Otěhotním stejně rychle jako poprvé?

baterie
15. kvě 2014

Vím, že je to individuální, ale zajímalo by mě, co může bránit bezproblémovému otěhotnění. U prvního mimča jsem otěhotněla měsíc po vysazení prášku. Plánujeme druhé a chceme to začít zkoušet od srpna-září, aby mi to hezky navázalo na konec dvouleté RD. Všichni si ale klepou na čelo, ať začneme co nejdřív, že to podruhé nemusí jít tak snadno. Menstruaci mám pravidelnou skoro na hodinu, plodní oba evidentně jsme, prášky neberu, tak co by se mohlo zkomplikovat?

petulice55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ajus27
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dolce_principessa
26. kvě 2014

Tak nam sa podarilo vzdy na prvy krat 😉 drahy ma asi kvalitne spermie 😝

petulice55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brendamonique
16. čer 2014

První mi trvalo déle - kolem půl roku, ale teď u druhého hnedka první měsíc, ale mám jiného partnera a mám pocit, že kolem něj by stačilo projít a otěhoním 😀 jelikož předtím jsem ještě absolvovala s tím samým potrat a měla strach za jak dlouho otěhotním znova a obě otěhotnění s mým nynějším, přišli hnedka první měsíc 😀

anetadr
16. čer 2014

Já se musím smát - uvažovala jsem úplně stejně jako zakladatelka @baterie - první dítko se povedlo hned první cyklus, tak co by druhé taky ne že? Ale nebyla jsem tak moc odvážná, tak jsem si nechala 6 měsíců, aby mi navazovala rodičovská. A výsledek? Mateřská mi skončila letos v březnu a tehdy jsem i otěhotněla - trvalo nám to tedy 15 měsíců a teď budu celých 9 měsíců nezaměstnaná, protože nemám kam první dítko dát - školku jsme neřešili, když jsme plánovali další dítko. Je to fakt individuální. Jo a co se plodnosti u nás týče - tak taky vše super na jedničku, jenže první cyklus snažení jsem asi prodělala biochemické těhotenství, rozházely se mi tím hormony a další rok se to řešilo. Teď v březnu jsem otěhotněla na první srovnaný cyklus🙂

ajus27
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulice55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ladenka
24. čer 2014

První po 8 měsících napoprvé - první ovulace, do té doby jsem neovulovala. Druhé jsme čekali, že zase budou problémy a vysadila jsem HA raději rok do předu, abychom měli čas a bylo to na první šťouchnutí, takže mám dítka s menším věkovým rozdílem než jsem chtěla. 😀
Kamarádka opačně - první bylo na první pokus, takže druhé pořád odkládala až na poslední chvíli, čekala, že se zase zadaří hned, ale nedařilo se rok, nakonec se nechala zapsat jako dárkyně vajíček, podstoupila veškerá vyšetření, které jí její gyndr. odmítl udělat, a zjistilo se, že si s manželem vzájemně předávají nějakou bakterii, kterou má nepozorovaně 70% párů a ta brání otěhotnění, dostali oba antibiotika, a po jejich dobrání to bylo opět na první pokus a k darování vajíček nedošlo. 😉

granda
24. čer 2014

první po třech pokusech,,, druhé jeden cyklus po ukončení kojení a v listopadu rodím... budou mít 24 měs rozdíl.... takže to vyšlo fajně..

lidasedlakova
25. čer 2014

taky jsen si myslela ze ze druhe pujde hned i kdyz je vsr v poradku..snazime se o druhe skoro 2,5 mesice a zatim nic..:(

ajus27
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kackabo
26. čer 2014

My první 10 měsíců a teď o druhé se snažíme už 4 měsíce zatím nic takže to vidím stejně jako u prvního žeto bude na dlouho

apollonka
29. čer 2014

Já první 10 měsíců snažení..podkladani zadku stojky atp..druhé třetí i čtvrté na jeden stouch :D

jge
29. čer 2014

U prvniho 2 mesice a to same u druheho 🙂

achjonetusim
29. čer 2014

U prvni na prvni pokus, u druheho pres rok snazeni (s jednim potratem 6tt cca po dvou mesicich zkouseni).

viktorkaa
29. čer 2014

Ahojky nám se první dcerka podařila taky hned po vysazení práškůted ale zadne neberu tak by me taky zajimalo jestli to pujde tak rychle jako u prvorozené.my to skusíme v červenci a kdyztak jeste v srpnu a pak zase az za rok 🙂 chci totiz mimi na jaro :D

koraro
29. čer 2014

no, já čekám právě druhé, je mi 35 a pokaždé to bylo hned na "první dobrou" (jak se říká) - takže asi záleží hodně na přírodě a štěstí a náhodě...

achjonetusim
29. čer 2014

Ano, jak pise koraro "záleží hodně na přírodě a štěstí a náhodě" - kazdy prichod ditete je zazrak a zazraky se vetsinou naplanovat nedaji 😉

jija
29. čer 2014

U nas jedna vzdalena pribuzna prvni hned a druhe snad 2 roky nic a ted umele, my zas prvni po 2,5 letech, z toho pul roku ja na hormonech, neovukovala jsem a druhe jsme pocali kdyz mel maly 6 mesicu, mala ted ma 6 mesicu tak si rikam, zatim jeste ne a navic manzel cislo 3 nechce🙂

curdibilka
29. čer 2014

Naše první dcera byla vlastně "omyl", já prášky nebrala a jednou se prostě tehdy přítel udělal do mně, bylo to 3 dny po skončení MS, takže i mimo plodné dny a už jsem byla těhotná. Jednou jedinkrát, ale mělo to své výhody, moje dr. byla štěstím bez sebe, že ví den styku a nemusí nic počítat. :D Teď se snažíme od konce května a zatím nic, tak uvidíme, kdy nám to klapne. 🙂 Prášky jsem taky nebrala, a MS mám taky skoro na hodinu pravidelnou, ale jsme oba o pět let starší, tak uvidíme, snad dlouho čekat nebudeme. 🙂 Přeji hodně štěstí. 🙂