Opožděná menstruace a Utrogestan

hasara33
20. kvě 2018

Prodloužená menstruace, utrogestan

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat na vaše názory a zkušenosti. Snažíme se s manželem o dítě, ale zatím nic, nejspíš kvůli mé nepravidelné menstruaci. Teď mi například menstruace trvala od 15.dubna do 9. května, sice slabé krvácení, ale bylo to krvácení. Doktor mi předepsal utrogestan, který beru od 17.května, jeden ráno a jeden večer. Také říkal když mi dělal ultrazvuk, že mám dost zvětšenou sliznici na to, že mi menstruace skončila minulý týden, prostě zvětšenou jako kdybych to měla opět dostat. Nicméně nemá nikdo podobnou zkušenost? Zajímalo by mě kdy bych asi tak mohla očekávat další menstruaci po třech týdnech krvácení. Děkuji všem za odpovědi.

renuliena
21. kvě 2018

@hasara33 tak tohle přesně jsem měla v listopadu a nyní jsem ve 34tt, sice já jsem nekrvacela, brala jsem každý měsíc pregnyl, pak jsem to nedostala, mudr rekla že mám vysokou sliznici ale tehotna určitě nejsem, že to nejspíš dostanu ale odebrala alespoň krev a druhý den volala že jsem tehotna, za tři dny už tam viděla malou bublinku 😊

hasara33
autor
21. kvě 2018

@renuliena no tak doufejme, že se zadařilo konečně 🙂 alepsoň mám teď malou naději 🙂

renuliena
22. kvě 2018

@hasara33 moc držím palecky a dej vědět 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

priefi
22. kvě 2018

@hasara33 nektere zeny to tak maji, ze to je u nich opacne a vetsi hladima hcg v moci je k veceru a rano mensi 😉 drzim pesti 🤗

hasara33
autor
22. kvě 2018

Děkuji všem 🙂 🙂

hasara33
autor
22. kvě 2018

Ještě jsem se chtěla zeptat, máte zkušenosti s těhotenským testem livsane 10 z benu lékárny, nedělá třeba falešný duchy?

hasara33
autor
22. kvě 2018

Tak jsem testovala zase dneska ráno a také se objevil duch, ale tedy až po limitu :-/

hasara33
autor
22. kvě 2018

Nicméně včera při testování ráno se neobjevil ani po limitu, prostě sněhobílo tak to z dneška je nějaký pokrok doufám.

renuliena
22. kvě 2018

@hasara33 nejlepší bude ještě počkat anebo opravdu ten digital, nebudes se muset stresovat duchama ☺️

hasara33
autor
22. kvě 2018

Spíš s tím teď počkám tak týden alespoň a pak zkusím ten digital, to je asi nejrozumnější. Kéž bych měla více trpělivost i. 😀 😀

renuliena
22. kvě 2018

@hasara33 budu držet palce 🍀 🍀 🍀 a dej vedet

utrikocku
22. kvě 2018

Držím palce, já 15 dní po duphastonu bez menstruace a HCG v krvi 0. Dělala jsem si naděje.. ale těhotenský test mi taky nic neukazoval, Tobě ano! Tak to vyjde...
Doktorka mi absenci ms nedokázala vysvětlit. Pichli mi aglutin.

hasara33
autor
22. kvě 2018

@utrikocku to jsem měla taky v prosinci, dva měsíce zpožděno, testy negativní tak mi píchl doktor injekci a do týdne MS přišla, ale je teda fakt zvláštní, že i po tom duphastonu máš zpoždění a negativní testy, to už se mi pak nestalo

renuliena
22. kvě 2018

@hasara33 mne se to právě nestalo nikdy, já jsem brala pregnyl, to je jako utrogestan či duphaston, porad jsem menstruovala až raz ne a to jsem byla těhotná ☺️ tak uvidíš 🍀

hasara33
autor
22. kvě 2018

@renuliena No když jsem brala duphaston tak prakticky na den přesně, pak se teda zadařilo, ale neudrželo se to, pak dva měsíce nepravidelná MS a naposled 3 týdny MS na což mi doktor nasadil utrogestan a byl překvapen, že mám tu sliznici vysokou když jsem u něho byla týden po skončení MS

jitulka87
25. kvě 2018

@hasara33 jak pokracuje tvoje testovani?

hasara33
autor
27. kvě 2018

@jitulka87 No zatím jsem pořád v nejistotě :D koupila jsem si těhotenský test z krve, na kterém také vyšel duch, ale je viditelný bez toho abych to musela všelijak natáčet proti světlu apod.. nicméně na příbalovém letáku píší, že druhá čárka jakékoliv intenzity se dá považovat za pozitivní výsledek akorát nevím do jaké míry ta intenzita musí být :D no nevím tak uvidíme dál, dostat bych to měla cca za týden

hasara33
autor
27. kvě 2018

Nebo co myslíte? Dá se to považovat za pozitivní výsledek?

jitulka87
27. kvě 2018

Drzim moc palce. Musi to vyjit 😊

hasara33
autor
27. kvě 2018

@jitulka87 Děkuji, snad ano ... nicméně ted koukám, že když jsem si tu fotku otevřela na počítači tak to téměř vidět není :D

priefi
28. kvě 2018

@hasara33 Ja tam vidim //, ale da druha je slabounka. S krevnimi testy zadne zkusenosti nemam, takze drzim palce, at to znamena prosperujici tehu

hasara33
autor
28. kvě 2018

@priefi tak odpovídalo by to, MS by měla přijít někdy o víkendu takže je to dost brzo nicméně uvidíme no 🙂 nezbývá než prostě čekat 😀

utrikocku
14. čer 2018

@hasara33 jak to dopadlo? 🙂

hasara33
autor
15. čer 2018

@utrikocku MS přišla s 3denním zpožděním ...tak snad příští měsíc 🙂

utrikocku
15. čer 2018

@hasara33 tak to mě moc mrzí, myslela jsem, že to u tebe vyjde ☹ u mě po vyvolavacce..

hasara33
autor
16. čer 2018

@utrikocku no jo no nedá se nic dělat, snad to teď přijde 🙂

hasara33
autor
16. čer 2018

@utrikocku nadruhou stranu, teď jedeme s manželem na dovolenou tak se alespoň nebudu muset omezovat 😀

veronikaherakova
14. únor 2021

Dobri den mohl by stemi poradit beru ustrogestan z přítelem se zmazime o miminko. Mám 3dny s později. Vůbec tomu nerozumíme.TAK nevím nacem SME dekuju