Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Otěhotnění den před začátkem MS. Stalo se Vám?

livianapuntik
4. srp 2020

Ahojky,minulý měsíc jsme měli s manželem styk den před začátkem cyklu.Ted po 28 dnech ve čtvrtek to mám dostat.Necítim se ale vůbec špatně a nebolí mě břicho jako před má,jen mě pátek a sobotu pozlobil neobvyklé žaludek a cítím vůně které normálně bevnímam.delala jsem si CA před týdnem jeden test a byl na něm slabý duch.Děvčata,stalo se Vám že jsem takto některá otěhotněla,den před příchodem ms.Já jsem si ovulaci a tak nikdy nehlídali,tak mě to zajímá.hezký den všem.Liv

hermij
5. srp 2020

Pokud to byla menstruace (ne třeba mimomenstruační nebo ovulační krvácení - silou mohou být totožné, bez sledování cyklů nepoznáš) a cykly míváš kolem těch 28 dní, tak je to spíše nepravděpodobné. Z milování těsně před a při MS mohou počít pouze ženy s velmi krátkými cykly, které mají ovulaci časně po menstruaci, takže spermie přežijí. Ale je to docela rarita. Většina žen (na internetu jich jsou stovky), které tvrdí, že takto otěhotněly, vůbec neznaly své cykly, takže otěhotněly krásně při ovulaci (při které prostě krvácely), jak to má být. Při Tvé délce cyklu bych se neobávala, ale nevím, zda šlo o milování před "pravou" menstruací.