Ovulace. Jaká je šance otěhotnět při ovulaci?

tynaelinaradek
24. lis 2022

Holky jaká je šance že člověk otěhotní při ovulaci ?

tasimia
24. lis 2022

@tynaelinaradek jako vážně? 🤣

luckavobo
24. lis 2022
tynaelinaradek
autor
24. lis 2022

@tasimia možná jsem to napsala špatně myslím to tak jestli je šance že se to povede když bude mít člověk sex v době ovulace

tasimia
24. lis 2022

@tynaelinaradek 🤷🏻‍♀️🙀

klokanka31
24. lis 2022

😃

katherine177
24. lis 2022

@tynaelinaradek snažíme se už 1,5 roku v době ovulace a nic ,takže se to nemusí podařit .

andyna85
24. lis 2022

V době ovulace je ta šance největší 😉

jjasmina
25. lis 2022

@tynaelinaradek je to 50/50, šance je fakt velká, ale podařit se nemusí

lencaa11
25. lis 2022

@tynaelinaradek šance je tu vždy ale ani ovu není záruka prostě bych se milovala z lásky a uvidíte cestičku si miminko najde ☘️☘️

elwe
25. lis 2022

Říká se, že u zdravého páru je šance na otěhotnění asi 20 %.

andelka
25. lis 2022

Je to individuální. Obecně u zdravého páru těch cca 20%, proto se říká, že během 6 měsíců by se mělo zadařit, pokud je vše ok. Ale to je teorie, někdy je to hned a někdy to trvá dýl. U mě je úspěšnost 100%, pokud je sex v plodných dnech (cca 3 dny před ovulací a 1 den po ní) tak jsem v tom. Až mám už sama ze sebe strach. Ale mám kamarádku, která s prvním otěhotněla po víc jak roce, přitom vše mělo být ok, i četnost, trefit se museli mockrát. Ale další dvě už byly mnohem rychleji. Jo, někdy jsou věci mezi nebem a zemí...teorie a praxe jsou dvě rozdílné věci. Každopádně trefit se do plodných dnů je základ.

janule0123
1. pro 2022

@tynaelinaradek pokud jste oba zdraví ta do roka 😂 pokud je vám 30plus😂sem tam někdo na první pokus, někdo zas dyl.. tak se to srovná

jako_mala_holka
1. pro 2022

Když se dobře trefíte a jste oba zdraví, tak je šance prý cca 20 %... U nás se poprvé podařilo po necelém roce, podruhé hned na první pokus, takže je to různé... Ovulaci jsem hlídala v obou případech testy

ferda90
2. pro 2022

@tynaelinaradek ahoj, myslím si, že dost velká. Já věděla od dr kdy mám ovulaci (byla jsem zrovna na kontrole, takže to poznala podle ultrazvuku) a měla jsem i staženou aplikaci. Zadařilo se nám hned na první pokus, docela rychle,v březnu jsme si řekli, že si už nebudeme dávat pozor a v květnu jsem už byla těhotná, nyní doma máme 21 měsíčního chlapečka, držím palce 🍀