Ovulační test aneb těhotenský. Co si o tom myslíte?

bublinkakocicka
26. bře 2020

Dobrý den chtěla bych se jen zeotat včera jsem zkousela ovulacni test ráno byl negativni odpoledne pozitivni ale jen hodinu pak už negativní viz foto.no a včera jsem ještě zkousela tehotensky a viz foto poslední styk byl 22.2 a teď v breznu před pár dny.co si o tom myslíte prsa mě bolí jak...
Co si o tom myslíte?

krupka3
26. bře 2020

Ten tehotensky ma ducha, drzim pesti.

vaseli16
26. bře 2020

Zalezi kdy byla ovulace a kdy jsi mela mit MS...

bublinkakocicka
autor
26. bře 2020

Ovulace byla právě včera a ms byla poslední v únoru takže MS by měla teď za 13dni dojit.

katule1990
26. bře 2020

@bublinkakocicka Nějaký náznak vidím. Není ale možné, aby byl těhotenský test pozitivní, kdyby byla ovulace včera, to je nesmysl. Leda by byla dříve, když byl sex před pár dny, ale to by těch pár dnů muselo být aspoň 8 nebo 9. Ze styku 22. 2. to být nemůže, to by byl test mnohem více pozitivní.

bublinkakocicka
autor
26. bře 2020

Tak co to je vůbec nevím co to je jako?test je pěkný si myslím ale tehu asi ne.mozna jedině je vajíčko nikde jinde.nebo fakt nevím

fafetka
27. bře 2020

Pokud je pozitivní ovulacni test v době kdy se ovulace očekává nemá smysl dělat tehotensky. Protože to LH je podobně hcg. Tudíž na těhotenským muže být duch. Stejně tak v době očekávané menstruace tehotnym které mají ducha na tt vychází pozitivní ovulacni test. Hladina LH se před ovulaci prudce zvedne a následně klesne. K ovulaci dochází až při poklesu tzn ze pozitivní ovulacni test upozorňuje ze ovulace BUDE. Výrobci uvádějí ze v rozmezí 12-48 hodin. Pokud se neměří BT která potvrdí proběhlo ovulaci vzestupem po nebo se nedochází na folikometrii k MUDr který také dokáže odhadnout kdy cca ovulace bude a následně potvrdí ze proběhla podle utz je to cele proste “bajvoko”😉hodně štěstí 🍀

lenickamimi
23. kvě 2020

@bublinkakocicka ahoj jak si dopadla podle toho ovu testu dopadlo to a jsi těhotná