Pití alkoholu během uhnizďování - jak moc to může uškodit?

denushka130
1. led 2019

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, včera jsem docela hodně pila alkohol,(ne zase moc, že by mi bylo špatně), je to špatně když se mi uhnizdovava vajičko, je to špatně že jsem pila ? Nebo zatím to ničemu nevadí?

kalutedi
1. led 2019

Špatné je to, že víte, že jste těhotná a pijete😒

mona91
1. led 2019

@denushka130 to jste po umelku ze víte ze probíhá uhnizdovani?

anita003
1. led 2019

Pokud víš, že se teprve uhnizduje, tak je to úplně jedno, v tuhle dobu je to jenom shluk buněk, který nemá nic společného s tvým krevním oběhem, takže bych se vůbec nebála...

leniczka23
1. led 2019

Ne je to jedno..pri uhnizdovani a jeste par dni po neni vajicko napojeno na tvuj krevni obeh. Nedelala bych z toho zase drama..kolik zen ani nevedelo ze jsou jeste tehotne a byly na kary😁 znam jich dost a kupodivu maji zdrave deti..
Prece se nebudu chovat jako tehotna kdyz tehotna jeste nejsem ne?

marketa1218
1. led 2019

Asi v pohodě, jako kdybych byla třeba na umělém, tak já osobně bych už asi nepila, ale v mém případě už bych se nemohla dotknout alkoholu tak dva roky. Až zjistím, že jsem opravdu těhotná, budu se tak chovat 🙂

makronka222
1. led 2019

@kalutedi uhnizdovani neni tehotenstvi, nepise zda byla na umelym nebo si jen mysli, ze je telo v tyhle fazi. To jako clovek ma sedet v akvarku po dobu tehotenstvi? Kdyz je vsechno s mirou, nic se nedeje, zas to neprehanejte

fly80
1. led 2019

Já sem byla dvakrát na picí akci a pak sem asi po měsíci zjistila, že jsem těhotná a to ve třetím měsíci. Vůbec sem to netušila a nestalo se vůbec nic. Pokud je to u tebe takhle v začátku, nemůže se nic stát 😉

slunecnice358
2. led 2019

@denushka130 spoustu žen někdy ani neví ze jsou v tom a party je součást života... jako tehu bych nepila. Ale tohle bude v pohodě 🙃