Po kolika dnech dělat test?

1. bře 2021

Po kolika dnech delat test aby jsem si byla istá 14-21 dnu od omeškane menstruace:/

jjasmina
1. bře 2021

Já dělala v den zmeskane ms, ovšem bylo i hodně nezdaru sp a revizí.

andelka
1. bře 2021

Záleží kdy jsi měla ovulaci. Nebo jestli máš pravidelné cykly.
Mně vždycky // naskočily 12-14 dní od ovulace,tedy v době očekávané menstruace ( mívám luteální fázi 11-12 dní)

autor
1. bře 2021

@andelka no ja jsem mela styk pred 8 tydny , toho styku se bojim jestli jsem nezostala tehotn:(

andelka
1. bře 2021

A ještě jsi nedostala ms? 8 týdnů po sexu už by každý test ukázal //. Snad jen kdybys měla extra dlouhé, nepravidelné cykly.

autor
1. bře 2021

@andelka nedostala ,mala jsem tak tydenni stres z toho co ak jsem těhotna ,, delala jsem testy moc brzo , ale teď po třech tydnech už by to hádam ukázalo ,, no u mne je menstruace nepravidelni ale vždy dojde do tydne ,, teď nic ,, raz jse mi stalo že tri mesice nic jenže jsem tou dobou nežila sexualne tak jsem to nechala na přirodu a přišla , jen Ted je to inak , :/ a cyklus je u mně 46-47 denni a styk byl na 15 DC ,, ja jsem zoufala :((

vitezove
1. bře 2021

Určitě nejsi v tom. Kdyby ano, máš tam po osmi týdnech dálnici jak blázen!!! Máš rozhozený cyklus jen stresem. Buď v klidu.

andelka
1. bře 2021

Tak udělej test. Moc nechápu na co čekáš? Ovšem pokud mivas dlouhé cykly,tak ovulujes tak po 30 dni cyklu, ne kolem 15. Pokud styk byl 15 dc tak bys otěhotněla do cca 15 dnů, tedy po 30 dni už by to bylo na testu poznat. Spíš bych tipla na opět mega dlouhý cyklus.

autor
1. bře 2021

@andelka no Jo , test jsem delala jak mi meškala 5,15 a 23 dnů a negatív ,, ja jen doufam že přijdou 🙂 protože jsem zoufala jak blazen a k doktorce se mi teď nedá

autor
1. bře 2021

@vitezove no Jo , Jen přispevky nekterych žen,,mne dost znervoznuji ja vim každa žena je jina ,, ale že čarka SE im objevila až na 4 týden meškaní tak jsem SE lekla jako:/

andelka
1. bře 2021

Tak mohla se objevit později,když byla i ovulace a styk později. Ale pokud ti jde o sex 15 dc a už sis dělala průběžně několik testů,tak těhotná nejsi.

vitezove
1. bře 2021

Bavíme se o tom, že přesně víš, kdy byl styk. Od té chvíle, pokud si nemohla otěhotnět někdy později, tak by si měla mít pozitivní test určitě určitě určitě po 4 týdnech. Často mají ženy pozitivní už třeba po 14ti dnech, ale tak ty 4 týdny jsou tutovka. A pak už se určitě nemusíš bát. Buď v klidu. A pokud se ti ještě někdy něco takového stane, stačí si skočit do lékárny pro postinor - ideálně do 24hodin po styku. Samozřejmě nejlepší je nemít rizikový styk, chránit se třeba i vícero způsoby pokud se bojíš. Ale teď bych se opravdu nebála.

autor
1. bře 2021

@vitezove dekuji krásne 🙂 ulevilo SE mi ,, uvidim do delšiho přichodu ms co ma přijit koncem měsice a hadam se to vráti do starych koleji ;)) dekuji

lenda93
3. bře 2021

Mě test ukázal ducha už 25DC