Otěhotněly jste bez ms?

elinka7295
21. črc 2021

Ahojky holky, mam velice velice nepravidelnou Ms skoro zadnou ale přesto se mi jednou podarilo otěhotnět ted chceme druhé a nejde to holce je 2a 7mesicu.Ma otazka zni jak dlouho vám trvalo otěhotnět bez ms ci vubec ? Prasky neberu zadne nechci. Nebo aspon poradit nějaké bylinné kapky nebo prášky abych nějaký ten cyklus mela.Dekuji

andelka
23. črc 2021

@elinka7295 určitě může probíhat. Já už jsem měla ovulaci v životě kdykoliv, v rozmezí 14-31 DC. Takže cykly 25-43 dní. Měřím bt,tak mám přehled.

elinka7295
autor
23. črc 2021

@andelka jojo ...a jak pise pani ze bolestivou ovulku tu nemam ale poznala jsem podle hlenu taktéž...

andelka
23. črc 2021

@elinka7295 já též nemám bolestivou. Hlen sleduju,ale je to jen doprovodný příznak,nic jistého. Může se v cyklu objevit několikrát,a to že je, neznamená že bude následovat ovulace.

elinka7295
autor
23. črc 2021

@andelka no právě,holky stalo se vam nekdy ze jste po sexu spinili? Me se to stalo dnes vcera sex a dnes slaby nahnedli vytok rano ..a ted nic

andelka
23. črc 2021

@elinka7295 jo, poslední roky běžně. A i předtím někdy občas. Může to být větší prokrvení, prasklá žilka..Já spinim i bez sexu v druhé fázi.
Někdo mívá i ovulační krvácení.

elinka7295
autor
23. črc 2021

@andelka no ja mam jakoby 23 dni zpoždění tak jestli to třeba neznaci příchod ms..ale je mi divny že ted nic

andelka
23. črc 2021

@elinka7295 23 dní zpoždění není zpoždění. Vůbec termín zpoždění je blbost. Cyklus má svůj rytmus a individuální délku.
Je možné i to. Těch příčin špinění jsou mraky.

elinka7295
autor
23. črc 2021

@andelka asi tak nak ,kaslu na to . Me telo si dělá co chce. U první jsem to taky nechala tak jak to jeje bez prášku bez snažení ..a zjistila jsem to tak ze mi manzel rekl ad si udelam tt ..a ja mu rikam neblazni to spis dostanu(pocit jako pri ms) . On ne ver mi udelej si test . A k mému údivu dálnice nakonec potvrzeno 5tt. Takze manzel to name poznal i kdyz ja jsem nevedela nic. Takže tomu dám zase volný průběh. 🙂)

elinka7295
autor
23. črc 2021

@kvetuska145 tak holky moje test je pozitivní..mám radost i kdyz se to nepovedlo ale vím aspoň že mám ovulku 🙂)

elinka7295
autor
23. črc 2021