Ovulace v den pozitivního testu?

julie321
16. led 2021

Ahoj všem,
kdo mate zkusenost s pouzivanim ovulacnich testu, stalo se vam, ze by ovulace byla jiz v den pozitivniho testu nebo naopak az za 48 hodin? Jde mi o to, ze jsem tehotna a rada bych chtela prijit na to, kdy byla ovulace. Pozitivni ovulacni test mi vysel 27.5.2020 a nechraneny styk se vsim vsudy byl 25.5. v noci. Ale 29.5. vecer cca 20:00 h byl „styk“, ze probehlo max 5 zasunu a ukoncilo se to. Zadne oddalovani ejakulace a tak dale. Jde mi o to, zda mohu byt tehotna z toho styku 29.5.? Je to mozne? Kdyz nedoslo k vyvrcholeni? Navic to bylo vice jak 48 hodin po pozitivnim ovulacnim testu? Termin porodu mam podle ultrazvuku ze 13. tydnu a 20. tydnu o 2 dny drive nez podle MS, tudiz by to znamenalo, ze ovulace mela byt toho 27.5. misto 29.5. podle MS. Dekuji moc za rady anzkusenosti

klokanka31
17. led 2021

@julie321 V květnu nepsali, a taky mám rh negativní 🤔 ale zase u mě to už nebyl problém, při mimoděložním mi něco píchli že při dalších těhotenství to už nevadí.

bartk
16. led 2023

Ahoj,zdravím všechny . Chci poradit ,mám už poslední test považovat za pozitivní ?😀Já vím ,ze určitě ano ale tak nechám si poradit 😇