Očekávaná MS. Měl to tak někdo s těhotenskými testy?

5. led 2020

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli je možné ze když mám tri dny do očekávané MS na testu není ještě ani duch. Ovulaci jsem měla 25.12. A proto mě zajímá jestli jste třeba také neměli dopředu ducha ale až třeba v den očekávané MS nebo až třeba den dva po očekávané MS. Dekuji všem za odpovědi. 🙂

sudylichozrout
5. led 2020

Pokud jsi mela ovulaci 25.12, tak je jeste brzy.

autor
5. led 2020

@sudylichozrout a kdy je to teda vhodné?😊

lachtanice86
5. led 2020

Až vynechá ms

autor
5. led 2020

@lachtanice86 dobře, dekuji 😊myslela jsem ze testy 10Uml už by to mohl ukázat, ale evidentně ne

kachna001
5. led 2020

Udělej si test ve středu, ono někomu to chvíli trvá, než se vajíčko uhnízdí a někdo to má hned, proto má třeba pár dní před očekávanou ms ducha... 14 dní od ovulace už by mělo být jasno

barcachejn
5. led 2020

Podle me je to trosku hloupost takhle testovat a cekat ze tam neco bude. Vzdyt ani tehotna byt nemusis 🙂 pockala bych az mi vynecha ms a pak bych to resila.Ja jsem si ho delala taky pred ms ale 3 dny a to jen proto ze uz jsem na sobe zacala trosku zaznamenavat priznaky.

vendelinka08
5. led 2020

Také je možné že těhotná nejsi a ducha tam mít nebudeš. Takže pokud ti vynechá ms tak zkus testovat. Nebo pokud na sobě něco pocitujes. Ducha jsem měla cca 10dpo.

jjasmina
5. led 2020

Já měla tři dny před ms už znatelnou čárku, ale test jsem si spíše dělala jen z duvodu jestli mám ještě zbytkové hcg a o to víc to pro nás bylo fakt překvápko...

vaseli16
5. led 2020

Ja mela loni ovulaci 24.13. A prvni dobre viditelny duch byl 5.1.

kacenka115
5. led 2020

Já měla jen ducha i při několikadenním spoždění. A taky jsem měla ten nejcitlivější test. ;) Pak se to na UTZ ukázalo jako mladší těhu. ;) před MS bych neměla ani prd

terezsk
5. led 2020

Ja mela ducha 6 dni pred ms a v den ms jsem mela testovaci carku vice vyraznou nez kontrolni 👍🏼 Drzim palce

dides45
5. led 2020

Ja jsem si delala tehotensky test az 10dni po ocekavane menstruaci