Otěhotnění po zprůchodňování vejcovodu - za jak dlouho se vám podařilo?

verajan
25. lis 2018

Ahojte holky pred 3 tydny jsem byla na profuku vejcovodu ,vse ok pritel ma spermio taky v poradku.Podarilo se Vam otehotnet po profuku a za jak dlouho? Dekuji mooc.

anita003
25. lis 2018

Ja otěhotněla 2.měsíc po laparce. Ale ten 1. měsíc snad ani nebyl sex... A taky to možná bylo tím, že už jsem dítě ani tak extra nechtěla. Takže určitě u mě hrála roli i psychika (2 roky se nedařilo, přehodnotila jsem priority a pak se povedlo)

verajan
autor
25. lis 2018

@anita003 no jsem zvedava jestli se podari i nam. Ja to nijak nerim ,nemyslim na to , venuji se hodne praci atd... Tak jsem zvedava.

matttes
25. lis 2018

@verajan ja otehotnela poprve 3. mesic, podruhe 2. mesic. Jinak bych neotehotnela. Poprve snazeni 2,5 roku podruhe pres rok. Takze u me profouknuti a otehotneni. ☺

marketa1218
26. lis 2018

Také mě to asi v lednu čeká, trošku se bojím, ale zároveň se těším, že by to opravdu mohla být cesta k miminku. Miminko chceme plus mínus dva roky a také nic.

@verajan, už máte termín té laparoskopie?

verajan
autor
27. lis 2018

@marketa1218 ja jsem mesic po operaci. tak jsem zvedava jestli to jde nebo ne.

verajan
autor
27. lis 2018

@soleilll tady jsem byla ale tam pani resika hlavne jak to probiha.Jelikoz teprve jde na operaci. Me spis zajima jestli a za jak dloujo se Vam podarilo