Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Lze otěhotnět, když kojím?

klarkasa
23. říj 2017

Ahojky, s manželem se snažíme o druhé dítě, ale stále kojím svou roční dceru a cyklus mám nepravidelný. Chtěla jsem se zeptat, jestli jde vůbec otěhotnět přes časté kojení. Děkuji za odpovědi 🙂

noname24
23. říj 2017

To je u každé ženy jiné. Někdo i přes kojení otěhotní a kojí klidně i v těhotenství, znám i ženy, které dokud s kojením nepřestaly, tak se jim otěhotnět nepodařilo...

janina_8
23. říj 2017

Možné to je, moje sestřenice tak otěhotněla.

kajka93
23. říj 2017

Znam spoustu holek ktere jsou tehotne a koji ... neměl by být problém. Znam i zeny ktere otehotněly velmi krátce po porodu a samozrejme taky kojily. Takze asi tak 😉

kuliseks
23. říj 2017

Ze dvou pripadu minimalne vim, ze to jde 🙂

opicaa
23. říj 2017

@klarkasa ja kojim..syn ma rok a 4 mesice a jsem tehotna..bala jsem se ze to n3pujde..ale vypada to ze to slo

mia255
23. říj 2017

Já také pri kojení otěhotněla, to měla dcera 15 měsíců a kojila jsem pak ještě další dva než došlo mlíko 🙂 taky jsem neměla v normě š ž (delší dobu jsem nebrala léky). Každé tělo je jiné ale jde to 😋

fandysek_1
23. říj 2017

Kojení není antikoncepce. To je blábol z dob komunismu.

klarkasa
autor
23. říj 2017

Děkuji za odpovědi, tak snad se brzy zadaří 🙂

editah222
23. říj 2017

@klarkasa já jsem otěhotněla, když měla dcera 7 měsíců a byla víc kojená než jedla 🙂 Takže to jde.

j.a.n.i
23. říj 2017

Jde, kojila jsem celé těhotenství a pak ještě víc jak 5 měsíců tandemově... jediná vada byl pouze věčně poblitý novoš v porodnici 😀

andysebesta
23. říj 2017

Máš přirozený měl 15mesicu když jsem zjistila že čekáme dalsiKojila jsem ve dne v noci🙂.At se brzy zadari😉

aronek
23. říj 2017

U mně tedy kojení fungovalo jako dokonala antikoncepce. Pokud jsem kojila, tak jsem se mohla postavit na hlavu a nešlo to. MS byla pravidelná, ale nic. Hned po přestání nebyl problém s otěhotněním 🙂

milius
23. říj 2017

Moje babička myslela, že ne, takže má tři děti během tří a půl roku 😉

plksv
23. říj 2017

Sestra kojila a kojila, pak zjistila, že nemůže dopnout kalhoty. Byla v 17 týdnu 🙂.

evaaskalova
23. říj 2017

Ja kojim doted - dcerka 10.5mesice. Menzes jsem od porodu nemela, nicmene jsem opet neplanovane ve 4.mesici tehotenstvi. V dobe otehotneni jsem kojila priblizne 5-6x denne. 🙂 takze za mne ano,urcite to jde...:D

prcekverunka
23. říj 2017

@klarkasa Lze. Nevadí ani nepravidelný cyklus. Pokud menstruaci máš, otěhotnět můžeš..

evaaskalova
26. říj 2017

@prcekverunka Ani když ji nemáš, jak jsem psala - od porodu jsem MS neměla a i přesto jsem v tom :D

prcekverunka
26. říj 2017

@evaaskalova Ano, samozřejmě, pokud máš zrovna první ovulaci, tudíž před 1. menstruací. Ale paní psala, že cyklus má - i když nepravidelný, takže z tohoto faktu vycházím 😉

romcilena
8. čer 2019

@aronek U mne úplně stejně 😂

Sem začni psát odpověď...

Odešli