Nidace - Uhnízdění. Zaznamenely jste? Jak dlouho trvala?

6. led 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda jste zaznamenali nidaci a kolik dnů trvala???Jsem dnes 21 DC a od rána slabě špiním jako by hnědá krev ale jen málo většinou jen na papíru 🤔🤷🏻‍♀️Ovulace byla 16 DC a na menstruaci to nevypadá tu čekám až za 10 dnů.U prvního těhotenství jsem žádnou nidaci nezaznamenala proste vubec nic ...Teď mě i pobolivá břicho a prsa jako na MS😐 Dekuju

market177
6. led 2020

Zaznamenala jsem, ted nevim presne, myslim, ze 7 ne 8DPO, jen lehke ruzove spineni, trvalo jen kratce,myslim jen jednou u utreni, pak uz nic...ale kazdy to ma jinak

jjasmina
6. led 2020

měla jsem to stejně jako
@market177 Jen růžový flíček na intimce a bylo to myslím někdy v období kdy jsem měla dostat ms , ale to už si moc nepamatuju

leniczka23
6. led 2020

Zaznamela jsem ji nekdy 7dpo (21dc) velkou bolesti podbrisku jako pri ovulaci..8dpo uz jsem mela ducha na testu a 9dpo jsem mela nidacni zakrvaceni a test uz ukazal krasne viz foto. 9dpo bylo tedy 23dc a do ms zbyvalo 6dni.

autor
6. led 2020

Díky za odpovědi 👍🙂 Tak uvidíme za 10 dni jestli přijde MS nebo ne ...Mám to cely divny tenhle cyklus 🙈🙈 A takhle brzy jsem nikdy nespinila ..🤔Tak snad je to uhnizdení a stane se zázrak a budeme mít 2 miminko ❤️

autor
6. led 2020

Mám nafouklé břicho ,bolí mě podbrisku ,bolí mě prsa a špinim tak jsem zvědavá jestli z toho něco bude 🙈🤔🤷🏻‍♀️

jjasmina
6. led 2020

no nezbývá než čekat..

autor
6. led 2020

@jjasmina přesně tak 🤷🏻‍♀️🙂

makystu
6. led 2020

je tu někdo ?

lagadir
12. led 2020

Ahoj holky, jsem po samovolnému potratu v 7tt v září. Doktor mi nasadil Ogestan, Femibion a Inofolic. Od 16 dne cyklu také Gynprodyl. Mám velmi slabou ovulaci, na testu se ukáže jen slabounka čárka cca na tři dny. Dnes mám termín MS a zatím nic. Udělala jsem si test a je tam slabá druhá čárka, což by odpovídalo tomu, že termín MS je dnes. Jen už 5 den slabě špiním. Může takhle dlouho trvat uhnizdovani? Při prvním otěhotnění jsem nespinila, takže si spíš myslím, že to neznaci nic dobrého. Jak dlouho jste spinily vy?

jjasmina
12. led 2020

@lagadir Já tě asi nepoteším , když jsem na jaře potratila, tak jsem špinila několik dní a neudrželo se to, při tomhle těhu, jsem měla na intimce jen ružový flíček a zdá se být všechno v pořádku. Naopak kolegyně na začátku i krvácela a ted je ve 20tt. Takže ono je to bud anebo..Přeju hodně sil , vím, jak je to stresující a těžké. Jinak já od tohodle těhu od začátku brala utrogestan na udržení ikdyž problémy žádné nebyly.

autor
12. led 2020

Tak já zatím stále čekám jestli dorazí MS nebo ne ..Ještě musím počkat 2 dny ,ale zatím mám jen stále pobolivani podbrisku od toho zašpineni před týdnem a trochu bolava prsa ,ale to muže být stále jen PMS ...Uvidíme 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🙂

dekubo
12. led 2020

@lagadir já jsem špinila na začátku obou těhotenství, u obou nasazený Utrogestan... u prvního byl plod potvrzený i se srdeční akci, ale v 10.tt zamlklé těhotenství, u druhého už to vyšlo, máme krásnou holčičku ❤😍 takže podle mě to špinění nevypovídá o ničem... určitě to může dopadnout dobře... držím pěsti

zizulka2008
12. led 2020

@lagadir zkus ascorutin,spinila jsem skoro u kazdeho tehu a vzdy mi pomohl

makystu
12. led 2020

holky ,co myslíte ?

autor
12. led 2020

@makystu nejspíš budeš těhotná 🙂👍 I když mi to přijde hrozné daleko od sebe ty čárky ale každý test je jiný 🤷🏻‍♀️ Potichu gratuluji

svobodka86
9. srp 2022

Holky prosím pozitivní ovu test sem.mela teď 27.7....včera 8.8. (13 dni od +ovu testu) Dopo špinění, pak už nic...test sněhově bily...co myslíte? Ve čtvrtek bych měla dostat MS, pokud bude cyklus dlouhý měsíc. Před tím byl cyklus daleko delší...