Ovulace - bolest 2x během cyklu

maky_s
17. črc 2017

Ahoj vsem, pokousime se o druhe mimco. Po prvnim porodu mam hoodne bolestive ovulace kazdy mesic, cyklus pravidelny rekla bych, i kdyz jsem to do ted nejak presne na den nesledovala. MS jsem mela od 29.6. cca tyden, snazili jsme se 10 a 12 den cyklu a to uz jsem dost citila vajecnik, druhy den bolest jako pri ovulaci. Mela jsem za to, ze ovulace probiha..Dnes 19dc jsem ale mela take bolesti jako pri ovulaci. Co to muze byt, vubec si tedy nejsem jista co se deje? Doted jsem to mela vse jak nalinkovane..ms..ovulace..ms..🙂
Stalo se nekomu neco podobneho? Ovulace 2x je blbost nebo ne? Bolesti jsem mela rano a dopo a ted uz celkem dobry. Drive jsem vetsinou musela pouzit analgetika protoze jsem nebyla schopna fungovat, samo to nepreslo a rozjelo se to tak, ze jsem si nemohla ani sednout. Budu rada za kazdou informaci..

michaela1891
17. črc 2017

Ja to mám úplně to samé. Také po porodu cítím ovulaci mnohem víc tak dva dny a pak někdy ne pravidelné asi za týden znova ta samá bolest. A taky si sedám zlehounka tak nevím no 😀

luciana2111
19. črc 2017

Ahoj, já to taky měla jeden cyklus bolestive, myslela jsem že jsem v tom, mněla jsem týden spoždění až 39 dní, bylo mi zle, asi zamlklé těhu, ted mam Ms dříve 25dní cyklus, tak nevím co si o tom mám myslet, možná mám deprese, v únoru jsem samovol potratila, tak nevim, asi pujdu k doktorovi.