Otěhotnění po roce skončilo revizí. Čekání na druhé, zažily jste?

thekatie
31. kvě 2020

Ahoj, potrebovala bych trochu povzbudit. Po roce jsem otehotnela, ale bohuzel to bylo od začátku nepovedene a skoncilo to revizi. Po prvni ms se nam nezadarilo. Kdy se zadarilo vam a dopadlo to uz dobre?😊 Bojim se, aby nebyl nekde problem😏

klea81
31. kvě 2020

Ano, otěhotněla jsem napoprvé po 2.ms

pleskot
31. kvě 2020

Otěhotněla jsem po třetí ms. Teď nám tu dělá bordel tříleťák a už má i devítiměsíční sestru.

martt
31. kvě 2020

@thekatie já jsem otěhotněla až po roce po revizi

petrazelhoty
31. kvě 2020

@thekatie Já jsem aktuálně těhotná po šesté a snad zdárně donosím 2. dítě (nyní již 25tt). Vždy jsem otěhotněla do půl roka od revize či sp. potratu (2x nutná revize, 2x sp. potrat bez nutnosti revize). Držím palce, určitě se brzy zadaří.

legelata
31. kvě 2020

@thekatie Ja mela po roce 2 revize a za par mesicu to na potreti vyslo. Je to tezke, ale clovek nesmi prestat mit nadeji a urcite to vyjde 🍀

lachtanice86
31. kvě 2020

Já byla těhotná 6x, mám jedno dítě. Trvalo to 3roky. Byly sp, biochemicky i zt. Takže po jednom nezdaru bych to na problém neviděla

thekatie
autor
31. kvě 2020

@petrazelhoty dekuji ❤

thekatie
autor
31. kvě 2020

@legelata dekuji moc ❤

thekatie
autor
31. kvě 2020

@lachtanice86 snad ne 😊 je mi lito, co te potkalo, ale hlavně, ze se zadarilo❤

eleanorrigby
31. kvě 2020

Loni v srpnu potrat, v listopadu dalsi tehotenstvi, letos v srpnu rodim 🙂 drzim palce 🙂

thekatie
autor
31. kvě 2020

@eleanorrigby diky ❤

marta_kovar
31. kvě 2020

V říjnu zamlklé těhotenství na konci března pozitivní tt. Doteď všechno v pořádku. Takže vypadá, že se možná i všechno povede. 😊

katerina_j
1. čer 2020

Já ZT v dubnu 2019, od té doby nic 🙃

klokanka31
1. čer 2020

@thekatie Neboj, jen se na to moc nesoustřeď a nech tomu volnost. Já po x letech kdy jsem přestala věřit v normální otěhotnění, tak jsem otěhotněla, ale bylo to mimoděložní a vzali mi i vejcovod. Poté jsme se snažili, a nic, až po asi 8 měsících kdy jsem to vzdala, tak jsem do toho vlítla znova, ale byl to samovolný potrat. No a když už jsem řekla že další pokusy nebudou, bála jsem se dalšího zklamání, tak měsíc a půl od potratu jsem do toho vlítla potřetí. A je z toho nádherná 14 denní slečna 😀

i_vet2
2. čer 2020

Já měla listopad 2018 zamklé těhotenství, revize.. pak 3 měsíce nařízená pauza takže snažení od března 2019 a otěhotněla jsem v prosinci 2019, zdárně tentokrát doufám, termín mám v září 🙏 ❤ ale měla jsem po revizi problémy se špiněním před MS, i cystu, která pak zmizela, takže držím palce aby bylo vše v pořádku a zadařilo se co nejdříve 😘

thekatie
autor
3. čer 2020

Moc dekuji vsem za podporu. Je to az neskutecny, co jste si nektere musely zazit a diky bohu za šťastné konce. My se taky jednou dockame, ale uz nemam silu to resit. Bud to vyjde příště nebo ne ❤ krasne leto vsem 💋🌷👐

inkheart
4. čer 2020

Já jsem otěhotněla 3.mesic po revizi, t.j. hned na první pokus, co jsme se začali snažit 🙂prý po revizi to všeobecně jde hodně rychle. Já tedy otěhotněla hned i předtím, ale třeba moje mamka měla kdysi taky revizi a otěhotněla hned po ní, a to se předtím snažili pět let...