Otěhotnění s jedním vejcovodem. Komu se podařilo?

24. dub 2022

Dobrý den , je tu někdo kdo otěhotněl s jedním vejcovodem , když ovulace probíhala pravé tam kde vejcovod chybí ? Děkuji

loylii
24. dub 2022

Natáhne se… já😀

autor
24. dub 2022

@loylii tak ted jste mi dala naději ☺️ Moc dekuju

autor
24. dub 2022

V tom případě to prubneme i když to bude z te špatně strany 🙂

lenicka98
24. dub 2022

Já taky.😊

zmrzlinka
24. dub 2022

Kolegine dokonce dvakrát.Drzim palce ♥️

nolies
25. dub 2022

Nemám vejcovod ani vaječník na jedné straně. 3 děti, poslední dvě na první pokus 😉

autor
26. dub 2022

Fakt tolik vás je ? To jsem ani nečekala … 🙂 já se pravé bála 🙂

sayast
26. dub 2022

Ja, na jeden neplanovany nechraneny styk s manželem 😁. A ma mamka take otehotnela jen s jednim vejcovodem a hned 2x

luci_ela
26. dub 2022

Bez pravého vejcovodů a veječníku a s rozsáhlou endometriózou jsem nakonec otěhotněla dvakrát přirozeně a mám dvě krásné, zdravé děti ❤️😉

autor
26. dub 2022

A vy jste všichni měli potvrzeno , ze v době otěhotnění probíhala ovulace z te strany kdy bylo něco odebráno.

sayast
27. dub 2022

Ja ne. Nikdy jsem ovulaci neresila. Ale v nemocnici mi rikali, ze to tak je, ze sance se odebranym vejcovodem nejak rapidne nesnižuje. Ten druhy to proste zvladne za oba

martinakokyova
27. dub 2022

Ahoj minulý rok hlasem otěhotněla po 3 letech snažení a bohužel mimodelozne vzali mi levý vejcovod.. po té 9 měsíců snažení a teď jsem v 9 tt těhotenství ovulaci jsem měla poslední měsíce právě tam kde vejcovod nemám.. taky jsem se bála ale vyšlo to tak přeji hodně štěstí ať se podaří co nejdřív 😊😇

autor
28. dub 2022

@martinakokyova moc děkuji 🙂