Ahoj holky co myslite popripade kdy by mohla byt ovulka ?
Podle druhého obrázku vypadá nejsilnější 11DC...každopádně světlejší proužky dny předtím jsou dobrým důvodem snažit se v tomhle období každý den 😉 přece jenom se jedná o příjemné snažení 😀 a spermie můžou nějakou dobu přežít...
od 10 DC sexujeme obden...jinak pozitivi se zatim neobjevil ale dnes uz je tmavsi 😉 prikladam i foto 🙂
Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.Důležité je také znát příznaky těhotenství.Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.Kdy a jak používat těhotenský test?Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.
Podle druhého obrázku vypadá nejsilnější 11DC...každopádně světlejší proužky dny předtím jsou dobrým důvodem snažit se v tomhle období každý den 😉 přece jenom se jedná o příjemné snažení 😀 a spermie můžou nějakou dobu přežít...