Zamlklé těhotenství? Zažila jste některá podobně?

pattericio
20. zář 2020

Ahojte, Potřeboval bych poradit. Jsem od dětství diabeticka nyni je mi 30 let. V roce 2018 jsem podstoupila revizi. Nevedela jsem ze jsem tehotna a v noci me diky silnemu krvaceni odvezla zachranka do nemocnice. Nyni jsem dle Dr. V 7tt. Prvni kontrola byla v 5 tt a bylo vse ok. Ted v pátek bxla kontrola kdx bxch mela byt v 7tt. Doktor me sdelil ze se jedna o zamlkle tehotenstvi. Zadny vyvoj, zadne srdicko. V patek opet kontrola a pak me zene na revizi. Nezazila jste tonektera? Nedoslo k poupozitivnimu zvratu?

tez83
20. zář 2020

@pattericio také jsem doufala,a mluvila k bříšku,ať se kouká vzpamatovat,ale za ten týden se tak nestalo a musela jsem na revizi.Drzim palečky,aby to u vás dopadlo dobře!

pattericio
autor
20. zář 2020

@tez83 to me mrzi. Obavam se ze u me to bude taky tak.

jjasmina
20. zář 2020

Kolikrát naskočí srdíčko až v 8 tt, no uvidíte 🙂 držím palečky

pattericio
autor
20. zář 2020

@jjasmina jen ze me doktor oznamil ze se ani velikostne nic nezmenilo. Jsme porsd u 3 mm. Nejhorsi veta pro me osobne bylo jak Dr.rekl priste se snad zadari...

cinam
20. zář 2020

@pattericio měla jsem to tak v červnu, v 5tt váček 3mm a za 10 dní stále váček 3mm. Prostě když to neroste, tak je to jasný, se zvratem bych nepočítala. Jinak já se pak v porodnici domluvila na potratové pilulky. Takhle z kraje těhotenství je to pohoda a daleko menší zásah pro tělo než revize. Neměla jsem žádné bolesti a jen silnější ms co trvala týden. Pak přišla ještě jedna ms a další už ne, teď jsem 7tt a zatím dobrý

pattericio
autor
21. zář 2020

@cinam dekuju za info. Zeptam se tedy pak taky na pilulku nez jit na revizi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru