, ale da sa to zvladnut... teda ak to naozaj chcete a teda asi obaja 😒
a co studujes??

riana12
26. dub 2011

@kukucg no momentalne to fakt s financiami nevychadza, aj ked by clovek akokolvek chcel... 😔 a viem, ze z priatelovej strany, skor, ako sa nevyriesia peniazky, tak on tu tuzbu mat dovtedy nebude... 😔
studujem zeleznicnu dopravu... obavam sa, ci to zvladnem ukoncit, pretoze povodne som studovala nieco ine, ale nas skolsky system umoznuje si z nicoho nic nieco zrusit a dat cloveku moznost, bude skoncit bez nicoho a stratit 2,5 roka alebo prejst na odbor, s ktorym ma problemy... 🙄 tak som ta druha moznost 🙄

mon777
26. dub 2011

@riana12 to nie je bohviečo 🙄 ...myslím tú školu. A tá finančná situácia je zrejme problémom celého ľudstva 😔

kukucg
26. dub 2011

No ved jasne, chlapi su asi taki pragmatickejsi 😉
A s tou skolou to mas fakt super 😒 a povodne si studovala co???? ved teraz koncis Bc a na mgr mozes ist aj nieco ine, nie??

riana12
26. dub 2011

@kukucg no je vlastne dobre, ze ti chlapi su taki, aki su... aj ked zenam to posobi psychicku ujmu, ale treba chlapom uznat, ze premyslaju v niektorych situaciach lepsie ako zeny... 😅
povodne to bolo tiez v ramci dopravy - integrovane prepravne sluzby, ale tie predmety sa mi ucili omnoho lepsie, bolo to viac o ekonomike a pod., nebolo nutne sa ucit technicke veci, na ktore moja hlava nie je...
no ja teraz nemam v umysle pokracovat dalej... potrebujem sa troska zregenerovat a hlavne, v zeleznicnej pokracovat nechcem, lebo Ing. je v tom odbore este o kusisko horsi 😝 planuju v buducnosti otvorit novy odbor v Ing., kde by som mohla pokracovat, tak si planujem zgustnut potom na nom 😀
@mon777 no skolu uz nejako prežriem... a casom hadam aj peniazky budu... 😒 😅

mon777
26. dub 2011

@riana12 no veď hej...hlavne, že je škola nejaká (akákoľvek) človek si potom aj robotu skorej nájde. Každopádne držím palčeky 😉

riana12
26. dub 2011

@mon777 dakujem 😉

mon777
26. dub 2011

@riana12 nie je zač 😉 A čo vy?? Neviem, možno som "prepočula" odkedy túžiš po miminečku?? 🙂

riana12
26. dub 2011

@mon777 no mna sa to uz drzi 3 roky... 😅 ale s terajsim priatelom som len necely rok a pol...

mon777
26. dub 2011

@riana12 Joj, to máš fajn ešte...to ťa potom k maminkovaniu ťahá od 20. Ja ešte ani toľko nemám a už po mimi túžim druhý rok 😀 😀

katrenka111
26. dub 2011

@riana12 No ale...rianka tu naaa..,no toto ....

No veru financie su velkým problemom......
Nie je to lahke...

riana12
26. dub 2011

@katrenka111 no vidis, aj sem som zavitala 😀

riana12
26. dub 2011

@mon777 no toto je take aktivnejsie chcenie... predtym som tiez chcela, ale to neratam... 😀
a ty kolkoze rokov mas, ak sa smiem spytat?