• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ovulace a hned menstruace, je to možné?

25. září 2015 
Ahoj holky, píšu sem, abych se dozvěděla, jestli se některé z vás nestalo něco podobného nebo jste o něčem takovém už slyšely.. V pátek jsem byla u gynekologa, protože jsem měla strašné píchání v břiše a obvoďačka mně řekla, že to bude zřejmě gynekologického rázu. Tak jsem šla na gyndu, doktor mně udělal ultrazvuk a řekl, že mám na levém vaječníku nachystané vajíčka a že za dva dny (v neděli) přijde ovulace, tak na to máme s manželem hupsnout, aby se nám podařilo otěhotnět. Tak jsme na to hupsly, ale dnes, hned v pondělí se mně objevila menstruace nebo je to velké špinění podobné menstruaci... Je možné, abych měla ovulaci a hned pak menses? Ach jo, v únoru jsem vysadila antikoncepci a myslela jsem si, že se nám hned podaří otěhotnět a zatím jenom chodím na gyndu na vyvolávačky a ještě v tom mám chaos :frowning2: Díky za názory :slight_smile:
13. kvě 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, osobní zkušenost nemám, ale kamarádka otěhotněla den nebo dva před menstruací, měla nepravidelný cyklus. Takže si myslím , že vůbec nic nemusí být ztraceno. Držím palečky :wink:
13. kvě 2013 ve 20:03  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemohlo by to být ovulační krvácení? já kolem ovulace někdy špiním a naposled jsem slabě krvácela
13. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Díky holky za rady! To mě ani nenapadlo, že existuje něco takového jako ovulační krvácení.. No uvidíme, jak to bude probíhat dál..Snažím se neplašit, ale toto mě dostalo, co že to zase je :frowning2:
15. kvě 2013 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas Je to možné. Ovulace například 21 DC a pak 23 DC příchod menstruace - to se mi stalo už několikrát.
15. kvě 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky, to bude asi fakt menstruace. Protože předtím, než jsem začala brát prášky, tak jsem měla menses každých 21 dní. A teď by bylo úplně přesně, takže to je asi menses. Navíc, četla jsem něco o tom ovulačním krvácení a to asi nebývá tak dlouhé a silné. No stějně se půjdu poptat doktora.. Doufám, že na otěhotnění to nebude mít vliv a podaří se nám to!!! :wink:
17. kvě 2013 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes se mi stalo to stejné. Po sexu s přítelem sme se oba utřeli do kapesníku a byl celý růžový, skoro od krve. Jsem dnes ale přesně 14 DC. :unamused: MS jsem měla jen 3 dny + 2 dny špinění. Nahmatala sem si děložní čípek a je nízko a řekla bych že je otevřený. Může ta krev být zbytek MS, nebo co to jako je? Jsem 3 měsíci po kyretáži a na kontrole bylo vše OK. Mám strach aby to něco nebylo, ještě se mi to nestalo. :frowning2:
29. kvě 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy tipla bych že se ti jen při sexu malinko poranil čípek, to je normální, v určité fázi cyklu a při určité hladině hormonů může být čípek citlivější, někde uvnitř s emůže něco škrábnout, prasknout cévka..toho je... Anebo existuje i ovulační krvácení, slabé, kterého si normálně člověk ani moc nevšimne, ale sex to poněkud..změní.
29. kvě 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Snad to tak bude.. :frowning2: Jsem z toho taková plachá. Tak snad to bude to ovulační krvácení. :unamused:
29. kvě 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy spíš bych řekla že jste tam při sexu něco po..ale to je normální, stává se to běžně. :wink:
29. kvě 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? My jako nijak nedivočíme ani nic, :grinning: tak snad se už konečně podaří a miminko k nám přijde.. :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych obnovila tohle téma.. Mám už 2 měsíce vysazenou HA a o miminko se snažíme tenhle měsíc poprvé. Jsem 27DC a začala jsem slabě krvácet(né špinit). Příznaky ovulace jsem v tomhle cyklu do teď nezaznamenala. Dnes mě ale ostře popichuje v pravém podbříšku a MS by měla přijít až za 3-4dny. Myslíte, že to může být ovulační krvácení a nebo jen MS přišla dřív?
22. zář 2015 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že klidně mohla přijít MS, na ovulku mi to přijde pozdě.
Ale držím pěstičky, aby se mimiško brzy podařilo :slight_smile:
25. zář 2015 v 15:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek