Ovulační testy - hodnocení

berushe14
29. zář 2018

Nejsem v tom zbehla. Dělám to poprvé. Jdeme do ovulace? Ten první je dnešní, druhy vcerejsi a poslední predvcerejsi. Dekuji za názory šetřete mě prosím 😀😀

j.a.n.i
29. zář 2018

No, kdo vi... Možná a hodne zvolna, ty carky maji byt stejne intenzivní.

berushe14
autor
29. zář 2018

@j.a.n.i tohle je měření. Ta vysoká teplota mohla být z vytrhnutych kořenu. Protože zubař je stres a bolest to byla silena. Tak nevím.

pepsicola
29. zář 2018

@berushe14 Ještě testuj. Posílám ti moje testy. Pozitivní byl 15DC.

berushe14
autor
29. zář 2018

Já myslím ze bude sílit ovulaci mám mít podle kalendáře a cyklu za dva dny.

aneven
29. zář 2018

@berushe14 Jeste vydrz - bude silit. Ale za dva, max za 3 dny to tam nejspis bude. 🙂

vendelinka08
29. zář 2018

@berushe14 muze byt pozitivni uz zitra a ovulka do dvou dnu od pozitivniho testu...ja jsem mela treba dopoledne slabsi carku...ale vecer dle bolesti jsem testla a byl uz jasne pozitivni. Testujes rano nebo odpoledne? Ja testovala radeji az kolem 14hod.

berushe14
autor
29. zář 2018

@vendelinka08 jak kdy včera před sexem asi kolem druhé a dneska kolem desáté. Zitra to zkusim až k večeru bo máme schůzku. Ale už se to blíží protože mívám průjem před ovulaci

hahahala
29. zář 2018

Zdravím, prosím o radu... Ja jsem asi uplny tele... Je ovu test pozitivní? Děkuji

nazka
6. kvě 2019

tak se taky pridávám s prosbou o radu.. ještě s ovu testy nemám moc zkušeností. na fotce včerejší (nejsilnější-pozitivní?) a dnešní.. díky

nazka
6. kvě 2019