Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Otěhotněly jste bez ms?

elinka7295
21. črc 2021

Ahojky holky, mam velice velice nepravidelnou Ms skoro zadnou ale přesto se mi jednou podarilo otěhotnět ted chceme druhé a nejde to holce je 2a 7mesicu.Ma otazka zni jak dlouho vám trvalo otěhotnět bez ms ci vubec ? Prasky neberu zadne nechci. Nebo aspon poradit nějaké bylinné kapky nebo prášky abych nějaký ten cyklus mela.Dekuji

andelka
21. črc 2021

Šla bych za doktorem. Ms nepotřebuješ, potřebuješ ovulovat. Nechala bych si udělat hormonální profil, folikulometrii, doplnění hormonů, práškum bych se nebránila. Bylinky na chybějící ovulaci a fungující cyklus budou málo. A možná bych začala uvažovat o CAR, pokud další dítě fakt chcete. Záleží i na věku,kolik máte času.
Z okolí znám dvě holky, co měly ms párkrát za rok, ms spíš nebyla než jo. Obě první dítě úplně nečekaně. Jedné se po pár letech povedlo i druhé, jedné už žádné. Tam byl problém s PCO. Jo a ještě třetí případ znám, první dítě taky nečekaně,po 2 letech snažení s někým jiným, a druhé po 12 letech z ivf. Taky PCO.

klokanka31
21. črc 2021

@elinka7295 Já měla ms tak 3-4x do roka. 12 let mi nešlo otěhotnět, ale pak jsem otěhotněla, bylo to mimoděložní, po asi 9 měsících jsem otěhotněla znova, samovolný potrat, a měsíc od potratu znova těhotná, a už to vyšlo. Takže i bez ms se může otěhotnět ☺

elinka7295
autor
21. črc 2021

@klokanka31 jakoby ja mam ms ale proste nekdy ano nekdy ne...doktor mi udela pokazde ultrazvuk ted jsem byla i na rocni prohlidce vse v ppradku ani myomy nemam ..akorat rikal ze mito chybí nejaky hormon ...ze tomu mam nechat rok a kdyz nic tak ppton resit ..je mi teprve 22let

klokanka31
21. črc 2021

@elinka7295 Já právě taky někdy měla, někdy ne. Doktorka mi dala na srovnání duphaston, po něm jsem to měla pravidelně, ale pak po několika letech braní ani duphaston nezabral. Takže asi taky nějaký hormon mi chyběl, ale doktorka mi krev na hormonální profil nikdy nebrala...

kvetuska145
22. črc 2021

Zkus nosifol ☺️

jako_mala_holka
22. črc 2021

Jak píše paní nade mnou, Nosifol je super, mně moc pomohl a kdyby bylo nekdy v plánu druhé dítě, piju hned od začátku, žádné zdrzovacky 😁 dva sáčky denně a cyklus krásný, předtím bez ovulace a klidně i 70 dní... Přeju hodně štěstí 🍀

elinka7295
autor
22. črc 2021

@kvetuska145 dekuji moc a kde to seženu ? Normalne v lekarne ? Me ještě tady dopotucily gynex tak bych se chtela zeptat co je lepsi ?

elinka7295
autor
22. črc 2021

@jako_mala_holka je to ono ?

jako_mala_holka
22. črc 2021

@elinka7295 ano, já teda v lékárně nikdy nekupovala, spíš tak ruzne objednávala přes net, kde to vychazelo dobře cenově 🙂

elinka7295
autor
22. črc 2021

@jako_mala_holka dekuji ...a pomaha to otěhotnět?

jako_mala_holka
22. črc 2021

@elinka7295 jo a gynex mi osobně nepomohl, jen jsem po něm měla strašně bolestivou menstruaci, to jsem nikdy předtím ani potom nezažila

jako_mala_holka
22. črc 2021

@elinka7295 já po něm otěhotněla asi třetí cyklus 🙂 celkově jsme se snažili skoro rok, myslím, že tak 9-10 měsíců

elinka7295
autor
22. črc 2021

@jako_mala_holka no ja právě četla na ten gynex strašně kladné recenze ze ženy po něm otěhotněli treba hned druhy cyklus ...no ja nemam zadny cyklus :D :D

jako_mala_holka
22. črc 2021

@elinka7295 on obecně zlepšuje kvalitu vajíček, měla jsem po něm konečně krásnou ovulaci, hned první cyklus a dcera se podařila na ten cca třetí pokus

elinka7295
autor
22. črc 2021

@elinka7295 my se snažíme také rok..ale ničím to nepodporujeme

jako_mala_holka
22. črc 2021

@elinka7295 já právě taky četla hodně dobré recenze, tak jsem ho zkusila, ale na mě asi nějak nezabral

elinka7295
autor
22. črc 2021

@elinka7295 po tom Nosifolu? ...takze myslite ze by mi to pomohlo kdyz nemam ms vzdy mam jen naznak ze to mam dostat prsa jak dva pytle ,břicho jak balón Ale vzdycky nic.

jako_mala_holka
22. črc 2021

@elinka7295 ano, po tom nosifolu, co jsi posílala obrázek... Jako já ho doporučuju hodně, sama bych si ho znova koupila 🙂 zkus ho a uvidíš, ale určitě počítej s tím, že to nebude hned, že to může třeba ty dva tři měsíce trvat, než se začne něco dít, hlavně pokud teď nic neuzivas... Držím palce

elinka7295
autor
22. črc 2021

@jako_mala_holka jojo, a to jedno balení bude stačit myslíte?

miladahof
22. črc 2021

@elinka7295 ahoj, ja jsem měla menstruaci zhruba 3- 4 do roka, toto období trvalo 5 let a nepodařilo se otěhotnět. Pak nás gynekolog poslal do CAR, kde jsem se od holek dozvěděla o kapkách gynex a začala uzivatm Mám pravidelnou menstruaci 29 dni, ob měsíc i ovulaci dle UTZ, mam za sebou 2 cyklu IVF a maminko stále nikde. Nevim, jestli za to mohou kapky Gynex nebo léky z CAR. Ale neváhala bych s léky, které ti doporučuji. Přece jenom ví více než my.

elinka7295
autor
22. črc 2021

@miladahof takže myslíte že gynex na ms je lepsi ?

miladahof
22. črc 2021

@elinka7295 ja si myslím, že ano, podle mě mi Gynex cyklus nastartoval a díky němu mám menstruaci. Určitě bych ale ke kapkám brala i ten Nosifol, ten je zase na kvalitu vajíček.

elinka7295
autor
22. črc 2021

@miladahof dekuji moc zkusím to

kvetuska145
23. črc 2021

@elinka7295 ano, ja jsem za, ze mi to pomohlo. Snazili jsme se pres dva roky a po prvnim roce kdy jsem to pila tak cca 3 mesice se zadarilo ale nedopadlo, a potom jsem to vymenila za fertipronu byla levnejsi, ale vratila jsem se potom k tomuhle zase, a mela jsem teda uz clostilbegyt a sla na iui a prvni pokus vysel🥰 zkousela jsem i kontryhel kapky gynex ale prislo mne to uz, ze mi to nepomaha. Po porodu zkusim nasadit ty kapky gynex kdyz nebudu kojit a uvidime co to udela😊

elinka7295
autor
23. črc 2021

@kvetuska145 ja jen doufam v to ze mi to pomůže kdyz nemam ms ..holky poslu vam sem foto ovulacniho testu nevim jestli je negativni potřebovala bych vas nazor co myslite?

kvetuska145
23. črc 2021

@elinka7295 Je to dost rozmazané, ale myslím si, že je, nebo trošičku možná kousek jeste by to chtelo, ale ja bych to možná brala za pozitivní, zku jeste večer jeden test a uvidíš jestli bude silnější 🙂 Já testovala ráno a večer vždy, protože se nekdy stane, že nezachytíš ovulku 🙂

elinka7295
autor
23. črc 2021

@kvetuska145 to bylo prave minuli mesic pak uz jsem netestovala ..takze myslite ze by mohla u me ovulka probihat i kdyz mam hodne nepravidelnou ms

kvetuska145
23. črc 2021

@elinka7295 určitě muze probíhat 🙂 akorát nemusí být 14 dc ake třeba 20 dc 🙂

elinka7295
autor
23. črc 2021

@kvetuska145 taky si myslim ..u holky mi dr rekl ze jsem otehonela presne pred ms ..takze u me je asi dost posunuta

kvetuska145
23. črc 2021

Já třeba mela bolestivou ovulaci, že jsem to poznala a hlavně změna hlenu tam dole 🙂