Ovulační krvácení. Poradíte, prosím?

misicka03
19. srp 2020

Zdravím, potřebuji poradit. Jsem 15 dc kdy by měla být ovulace a dnes jsem měla hnědý výtok až krvavý a teď jen slabě krvácím do MS mi zbývá 14 dní cyklus mám 31dní. Může to být ovulace? Mám nevolnosti jsem unavená a motá se mi hlava mám i trochu citlivé bradavky . Nidacni krvácení to asi nebude, protože sex byl před 3 dny a to je brzo. Snažíme se rok a nikdy jsem takhle uprostřed cyklu nešpinila ani nekrvácela jen vždy dva dny před ms, tak doufám, že se mi to nedostavilo dřív. Samozřejmě bych mohla zkusit test, ale na ty už kašlu co se týče ovulace , protože po tom roce jsem už jak maniak co se týče testů a teplotu neměřím, protože vstávám vždy jinak . Děkuji za odpovědi.

leniczka23
20. srp 2020

Může být, ale většinou tohle ovulační krvácení doprovází velká bolest vaječníků..mě se to taky 2x do roka stane, ale ta bolest k tomu je fakt brutální.

misicka03
autor
20. srp 2020

@leniczka23 bolesti mám, ale ne tak brutální dá se to vydržet a táhne mě i břicho

leniczka23
20. srp 2020

@misicka03 tak to si myslím že bude ovulka, já že si to v popisu neměla, tento by bylo zvláštní kdyby si krvácela bez bolesti. Takže pokud máš i bolesti je to velmi pravděpodobné.

leniczka23
20. srp 2020

@misicka03 jinak u nás přesně ten měsíc když jsem měla takhle bouřlivou ovulaci to vyšlo 😉 tak držím palce 🍀🍀🍀

misicka03
autor
20. srp 2020

@leniczka23 😇😇😇😇🤫

eleanora84
21. srp 2020

Ahoj, ovulační krvácení mám už roky, pomáhá mi hodně kontryhelovy čaj a mívám pak klid a ani vaječníky neboli pak. Pokud se snažíte o mimi tak ten kontryhel se může pít jen do ovulace a pak zase až jak dojde ms a víš jistě, že nejsi těhotná.

agony28
21. srp 2020

Já tohle měla prevcirem 16DC bolest jako prase a takový průhledný hlen s krví dneska jsem byla u gyndare a raději vzal moc i krev tak nevím jen řekl že mám vysokou sliznici

misicka03
autor
22. srp 2020

@agony28 já jen špinění docela ve velkým a pak krev slabá a trvalo to jen dva dny

misicka03
autor
22. srp 2020

@eleanora84 těhotná určitě ne nejspíš to bylo asi tou ovulaci trvalo to 2 dny

agony28
22. srp 2020

@misicka03 jo ja bych take rekla ovulace u me to bylo nejspise take protoze bolest je fuč

p4680_
6. srp 2023

@agony28 mohu se zeptat, jak dlouho vám ovulační krvácení trvá? Mně 2,5 dne..ale pak ještě asi 3 dny mám 1x denně hnědý hlen..ale předcházela tomu bolest jako před ms a nastalo to v den ovulace..ale nikdy se mi to nestalo...nicméně je mu 44..tak možná i hormony...